رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پریدن درجا همهی بیمه های ماشینم

hortado85

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: hector1213.png

- توضیح کامل باگ: سلام من ساعت 9 اینا وارد سرور شدم و رفتم تو خیابون با ماشینم که infernus هستش بعد AFK شدم رفتم تو اکانت دیگم و در ماشینم قفل بوده بعد از 20 دقیقه که از  AFK خارج شدم که میخواستم سوار ماشینم شم دیدم که کل بیمه اش در جا 0 شده حتی بیمه اصلیش.خونه ام هم خیلی دوره بوده که اگه ماشینمو باز گذاشته بودم.هیچکس هم سوار ماشینم نشده و با هیچکس هم تو خیابونای شهر دعوا یا فحاشی نکردم که بیاد انتقام بگیره.اگه میشه کمک کنین.این اولین باگی هست که اینجوری سرم در اومده و خیلی ناراحتم کرده.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): ag-sa-0008_qwnc.jpgag-sa-0007_4fyl.jpgag-sa-0005_4bqz.jpgag-sa-0001_m9ku.jpgag-sa-0002_4pii.jpgag-sa-0003_lef4.jpgag-sa-0004_ap0d.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): نمیدونم.شاید میتونید این کا رو بکنید که کسی ماشینش بازه و میترکه بعدش درش قفل شه 

???
???'? ????? ?? ?? ?? ????;
? ???'? ???? ????? ???????...

Mr_Junior.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 ساعت قبل، Luck گفته است:

نمی‌دونم باگ باشه یا نه

اما به احتمال زیاد ماشین شما Unlock بوده و Carjacker ها ماشینتون رو بیمشو 0 کردن

آخه اون تهش میتونه فقط یه بیمه کم کنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، seprooz123 گفته است:

آخه اون تهش میتونه فقط یه بیمه کم کنه

وقتی Carjack میشه یعنی Unlock هست و از تو UCP فرد میشه ماشینشو پیدا کرد و بازم به محل Carjack برد

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، MOHSEN2820 گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: hector1213.png

- توضیح کامل باگ: سلام من ساعت 9 اینا وارد سرور شدم و رفتم تو خیابون با ماشینم که infernus هستش بعد AFK شدم رفتم تو اکانت دیگم و در ماشینم قفل بوده بعد از 20 دقیقه که از  AFK خارج شدم که میخواستم سوار ماشینم شم دیدم که کل بیمه اش در جا 0 شده حتی بیمه اصلیش.خونه ام هم خیلی دوره بوده که اگه ماشینمو باز گذاشته بودم.هیچکس هم سوار ماشینم نشده و با هیچکس هم تو خیابونای شهر دعوا یا فحاشی نکردم که بیاد انتقام بگیره.اگه میشه کمک کنین.این اولین باگی هست که اینجوری سرم در اومده و خیلی ناراحتم کرده.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): ag-sa-0008_qwnc.jpgag-sa-0007_4fyl.jpgag-sa-0005_4bqz.jpgag-sa-0001_m9ku.jpgag-sa-0002_4pii.jpgag-sa-0003_lef4.jpgag-sa-0004_ap0d.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): نمیدونم.شاید میتونید این کا رو بکنید که کسی ماشینش بازه و میترکه بعدش درش قفل شه 

بمیرم برات

فک کنم چن نفر هی ماشینتو ترکوندن که بیمه 0 شه

• هاها 1

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

بیمه اینفرنوس چند شده این مدت؟ ۳ ۴ ماهه نیستم ?

بعد مطمئنی قبلش بیمه خریده بودی یا تموم نشده بوده؟

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Farab گفته است:

بیمه اینفرنوس چند شده این مدت؟ ۳ ۴ ماهه نیستم ?

بعد مطمئنی قبلش بیمه خریده بودی یا تموم نشده بوده؟

دیروز بیمش 3 بود کردمش 5 
بیمه اصلیش 43.800 و ما بقی بیمش 21.550

???

Mr_Junior.png

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، And گفته است:

داداش تو فکرش نرو درست میشه ایشالا

خدا کنه درست شه 
اولین باگی هست که دیدم اینجوریه.
از وقتی که سوار اینفرنوسم شدم خیلی ناراحت شدم.

انگار دنیا رو سرم خراب شده بود

چون خیلی زحمت کشیدم تا این ماشینو بگیرم.

???

Mr_Junior.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ در 11:36، Guardian گفته است:

عیب نداره داداش من روزی 5 تا بیمه میترکونم

میخوام باگش برطرف شه و اینکه 
پول بیمه اش رو ندارم بدم.

???

Mr_Junior.png

لینک به دیدگاه

سلام موسس سرور و عرض خسته نباشید.
اگه امکانش هست به این گزارش باگ رسیدگی کنید 
@Ali

در 12 دقیقه قبل، MOHSEN2820 گفته است:

سلام موسس سرور و عرض خسته نباشید.
اگه امکانش هست به این گزارش باگ رسیدگی کنید 
@Ali

@Ali

ویرایش شده توسط MOHSEN2820
#Ali

???

Mr_Junior.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

همچین باگی وجود ندارد. اگر ماشین شما قفل باشد هیچکس نمی تواند وارد ماشین شما شود حتی با Cheat. اگر هم کسی سوار ماشین شما نشود اگر ماشین شما بترکد از بیمه آن کم نمی شود.

حدس من این هست که ماشین شما زمانی که چپ کرده بود از بازی خارج شدید (Reconnect, Relog یا Q/) و بیمه شما به این شکل پریده است. قبل از اینکه از بازی خارج شوید مطمئن شوید که ماشین شما صاف است و در زاویه کجی قرار ندارد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali گفته است:

ماشین شما صاف است و در زاویه کجی قرار ندارد.

نمیشه کاری کنیم از شیبی... بلندی ای... وقتی جامپ میکنیم و کرش میخوریم بیمش نره؟ ??

ماشین روی زمین نیست ولی زاویه 0 درجه(البته تا حدودی) صافه ولی بیمش میره

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 22 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

نمیشه کاری کنیم از شیبی... بلندی ای... وقتی جامپ میکنیم و کرش میخوریم بیمش نره؟ ??

ماشین روی زمین نیست ولی زاویه 0 درجه(البته تا حدودی) صافه ولی بیمش میره

بله یک نکته دیگه هم بهش اشاره کردید روی هوا بودن ماشین هنگام خارج شدن از بازی هست. اگر از بازی خارج بشید و ماشینتون روی زمین نباشه بیمه کم میشه.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Ali گفته است:

بله یک نکته دیگه هم بهش اشاره کردید روی هوا بودن ماشین هنگام خارج شدن از بازی هست. اگر از بازی خارج بشید و ماشینتون روی زمین نباشه بیمه کم میشه.

تجربش کرده بودم، ی شیب جاده بین 4راه(Temple) و نزدیک پینتبال(Market) هست. ی دفعه به خاطر شلوغی اونجا و اسپاون شدن لحظه ایِ پلیرا و ماشین ها FPSDrop خوردم و کرش خوردم.

به صلاحدید خودتون میتونید این مورد رو حذف کنید؟ به هر دلیل ممکنه برخی افراد روی هوا کرش بشن.

ویرایش شده توسط iErfaN

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • مؤسس
در در ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ در 11:09، iErfaN گفته است:

به صلاحدید خودتون میتونید این مورد رو حذف کنید؟

حذف که نمی کنیم اما می تونم کاری کنم که بهتر بشه، به طور مثال در جاهایی که شیب داره به جای اینکه در سرور چک بشه که ماشین شما صاف نیست میزان Normal سطح زمینی که روی آن با ماشین قرار دارید را محاسبه کند و به نسبت زاویه Normal سطح زمینی که روی آن هستید بررسی کنید که آیا ماشین شما روی سطح صاف است یا خیر و اگر نبود آن موقع بیمه کم کند.

در غیر این صورت بازیکنان زمانی که ماشینشان چپ می کنند یا در حال افتادن توی دریا هستند از بازی خارج می شوند تا از آنها بیمه کم نشود.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ در 08:12، Ali گفته است:

با سلام.

همچین باگی وجود ندارد. اگر ماشین شما قفل باشد هیچکس نمی تواند وارد ماشین شما شود حتی با Cheat. اگر هم کسی سوار ماشین شما نشود اگر ماشین شما بترکد از بیمه آن کم نمی شود.

حدس من این هست که ماشین شما زمانی که چپ کرده بود از بازی خارج شدید (Reconnect, Relog یا Q/) و بیمه شما به این شکل پریده است. قبل از اینکه از بازی خارج شوید مطمئن شوید که ماشین شما صاف است و در زاویه کجی قرار ندارد.

نه آخه من AFK بودم و خارج از ماشین 
همچین چیزی تا به حال ندیده بودم.
در ماشینم هم باز نبود
اگه میشه یه کاری کنید من یه چند تا بیمه برای ماشینم بگیرم

???

Mr_Junior.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ در 14:19، hortado85 گفته است:

اگه میشه یه کاری کنید من یه چند تا بیمه برای ماشینم بگیرم

دادا میونت با نوشابه زرد چطوره؟ ♨️☄️

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
  • مؤسس

طبق اعتراف یکی از بازیکنان سوار ماشین شما شده بودند و تمامی بیمه های آنها را پرانده بودند. لطفاً قبل از ارسال گزارش مطمئن شوید که در ماشین شما قفل بوده. بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...