رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

20 روز بن الکی

reza7801

ارسال‌های توصیه شده

اقا ما از سرور میریم مگه چه خبره هر دقه میزنین بن میدین مگه روبم جورمهه اون 6 وانتد داره خودش 1 ساعت زندان داره بعد ادمین  میاد تو سلولم میاد میگه کو فیلمت اقا هالا  LegionKilleR  هال مگه چیه NG میاد میکوشیمش بدون چیت ما میکوشیمش میاد 20 روز بن میده میریم از سرور مگه چه سروریه به دوستامم میگم تا بریم هرکی هالا دلش میخاد ما اینجا بن میده 20 روز 20 روز ما باید پول بدیم مگه ما پول چاپ کنیم که هر دقه باید بیان مارو بن بدن مگه روبم که میخاد بری باید فیلم یا عکس بگیرید  FPS که نمیکشه که بخام فیلم بگیرم بعد مثلا ما داریم با زحمت خودمون تو روب NG میکوشیم هالا مگه چیه من چیت نزدم هرکی بازیش خوبه چیت زده  من جواب میخام جواب سوالم میخام بفهمم که اقایه LegionKilleR میاد میکوشیمش زورش میاد بعد به  MamadPrime  هم میگه که بیاد کمک محمدم میاد میزنه ولی با deagle بدنه باف میکوشیمش بعد که تیر دوستم تموم میشه میریم زندان 2 تا شاهدم دارم هالا میریم زندان میگه فیلم بدونه هیچ چیت باف نی aim هیچی هم نزدیم 

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: superstar123.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

LegionKilleR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

sajad___.png

Cadman.png

MamadPrime.png

• توضیحات: همونطوری که طوزیح دادم عکس یا فیلم نداریم ولی بیشتر وقتا من به cadman تو دنیا واقه ای زنگ میزنم هرچی بشه اونم میفهمه پس اگه میخاین بگین

مدرک عکس یا فیلم از اینکه چیت زدید یا نه این پسر عمم میدونه که نزدم دوستمم میدونه بعدشم روبه باگ هم نزدم q/ هم نکردم مقومت کردم هالا هم اینطوری شده محمدو چرا شاهد ها کردم ؟ خوب از اینجا ای که معلومه بعد از مردن LegionKilleR اومد که cadman او زندان کرد ولی من و ___sajad داشتیم میزدیمش که من با deagle  بدونه باف زدم به محمد بعدش که دوستم با m4 زد که جون نداشت بعد از کشتن محمد من یه گوشه بدونه اینکه وسط اتک باشم جون دادم لطفا گوش کنید تا اخر بخونید

• مدارک (فیلم یا عکس): من 2 شاهد دارم یکیش پسر عمه منه یکیش دوستم وقت نبود عکس یا فیلم بگیرم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قبل از برداشت یک طرفه از موضوع، سعی کنید قوانین سرور رو بخونید و به اون عمل کنید!

جنگ روانی هم نیازی نیست راه بندازید (من از این سرور میرم و ...)، مطمئناً اگر قوانین رو میخوندید این مشکل پیش نمی اومد!

شما در زمانی که در حال استفاده از تفنگ هستید حتماً از بازی خود فیلم تهیه کنید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...