رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن Legionkiller

RoHaM

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BDr%5DRoham.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LegionKilleR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: سلام.

من امروز صبح از خواب پا شدم و خواستم بیام گیم و دیدم بن هستم دلیلو خواندم ادمین Legionkiller منو بن کرده بودن 5 روزبه دلیل سوء استفاده از CMD کلن!

من دیشب درسته چن نفرو اینوایت دادم داخل کلن از دوستام چند نفر موندن و چند نفرم رفتن! من R5 کلن بودم و حتی من TreaSure رو به اشتباه اینوایت دادن ایشون فک کنم آیدی 83 بودن و من میخواستم ID 82 رو اینوایت کنم ''حتی TreaSure هم به من گفتن هگه ی بار دیگه اشتباه شه و منو اینوایت کنید از تایم کلن کم میشه'' ایشون هم خودشون میدونن من خود ''TreaSure'' و تازه همون لحظه کسی که کلن ساخته بود جناب آقای Bowler منو رنک یک کردن به خاطر اینکه TreaSure گفتن از تایم کلن کم میشه و من حدود 2-3 ساعت بعد از رنک 1 بودنم هم داخل بازی بودم! و حالا من خیلی خیلی الکی بن شدم.

خوب بچه های کلن 3-4 بار حتی منو اینوایت و کیک میدادن و منم از شوخی با بچه ها اینکارو میکردیم و مدارک موجود هست! که بچه ها منو کیک میدن!!!!

و هیچ قوانینی در این موضوع در فروم نیستش من 2 یا حتی 3 بار فروم رو چک کردم ولی هیچی راجب CMD کلن ننوشته بود! لطفا مدارکو چک کنید! لطفا از TreaSure هم بپرسید ایشون در /C گفتن که یک بار دیگه منو اینوایت بدید از تایم کلن کم میشه و من اون موقع دیگه رنک 1 شدم!!!

لطفا منو آنبن کنید خیلی  ایشون منو الکی بن دادن با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

sa_mp_083.png

%D8%B8%D8%B8.PNG

Dr.Roham

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
در این مورد  بنده با  تیم مدیریت هماهنگ کردم  و این تصمیم تصمیم مدیریته
در مدارک من معلوم هست که شما بعد از اینوایت کردن  به مسخره کردن اون بازیکن پرداختید  پس لطفا کمتر دروغ بگید

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام

طبق مدارک ارائه شده و بررسی های لازمی که تیم انجام داد کار شما اشتباه بوده و ادمین مورد نظر با هماهنگی تیم مدیریت و عقل خود برای این خطا شما را از مجموعه محروم کردند.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...