Aarsalan

ندادن پول و ناحقی در ایونت- _[D]ennis_

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 13.Arsalan.83.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _%5BD%5Dennis_.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: دو نفر که با من وینر شدن و حتا خوده ادمین JanG که بود

JanG.png

• توضیحات: خلاصه وار بگم و بعد توضیحات زیر عکس ها ادامه میدم : ایشون اول به ما گفتن گروه قراره بشین اونایی که آیدی فرد دارن یه طرف و اونایی که زوج دارن یه طرف و بعد گفتن همدیگرو بزنین ما فرد ها زوج هارو کشتیم و بعد گفتنت وینر آقایه definitive - 13.arsalan.83 - iparsa ولی بعد یه حرفه دیگه گفتنت و بعدش گفتنت که 80k پول ایونت بین وینر ها تقسیم میشه ولی وینر اصلی ما ٣ نفر بودیم و مارو کشتنت و اومدیم راند 2 و  20k هم برا اینجا گفتنت که اگر بکشیمش میده.... ادامه زیر اسکرین ها. 

• مدارک (فیلم یا عکس):

1. ag-sa-0003_jwfz.jpg

اینجا اسم ما ٣ نفر رو تو راند 2 گفتن. 

2. ag-sa-0006_5dd7.jpg

اینجا هم مارو کشتن تا به راند ٢ بریم. 

3. ag-sa-0009_smrg.jpg

و اینجا هم یه نفر دیگه رو وینر گفتن و کاملاََ ایونت رو سر و ته کردن. ((فعلاََ راند یکیم)) 

4. ag-sa-0008_wlud.jpg

و اینجا هم گفتن 80k بین وینر هایه ایونت راند 1 تقسیم میشه ولی باز هم میگم وینر ما ٣ نفر بودیم باید به ما میداد.((راند 2)) 

5. ag-sa-0010_79o5.jpg

و اینجا هم همه اعتراض میکنن و درخواست فیلم هستن عین من که از ادمین عزیز فیلم میخوام.((راند 1))

6. ag-sa-0017_ut1.jpg

و اینجا هم میبینین که به من کاملاََ 10k ترنسفر کردن و من هر چقدر اعتراض کردم ولی قبول نکردن و به خواسته خودشون خواستن که بیام شکایت کنم. 

ویرایش شده در توسط 1ArSaLaN1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما رد شد.

• مسابقات (Events): 
نقل قول

مدارک شما در خصوص حضور شما در Event و کشته شدنتان توسط برگزارکنندگان Event باید کامل باشد.

* بسته شد *

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.