رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Stareh -تیراندازی الکی.جواب اشتباه

MiLaD

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BM.R%5D.Milad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Stareh.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ایشون الکی به من تیر اندازی  کردن و جواب غلط دادن برای اینکه من شکایت نکنم

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uplod.ir/phekxx70t2kb/avc_Clip_-_gta_sa_2017-01-12_14-45-40-720_-_Segment1(00_00_04.100-00_00_07.895).mp4.htm

http://yon.ir/4WT8

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

با سلام.

اولاً که چند تا تیر DM حساب نمیشه چون هیچ Death ای صورت نگرفته چه برسه به Death Match!

دوماً برای DM و DB جریمه ای تعریف نشده و تصمیم با Leader هست.

نقل قول

DM و DB

- حمله کردن در منطقه امن (DM - DB) تنها زمانی مشکلی ندارد که برای گرفتن مضنون یا دفاع از شخص خود یا هم دسته ی خود باشد.

- مناطق امن در قوانین سرور مشخص شده اند.

- تیراندازی از داخل ماشین فقط زمانی مجاز است که به عنوانه سرنشین داخل خودرو باشید.

- تیر اندازی از داخل ماشین فقط زمانی مجاز است که خودرو دارای راننده باشد.

- حمله کردن خارج منطقه امن مجاز است با همان شرایط ذکر شده در بالا.

- اگر کسی بی دلیل به شما حمله کرد، در صورتی که مدرک از اینکه اون شخص اول حمله کرده داشته باشید می توانید تلافی کنید.

در

لینک به دیدگاه

پاسخ helpme اشتباه رو نگاه کردید ؟  بعد pd لیدر نداره من بخشی از شکایتم که تیر اندازی هست به اون ربط داره که نمیدونم کجا این رو بزارم بخش دوم شکایتم جواب /helpme اشتباه هست شما مدارک ببینین

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت سایت و دیگر اعضا.

در رابطه با موضوع اول (ایشون الکی به من تیر اندازی  کردن)، باید بگم که شما از چند دقیقه قبل از این پیشامد برای من ایجاد مزاحمت کردین، چندین بار به HPV1000 بنده زدین و حتی 1 بار باعث انفجار آن شدید (Ram on cor cop)، با این وجود من نادیده گرفتم و چیزی نگفتم اما شما باز هم ادامه دادین و من برای اخطار به شما وانتد دادم و شما بعد از آزاد شدن دوباره امدین پشت ماشین کوبیدین به ماشین پلیس(Ram on car cop) و مداوم بوق میزدید و من باز هم نادیده گرفتم چون چند دقیقه قبلش وانتد داده بودم بهتون و نمیخواستم دوباره این کارو بکنم برا همین برای اخطار چند تیر زدم که دست از این کار بر دارین (شاهد هم هست).

در رابطه با موضوع دوم (جواب غلط دادن برای اینکه من شکایت نکنم)، من نمیدونم چطوری چت های ماقبل هلپ می نیست و چطور تونستین چت های اولیه رو حذف کنید، اما سوالی که شما پرسیدین این بود که ماشین پلیس به ماشین شهروند معمولی بزند جرمش چیه؟ که من جواب دادم چنین جرمی تعریف نشده است بعد شما پرسیدین اگر پلیس بی دلیل تیر بزند جرمش چیه؟ که من گفتم اگر فقط چند تیر بزند جرمی ندارد که شما گفتین یعنی DM کردن برای پلیس مجاز هست؟ که من گفتم خیر DM کردن فقط چند تیر نیست DM به معنی کشتن هست یعنی Kill دادن که بعد شما گفتین خوب اگر یه پلیس این کار و با کسی که هیچ وانتدی نداره بکنه جرمش چیه و اگر هلپر این کار و کنه جرمش چیه؟ که من گفتم اگر پلیس باشه Kill کنه FW و اگر هلپر باشه Kill کنه AV که بهد شما دیگه چیزی نگفتین و من پرسیدم سوالی ندارین ؟ شما جواب ندادین 1min گذشت شما گفتین چرا جواب سوال من رو نمیدین و من گفتم من به سوال شما جواب دادم که شما گفتین حالا جواب اشتباه میدی ازت شکایت میکنم بای من ام کلوز دادم.

حالا من فقط یه عکس از Helpme میدم که مدیریت سایت بدونن من جواب درست دادم و بقیه ماجرا و یک فیلم که شما ایجاد مزاحمت کردین و تیر اندازی من بی دلیل نبوده (بیش از اینم نیازی نیست).

http://s5.picofile.com/file/8282260250/sa_mp_191.png

http://s7.picofile.com/file/8282261718/avc_gta_sa_2017_01_12_13_43_59_65.mp4.html

ممنون.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در در 1/13/2017 در 14:07، Stareh گفته است :

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت سایت و دیگر اعضا.

در رابطه با موضوع اول (ایشون الکی به من تیر اندازی  کردن)، باید بگم که شما از چند دقیقه قبل از این پیشامد برای من ایجاد مزاحمت کردین، چندین بار به HPV1000 بنده زدین و حتی 1 بار باعث انفجار آن شدید (Ram on cor cop)، با این وجود من نادیده گرفتم و چیزی نگفتم اما شما باز هم ادامه دادین و من برای اخطار به شما وانتد دادم و شما بعد از آزاد شدن دوباره امدین پشت ماشین کوبیدین به ماشین پلیس(Ram on car cop) و مداوم بوق میزدید و من باز هم نادیده گرفتم چون چند دقیقه قبلش وانتد داده بودم بهتون و نمیخواستم دوباره این کارو بکنم برا همین برای اخطار چند تیر زدم که دست از این کار بر دارین (شاهد هم هست).

در رابطه با موضوع دوم (جواب غلط دادن برای اینکه من شکایت نکنم)، من نمیدونم چطوری چت های ماقبل هلپ می نیست و چطور تونستین چت های اولیه رو حذف کنید، اما سوالی که شما پرسیدین این بود که ماشین پلیس به ماشین شهروند معمولی بزند جرمش چیه؟ که من جواب دادم چنین جرمی تعریف نشده است بعد شما پرسیدین اگر پلیس بی دلیل تیر بزند جرمش چیه؟ که من گفتم اگر فقط چند تیر بزند جرمی ندارد که شما گفتین یعنی DM کردن برای پلیس مجاز هست؟ که من گفتم خیر DM کردن فقط چند تیر نیست DM به معنی کشتن هست یعنی Kill دادن که بعد شما گفتین خوب اگر یه پلیس این کار و با کسی که هیچ وانتدی نداره بکنه جرمش چیه و اگر هلپر این کار و کنه جرمش چیه؟ که من گفتم اگر پلیس باشه Kill کنه FW و اگر هلپر باشه Kill کنه AV که بهد شما دیگه چیزی نگفتین و من پرسیدم سوالی ندارین ؟ شما جواب ندادین 1min گذشت شما گفتین چرا جواب سوال من رو نمیدین و من گفتم من به سوال شما جواب دادم که شما گفتین حالا جواب اشتباه میدی ازت شکایت میکنم بای من ام کلوز دادم.

حالا من فقط یه عکس از Helpme میدم که مدیریت سایت بدونن من جواب درست دادم و بقیه ماجرا و یک فیلم که شما ایجاد مزاحمت کردین و تیر اندازی من بی دلیل نبوده (بیش از اینم نیازی نیست).

http://s5.picofile.com/file/8282260250/sa_mp_191.png

http://s7.picofile.com/file/8282261718/avc_gta_sa_2017_01_12_13_43_59_65.mp4.html

ممنون.

سلام

چقدر حرف و اسپم الکی کردید من تو 2خط جرمتون گفتم چی هست اگر فکر میکنین با اسپم کردن میتونین از زیر کاری که کردید در برید من تا صبح اینجا حرف میزنم شاید بن شدید

برای  این همه حرفاتون مدرکیم دارید؟ یا فقط تحمت  تیر اندازی و تحمت ها ی الکی بدون مدرک با اسپم زدید به من ؟

من نمیدونم چجوری هلپر شدید ولی طبق گفته ی خودتون که میگید تو این Ss خودتون گفتید helper av میگیره بازم اشتباه گفتید اقای علی طبق گفته هاش

ن قوانین دسته HM را شامل نمی شود. اخلاق و زبان   - تمام اعضا باید قوانین آن دسته را رعایت کنند و همچنین قوانین سرور را بلد باشند. - استفاده از الفاظ رکیک به اعضای سرور/انجمن...

0 پاسخ

[توهین - پاک شده توسط مدیریت]

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در 1/13/2017 در 11:10، Kasra گفته است :

پاسخ helpme اشتباه رو نگاه کردید ؟  بعد pd لیدر نداره من بخشی از شکایتم که تیر اندازی هست به اون ربط داره که نمیدونم کجا این رو بزارم بخش دوم شکایتم جواب /helpme اشتباه هست شما مدارک ببینین

پاسخ من رو بخونید بعد پست بدید.

در 2 ساعت قبل، MiLaD گفته است :

چقدر حرف و اسپم الکی کردید من تو 2خط جرمتون گفتم چی هست اگر فکر میکنین با اسپم کردن میتونین از زیر کاری که کردید در برید من تا صبح اینجا حرف میزنم شاید بن شدید

درست صحبت کنید دوست عزیز! شما به دلیل اینطور صحبت کردن یک Warning دریافت کردید.

من نمیدونم چجوری هلپر شدید

مثل همه! درخواست عضویت در تیم Staff، تست، هلپر!

ولی طبق گفته ی خودتون که میگید تو این Ss خودتون گفتید helper av میگیره بازم اشتباه گفتید اقای علی طبق گفته هاش

ن قوانین دسته HM را شامل نمی شود. اخلاق و زبان   - تمام اعضا باید قوانین آن دسته را رعایت کنند و همچنین قوانین سرور را بلد باشند. - استفاده از الفاظ رکیک به اعضای سرور/انجمن...

0 پاسخ

بله! هلپر AV میگیره! شما قوانین هلپر رو هم نکنه دارید؟

تاپیک بسته شد!

هر موقع یاد گرفتید درست صحبت کنید بیاید برای شکایت!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...