Hello

تیک تیک زدن برنامه های Recorder روی PC

11 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت همگی 

دوستان جدیدا با یک باگی مواجه شدم که نمیتونم بر طرف کنم 

اگه کسی میدونه لطفا بهم بگه چون خیلی رو مخه 

ممنون

حالا این باگ چی هست؟

این باگ زمانی که دارید فیلم برداری می کنید به وجود میاد بعد از اینکه فیلم برداری از صفحه  تموم میشه میخوای فیلم رو چک کنی همه اش تیک میزنه تصویر خیلی رو مخه با همه جور برنامه ای هم امتحان کردم اولین بار خوب میگیره بعد از یه مدتی اصلا به درد نمیخوره هر فیلمی که میگیم به عنوان مثال این فیلم رو یه نگاه بندازید:       

👈  لینک فیلم   👉

لطفا هرکی که این مشکل رو داره یه لایک بزنه و کسانی هم که بلد هستن چه کار میشه کرد تا درست بشه لطفا بگن تا ما هم دیگه این مشکل رو نداشته باشیم

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض ادب

از داخل تنظیمات نرم افزاری که باهاش فیلم برداری میکنید مقدار کیفیت رو پایین تر بیارید و Frame limiter یا همان FPS را نیز کاهش دهید چون اینطور که من فیلمی که گذاشتید رو دیدم متوجه شدم که وضوح تصویر شما در فیلم در حد Full HD هست و سیستم شما توان ساپورت کردن این مقدار را ندارد (زیرا سیستم شما ضعیف است) کار هایی که گفتم را انجام دهید اگر باز هم نشد در اینجا اعلام کنید. با تشکر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Universe گفته است:

با سلام و عرض ادب

از داخل تنظیمات نرم افزاری که باهاش فیلم برداری میکنید مقدار کیفیت رو پایین تر بیارید و Frame limiter یا همان FPS را نیز کاهش دهید چون اینطور که من فیلمی که گذاشتید رو دیدم متوجه شدم که وضوح تصویر شما در فیلم در حد Full HD هست و سیستم شما توان ساپورت کردن این مقدار را ندارد (زیرا سیستم شما ضعیف است) کار هایی که گفتم را انجام دهید اگر باز هم نشد در اینجا اعلام کنید. با تشکر

با سلام خدمت شما @Universe 

FPS روی  15 هست - و Resolution روی 720p هست. زیاد بالا نیست توی بازی لگ هستم ولی مشکلی با لگش ندارم

در 6 دقیقه قبل، Hello گفته است:

FPS روی  15 هست - و Resolution روی 720p هست. زیاد بالا نیست توی بازی لگ هستم ولی مشکلی با لگش ندارم

desktop_11-21-2021_7-42-53_pm-250_o009.j

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۸/۳۰ در 19:41، Hello گفته است:

با بندیکم بگیر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، RiPMoHammaD گفته است:

با بندیکم بگیر

بندیکم هم همینطوریه

لینک به ارسال

من با 240p هم سگ لگم😂😂

در در ۱۴۰۰/۸/۳۰ در 19:30، Hello گفته است:

از اون پَرپَر کردن صفحه مشخصه که ریکوردر روی حالت گیم مود نیست!

درضمن عرشیا جون اگه سیستمت ضعیفه و از CPU نسل Quad یا Pentium یا پایین تر استفاده میکنی و کارت گرافیک با مموری 1گیگابایت یا پایین تر داری پیشنهاد میدم از oCam استفاده کنی(Game Recorder Mode - FPS 20/25 - Quality Medium).

اگه بالاتر از این سیستم هست از BandiCam با مشخصاتی که قبلاً در تایپیکی داده شده بود استفاده کن(بندیکام سیستم قوی میخواد تا کارایی خودشو نشون بده و اصلا برای سیستم های پایین تر از این مشخصات پیشنهاد استفاده از اونو نمیکنم چون سنگینه و به سیستم فشار میاد).

درمورد بقیه گیم ریکوردر ها فعلا نظر خاصی ندارم و تقریباً باهم مشابه اند. مثل Gecata Movavi Recorder یا FBX Game Recorder.

پ.ن: ویندوز مناسب برای مشخصات سیستمی اولی سون هست و دومی تن(+سون)؛ تا سیستم حداکثر کارایی رو داشته باشه.

لینک به ارسال

مشخصات سیستمت چیه ؟

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۸/۳۰ در 19:30، Hello گفته است:

سلام خدمت همگی 

دوستان جدیدا با یک باگی مواجه شدم که نمیتونم بر طرف کنم 

اگه کسی میدونه لطفا بهم بگه چون خیلی رو مخه 

ممنون

حالا این باگ چی هست؟

این باگ زمانی که دارید فیلم برداری می کنید به وجود میاد بعد از اینکه فیلم برداری از صفحه  تموم میشه میخوای فیلم رو چک کنی همه اش تیک میزنه تصویر خیلی رو مخه با همه جور برنامه ای هم امتحان کردم اولین بار خوب میگیره بعد از یه مدتی اصلا به درد نمیخوره هر فیلمی که میگیم به عنوان مثال این فیلم رو یه نگاه بندازید:       

👈  لینک فیلم   👉

لطفا هرکی که این مشکل رو داره یه لایک بزنه و کسانی هم که بلد هستن چه کار میشه کرد تا درست بشه لطفا بگن تا ما هم دیگه این مشکل رو نداشته باشیم

با تشکر

با سلام و درود.

از نرم افزار oCam استفاده کنید.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Olden گفته است:

با سلام و درود.

از نرم افزار oCam استفاده کنید.

سلام با oCam نمیتونم ارتباط بر قرار کنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری