رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از -NeverDie

HaSaNFury

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Raymon.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NeverDie.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Refigh.png

• توضیحات:  بسم الله الرحمن الرحیم

سلام عزیزان من ۷ میلو ٦۴۰ کا پول دادم اکانت خریده ام بعد اقای نور دیه بدون دلیل میاد تعلیق میکنه اکانتارو بمولا ک صاحب سرور چند وقته نمیاد نوردیه دگ برا خؤدش راحتت هر کاری عشقش بکشه میکنه عزیر من اکنت رو از رفیق لیدر انجی خریدم ازش بپرسین ۲تا اکنت بی شماره ب مبلغ ۷میلو شیشصد چهل کا ب من فروختند در ضمن اسم اکنتا RayMoN   -   Sali.One  عزیزان لطفا اکنت های من بدخت انبن کنید پوله حمالی بهاش رفته لطفا من زیاد بلد نیسم عکسارو بزارم اگ میشه عکس ها هست ک بنم داده بی دلیل در یؤ سی پی هم میتونید چک کنید نور دیه هم ب جزای اعمالش برسونید لطفا مرسی من این ادم دارم بازیمو میکنم میخاستم برم تاکسی ادمین این چ کاریه اخه با چ مدرکی این کارو کردید عجب لطفا انبن کنید لطفا این اکنت من خریده امم ب جان مادر عزیزم اقا من میخام بازی کنم نمیزارین اخه نوردیه چ مدرک موجی دارین ک با خیال راحت پلیرارو بن میدین بعد تو بازی میگم چرا بن میدی جوابگو نیستی لطفا این چ وضشه ایشون همه رو ترسونده با این کاراش اخه لطفا ی کاری کنین لطفا با تشکر امیدم ب شماست ک بتونم برگردم ب سرورم لطفا

• هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شما!

• توضیحات:
  1. شما کلاه برداری های متعدد داشتید.
  2. شما تلاش برای دزدیدن اکانت های دیگران داشتید.
  3. شما به صورت دروغین خودتان را جای ادمین های سرور جا میزدید و اخازی میکردید.
  4. شما با اکانت های دزدی کاملا از افرادی که دوستانشان هنوز داخل سرور هستند از آنها سو استفاده کرده اید.
  5. در مورد بن ها تمامی بن ها از قبل هماهنگ شده و کاملا زیر نظر موسس سرور بوده و بدون هماهنگی با ایشان بنده کوچیک ترین CMD رو نا به جا نزدم.
  6. افرادی که تاپیک رو مطالعه میکنند برای بازگردانی اکانت هاتون میتونید با بنده از طریق فروم در ارتباط باشید تا جهت بازگردانی اکانت های دزدیده شده با موسس هماهنگی ها برای بازگشتن اکانت هاتون صورت بگیره.

مدارک از قبل برای موسس @Ali ارسال شده.

موفق و پیروز باشید.

• مرسی 4

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با عرض سلام و احترام.

ضمن مشکل پیش آمده برای شما متأسفیم و در حال بررسی مدارک می باشیم.

در 51 دقیقه قبل، HaSaNFury گفته است:

صاحب سرور چند وقته نمیاد

صاحب مجموعه بازیکنان عزیز می باشند و بنده در تیم نرم افزاری در حال تلاش شبانه روز برای انتشار پروژه هایی که قولشان را داده بودیم هستم و مجموعه به صورت کامل بررسی و بازبینی می شود.

• دوست دارم که 4

لینک به دیدگاه

• مؤسس

طی تحقیقاتی صورت گرفته شما همان فرد کلاهبردار هستید که از چندین نفر در بازی کلاهبرداری کردید که دیشب هم من سخت افزار شما را از بازی محروم کردم. (NVIDIA GeForce GT 520)

مدارک ما و بازیکنان از کلاهبرداری های شما کامل و دقیق می باشد.

طبق قانون جرایم رایانه ای کشور

بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی (قانون جرایم رایانه ای)

نقل قول

فصل سوم ـ سرقت و كلاهبرداری مرتبط با رایانه

ماده740ـ هركس به طور غیرمجاز داده های متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد، به جرای نقدی از یك میلیون (1.000.000) ریال تا بیست میلیون (20.000.000) ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یك روز تا یك سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000) ریال تا بیست میلیون (20.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهد شد.

در صورتی که بازیکنانی که از آنها کلاهبرداری کردید از شما از مراجع قانونی شکایت کنند آرساکیا گیم اطلاعات مربوط به شناسایی شما را در اختیار پلیس فتا قرار خواهد داد و شما یک مجرم شناخته می شوید. به شما پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان به این نوع فعالیت ها ادامه ندهید و شانس خود را بیشتر از این امتحان نکنید و خانواده خود را در جریان تخلف هایتان قرار دهید.

بسته شد.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...