رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت SFC ناعدالتی

Mehrab

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MeHRaB.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SFC.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:
- ایشون بارها ادمین هاش من بن کردن و شکایت کردم سرش و میگفت "بچه سال" "پسرم" فحاشیه و میوت شدید بارها به همین روال بن دادن و اینکه مدارک بدید 
-مدرک بدید که One_ جلو 5نفر فحاشی کرده تنها چیزی کاری که بنده کردم این بود بوست بنده بالا بوده
-ایشون اکانت Mehrab منو حتی زیر 5 نفر میوت داده @Aliمگه شما قانون نزاشتی زیر +5 نفر مجازاتی ندارع فحاشی رو مایک؟
من تیپی دادن میگن فحاشی رو مایک زیر 5نفر مجازات داره در صورتی که خودتون تو سرور /o دادی گفتی زیر 5نفر مشکلی ندارع!
اینم میوتی که Neverdie کرده بود خود SFC گفت زیر 5نفر مجازات داره
-میرسیم به قزیه 500 میوت محراب که به اشتباه بوده چون F3 ان نبوده یه Av دادع بجا Sv 
و اینکه ایشون شخصی به اسم Elves فحاشی بالا +3 بار کرده شدت بالا همش 500میوت شده به SFC میگیم میاد میگه مجازاتش 500مین میوت بوده در صورتی که Tupac , Sopap و ... فقط سه بار انجام دادن و پارتی بازی میکنن
- از ادمیناش شکایت میکنیم 8ماه شدع هنوز جوابی نداده! تازه دیموتم شدن رفت!؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 

x734503_.png

y103737_.png
q562809_.png
h599278_.png

a970282_.png

@Ali

علی خودت خندت نمیگیره کسی که گزاشتی پایه سرور سر جمله"پسرم و بچه سال" میوت میده بعدش تعلیغ میکنه؟!
سر بوست زدن 500مین میوت میکنه پس چرا علی CMD /Mute ساختی؟
ایشون داره با دور زدن قوانین که مثلا پسرم فحشه به ادمیناش بها میده 500مین میوت کنن  مارو
و در نهایت الکی بن میکنه

یا قانونی که تو چت فحاشی کنی اورده میگه زیر 4نفرم باشی بازم مجازات میشی که من لول 39 بودم امده منو به ادمینش گفته 360مین میوت کرده 

c795041_.png

این همون شکایتیه که کردم!
میگه سر پسرم بچه سال سرش میوت شدی؟
از کی تاحالا "بچه سال" "پسرم" فحاشی محصوب میشه

ویرایش شده توسط Mehrab
  • دوست دارم که 5
  • هاها 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

اوقات به کام.

توضیحات و مدارک لازمه به پشتیبان مجموعه ارسال شد.

تا پاسخ مدیریت بسته شد.

• دوست دارم که 4
  • مرسی 2

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • مؤسس

@Mehrab

درود.

لطفاً در شکایت مختصر توضیح دهید و جزئیاتی که اضافی هستند را به کل حذف کنید وگرنه شکایت شما رد خواهد شد. در صورتی که فکر می کنید متشاکی شما را بی دلیل محروم یا Mute کرده دقیقاً بگید منظور شما کدام Mute و کدام Ban هست (تاریخ و نام کاربری محروم شده/mute شده را درج نمایید)

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Ali گفته است:

@Mehrab

درود.

لطفاً در شکایت مختصر توضیح دهید و جزئیاتی که اضافی هستند را به کل حذف کنید وگرنه شکایت شما رد خواهد شد. در صورتی که فکر می کنید متشاکی شما را بی دلیل محروم یا Mute کرده دقیقاً بگید منظور شما کدام Mute و کدام Ban هست (تاریخ و نام کاربری محروم شده/mute شده را درج نمایید)

باسلام شکایت بنده سر اینه که ایشون بارها ادمین هاش من بی دلیل و به دلایل مسخره میوت کردن و به 30 روز بن کشیده شده

نمونش بالا گزاشتم سر کلمه "پسرم بچه سال" امدن اکانت بنده میوت کرده ادمین ORTEGA بعد میرم پیش SFC میاد میگه پسرم و بچه سال موارد این چنینی میوت داره 500مین بوستم بالا بوده

بهش میگم از کی بچه سال پسرم فحاشی محصوب میشه و نویز بالا 500مین میوت داره وقتی خود سازنده سرور /Mute اورده پلیر میتونه میوت کنه اگه صدا شخصی ازار دهنده هست

مدتی پیش هم من با کسی بحثم شد و طبق قانون شما در یک مکان زیر 5نفر که میتونم بگم 2نفر بودیم درگیر بودیم اقایه NeverDie میاد منو 360 مین میوت میکنه و پلیر مورد نظر کیک از فکشن

امدم به ایشون گفتم میگه  مجازاتی که رو چت هست زیر 5 نفر هم اعمال میشه گفتم اقایه سوپروایزر این رویه چت هست خود علی گفته زیر 5نفر مشکلی نداره گفت کاری نداشته باش این قانون سروره (ایجا با قوانین خودتون داشت قانون واس خودش اضافه میکرد)

بعد همون شب شخصی که با من درگیر بود بازم امد تو پینتبال فحاشی کرد و 500مین میوت شد امدم گفتم این چرا 30روز بن نشد مثل من و بقیه گفت بتو مربوط نیست UCP شخص مورد نظر بخاید میدم این شخص 5بار 500مین میوت شده ولی اشخاصی اگه بخاید اسم میبرم بعد 3بار 30روز بن شدن و این واقعا جالبه!

و اینکه ایشون مدرکی ندارن که من در One_ فحاشی بالا 5 نفر کردم تنها کاری که من کردم این بود نویز صدام زیاد بود که ایشون امده قانون واس خودش اضافه کرده که 500مین میوت داره پس /mute واس چی اضافه شده ؟واسه همین روزاس دیگ

و اینکه ایشون من شکایت کردم از ادمیناش میومدن افرادی با نیک نیم هایه بد /kick میدادن در صورتی که باید /Skick میدادن شکایت کردم SFC از اون روزی که شکایت کردم تا امروز چک نکرده

http://uplod.ir/6nsaopt8s2ic/Screenshot_(805).png.htm
http://uplod.ir/b7q7u7ckkrey/Screenshot_(806).png.htm
این ادمینها از سرور رفتن ولی شکایت من رسیدگی نکرد SFC تا همین امروز

ویرایش شده توسط Mehrab
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

• مؤسس

شکایت شما رد شد. در صورتی که ما از شما در رابطه با شکایتتان سؤال داشتیم و نیاز به توضیحات اضافی شما بود حتماً به اطلاعتان می رساندیم.

در صورتی که همچنان شکایت دارید یک تاپیک شکایت جدید ایجاد کنید و به هیچ وجه توضیحاتی که از شما خواسته نشده را ضمیمه شکایتتان نکنید.

در پاسخ شما هنوز در رابطه با Ban/Mute اشتباه و خارج از قوانین صحبت می کنید اما من هنوز نمی دانم که دقیقاً به کدام Mute/Ban (کدام تاریخ و کدام نام کاربری) اشاره می فرمایید. در صورتی که تاپیک جدید شکایت ایجاد کردید حتماً تاریخ دقیق Ban/Mute مورد نظر خود به همراه نام کاربری را برای ما بنویسید (در تاریخچه UCP تاریخ دقیق قابل مشاهده می باشد)

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...