رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سیستم بیلیارد

Lich

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: The_Guardian.png

- توضیح کامل باگ: وقتی که یک توپ رو داخل اون سوراخ میزنی نمیره داخل و توپ باگ هم که تو فیلم هست نمیزاره اون توپی که ما میخوایم بره داخل

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): https://uupload.ir/view/record_2021_10_11_18_45_52_325_21w1.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): بیلیارد رو استارت کنید و بازی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چگونه آن باگ را Reproduce کنیم توضیح دقیق: از CMD برای ورود به بار استفاده نشه باید ENTER بدید @Ali

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۷/۲۲ در 01:28، Guardian گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: The_Guardian.png

- توضیح کامل باگ: وقتی که یک توپ رو داخل اون سوراخ میزنی نمیره داخل و توپ باگ هم که تو فیلم هست نمیزاره اون توپی که ما میخوایم بره داخل

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): https://uupload.ir/view/record_2021_10_11_18_45_52_325_21w1.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): بیلیارد رو استارت کنید و بازی کنید

من زدم نشد

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Ramxx گفته است:

من زدم نشد

چون درست کردن ?

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • مؤسس

خیر، ما چیزی را تغییر ندادیم. در صورتی که همچنان این باگ است اگر کسی بتواند نحوه Reproduce و اتفاق افتادن این باگ را پیدا کند 6000 عدد طلا جایزه دریافت خواهد کرد.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali گفته است:

6000

asf_(2)_s7du.jpg

در 2 دقیقه قبل، Ali گفته است:

6000

طبق این ویدیو

مارو میگه :d

در دقیقه 6:55

ضربه میزنه و باگ نمیشه راحت میره توش :|

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Ali گفته است:

خیر، ما چیزی را تغییر ندادیم. در صورتی که همچنان این باگ است اگر کسی بتواند نحوه Reproduce و اتفاق افتادن این باگ را پیدا کند 6000 عدد طلا جایزه دریافت خواهد کرد.

جایزه من چی شد :(

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
  • مؤسس
در در ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ در 15:05، ArSaCiA گفته است:

Bump

جایزه به 10000 طلا افزایش یافت.

لینک به دیدگاه

یا خدا

@Holyevil  

من همونم که ی روز                                                        میخواستم دریا بشم

شبو آتیش بکشم                                                              تا به فردا برسم

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

Bump

جایزه به 10000 طلا افزایش یافت.

توپ ها مثل اشیاء هستن. مثل شیشه هایی که توی خود بار هستن برای همین با خوردن چیزی به اون ها توپ ها تکون میخورن. برای همین شاید توی بازی قبلی کسی وسط بازی روی بازیکن ها Goto/ کرده یا با تیر توپ ها رو زده و یک توپ اونجا مونده. ما دوره ی ادمینی بیلیارد میزدیم با @SFC وقتی کسی گوتو میداد توپ ها کامل باگ میشدن، مثلا من توپ های زرد،قرمز،آبی،نارنجی داشتم ولی امیر توپ های زرد،قرمز،آبی و قهوه ای رو داشت.

به نظر من سیستم بیلیارد کلا باید تغییر کنه

این سیستم از خود سمپ مشکل داره.

ویرایش شده توسط Farab

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 3 ساعت قبل، Farab گفته است:

توپ ها مثل اشیاء هستن. مثل شیشه هایی که توی خود بار هستن برای همین با خوردن چیزی به اون ها توپ ها تکون میخورن. برای همین شاید توی بازی قبلی کسی وسط بازی روی بازیکن ها Goto/ کرده یا با تیر توپ ها رو زده و یک توپ اونجا مونده. ما دوره ی ادمینی بیلیارد میزدیم با @SFC وقتی کسی گوتو میداد توپ ها کامل باگ میشدن، مثلا من توپ های زرد،قرمز،آبی،نارنجی داشتم ولی امیر توپ های زرد،قرمز،آبی و قهوه ای رو داشت.

به نظر من سیستم بیلیارد کلا باید تغییر کنه

این سیستم از خود سمپ مشکل داره.

ما در مورد این باگ در آخرین آپدیت کاری کردیم که این مشکل نیز حل شود اما انگار اینکه گاهی توپ گیر می کند مشکلی جداست. در هر صورت اگر هرکس نحوه اتفاق افتادن این باگ را پیدا کند جایزه را دریافت خواهد کرد.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

ما در مورد این باگ در آخرین آپدیت کاری کردیم که این مشکل نیز حل شود اما انگار اینکه گاهی توپ گیر می کند مشکلی جداست. در هر صورت اگر هرکس نحوه اتفاق افتادن این باگ را پیدا کند جایزه را دریافت خواهد کرد.

باگ سمپ رسیدگی نمیشود

+بسته شد

• هاها 1

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

لینک به دیدگاه

من 2 تا باگ تو سیستم بیلیارد دیدم

1- بعضی وقت ها توپ ها میرن تو میز و پیدا نمیشن

2-موقع تغییر سر چوب بیلیارد یک پنجه بوکس میاد تو دستت و بعد تغییر سر چوب میره

@ArSaCiA

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

واسه همین میگم کلا سیستم بیلیارد رو عوض کنی چون خیلی باگ داره. این باگ فیکس بشه یه باگ دیگه پیدا میشه

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 15 ساعت قبل، llErrorsll گفته است:

باگ سمپ رسیدگی نمیشود

+بسته شد

سیستم بیلیارد نه برای سمپ است نه برای خود بازی، این سیستم مختص ما می باشد.

در 14 ساعت قبل، JoRDeN گفته است:

بعضی وقت ها توپ ها میرن تو میز و پیدا نمیشن

از اینی که میگید فیلم ارائه دهید.

در 12 ساعت قبل، Farab گفته است:

واسه همین میگم کلا سیستم بیلیارد رو عوض کنی چون خیلی باگ داره. این باگ فیکس بشه یه باگ دیگه پیدا میشه

چیزی که میگید بی معناست، عوض کنیم؟ با چی عوض کنیم؟ الان از "باگ" هایی که صحبت می کنید لطفاً فیلم بفرستید.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

ببینید یا ممکنه سایز توپ دست خورده باشه یا اینکه ممکنه است تغییری تو سایزه سوراخ بیلیارد بوجود اومده باشه.

یا ممکنه سوراخ هاش ظاهری باشه و زیر سوراخ ها چیزی باشه که نزاره بره توش Objecti.

?? ?? ?? ???? ?????? ???????

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

چیزی که میگید بی معناست، عوض کنیم؟ با چی عوض کنیم؟ الان از "باگ" هایی که صحبت می کنید لطفاً فیلم بفرستید

عوض نکنید، منظورم این نیست. میگم که توی Ag:Samp به حرف خودت چون محدودیتی نیست خودت یک میز بیلیارد با توپ هاش و... اد کن

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 28 دقیقه قبل، Farab گفته است:

چون محدودیتی نیست خودت یک میز بیلیارد با توپ هاش و... اد کن

آن یک مسئله جداست، در حال حاضر فیزیک و تمامی نحوه تکان خوردن توپ ها در سرور شبیه سازی می شود که این کمی باعث لگ می شود (که در آپدیت های اخیر بهبود یافته) که با انتقال این مورد در خود کلاینت مشکل لگ کامل برطرف می شود.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در ۱۴۰۱/۹/۲۱ در 08:56، ArSaCiA گفته است:

آن یک مسئله جداست، در حال حاضر فیزیک و تمامی نحوه تکان خوردن توپ ها در سرور شبیه سازی می شود که این کمی باعث لگ می شود (که در آپدیت های اخیر بهبود یافته) که با انتقال این مورد در خود کلاینت مشکل لگ کامل برطرف می شود.

بیلیارد بازم یه باگ داره که من براتون توضیح میدم

خب ببینید:

وقتی ۲ تا پلیر دارن بازی میکنن و بازی نوبت ما باشه، پلیر حریف وقتی time out  یا crash بشه بازی تمام میشه و چوب بیلیارد پیش ما میمونه ینی ب صورتی بدون اینکه ما از /rep استفاده کنیم این گان در اختصاص ما قرار میگیره و این میشه یه نوع abuse یا نا عدالتی باشه

طرف میره اینهمه گلد میخره باهاش rep بگیره اینجا میاد مجانی میگیره

WeastGunneR.png

ویرایش شده توسط LasyGunneR

PsilocybiN.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، LasyGunneR گفته است:

خب ببینید:

وقتی ۲ تا پلیر دارن بازی میکنن و بازی نوبت ما باشه، پلیر حریف وقتی time out  یا crash بشه بازی تمام میشه و چوب بیلیارد پیش ما میمونه ینی ب صورتی بدون اینکه ما از /rep استفاده کنیم این گان در اختصاص ما قرار میگیره و این میشه یه نوع abuse یا نا عدالتی باشه

WeastGunneR.png

وقتی بیلیارد تموم بشه هم بازم میده چوبه رو نیازی نیست طرف مقابل تایم اوت یا کرش شه.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ در 07:24، LasyGunneR گفته است:

خب ببینید:

WeastGunneR.png

چیزی به اسم چوب بیلیارد داخل لیست Rep/ نیست.

Olden.png

367325_24ezgif-com-effects-1-.gifcc4125_24TVdb-ezgif-com-resize.gif367325_24ezgif-com-effects-1-.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...