رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن - Farhan

Mahler

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ..BigDaddy.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام و عرض خسته نباشید به همه ی اعضای تیم مدیریت.

بنده دیروز با ادمین Farhan و ادمین Nervous و  Favier رفتیم Paintball . ( جاتون خالی :DD ) بعد از پینتبال ادمین فرهان و نروس فرومودند که فیلم پینتبال رو بدید و که ما هم سریعا فشرده کردیم و تقدیم ایشون کردیم.

انتظار بر این بود که pm بدن فیلم موردی نداشت یه دفعه دیدیم یا علی ، بن شدیم :| سریعا با مولتی آنلاین شدم و یه ریپورت دادم که آقا فرهان مشکلی تو فیلم مشاهده میکنید که گفتند بله خیلی مشکل هست و مگه ما خریم ؟ نفرمایید مگه من همچین حرفی زدم، من فقط خواستار اینم که لطفا یه بار دیگه این فیلم رو با دقت مشاهده کنید و اصلا به لول هم توجهی نکنید چون مطمئنا این موضوع که یه لول 23 ای پینتبال رو از 3 تا لول بالای 70 ببره یکمی روی کیفیت دقت شما روی فیلم تاثیر گذاشته. زیاد حرف نزنیم ، لینک فیلم رو میزارم، امیدوارم که متوجه بن اشتباه شده باشید . ( من حتی نمیدونم این دلیل چیت که منو بن دادید، چیت دقیقا چیکار میکنه ؟؟ :|)

الله یارتون.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/rxig_avc_gta_sa_2017-08-22_23-46-21-49.mp4

ryw4_background_(2).pngltzp_final-removebg-preview.png

Rachmaninoff.png

Mahler.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، اولا بگم که شما اصلا نمی دونین چیت چیه =))
http://s9.picofile.com/file/8304332068/rxig_avc_gta_sa_2017_08_22_23_46_21_49.avi.html
من هیچ حرفی ندارم از تمامی عوامل و پلیر و هرکی که اینجا بازی میکنه درخواست دارم این فیلم رو ببینه. (تااازه ی صحنشه)xD
شمااا هم از امثال همونایی هستین که ی crosshair mod میریزن بعد میان Spread میزنن بهشونم میگی فیلم خیلی با اعتماد به نفس و خر فرض کردن ادمین ها فیلم رو میدن بن هم میشن میان میگن ه ه ه ه ما زدیم گفتن چیت.
عزیز من مشکل شما اینه که با لول 23 می خوای مثل لول بالای 70 باشی (مثل اینه که بخوای با 60 سانت قد ی ادم 2 متری رو با ی دست بلند کنی)
لطف کنین فک نکنین ما نفهمیم و نمی دونیم چیت چیه! ما کارمون سرو کله زدن با چیت و چیتره.
یا حق 
به امید روزی که شما هم لول آپ شید و واسه اینکه هم سطح بقیه شید این کارارو نکنین.

ویرایش شده توسط FaRHaN

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام.
با کمال احترام به
بازیکن عزیز و ادمین Farhan ، من قصد هیچگونه دخالتی ندارم اما با سطح کیفیت پایین فیلم و فیلمی که ادمین ما لطف کردن Cut کردن اونم ازفیلم خود شما کاملا واضحه که داستان چیست!
و خداوند همه ی ما را به راه راست هدایت کند.

! Winter is Here

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

بازم سلام و بازم عرض خسته نباشید :دی

والا آقا فرهان من نمیدونم چطوری میشه بیگناهیو ثابت کنم، فیلم کلا از فرپس با اف پی اس 10 گرفته شده که ای کاش اینطوری نبود ( سیستمم عمرش با شما برابری میکنه داغونه :DD )

اما خوب شما ظاهرا به طور مصمم بر این عقیده این که بنده چیت زدم و بن کردید و موردی هم نداره !  و این برای من کاملا یه وجه مثبت داره چون منی که از حقیقت خبر دارم میدونم چی شده و قضاوت شما مثل حکایتِ قضاوت همون 2 تا کبوتر و انبار آذوقه است ( حکایتشو شنیدید یا تعریف کنم ؟ :D :دی )

البته خوب از این طرفی که میگید :

در ۱ ساعت قبل، FaRHaN گفته است :

عزیز من مشکل شما اینه که با لول 23 می خوای مثل لول بالای 70 باشی (مثل اینه که بخوای با 60 سانت قد ی ادم 2 متری رو با ی دست بلند کنی)

به امید روزی که شما هم لول آپ شید و واسه اینکه هم سطح بقیه شید این کارارو نکنین.

بنده از اولین فکشنی که رفتم یعنی لول 7 معلم مدرسه بود که لابه لاش همش پینتبال بودیم چه بعدش که اف بی ای بود و چه بعدش که تی کی و استورم . ( بنده قبل از مود زندگی واقعی ، مود های دی ام بازی میکردم مدت 1 سال)

و بنده مثل خیلی ها به همون دلیل Wooden computer نمیتونم کامپیوترم رو روی حالت اسلیپ بزارم مگر نه اگه حساب کنیم الان باید لول حول حوش 37 اینا باشم. ( از روی لول قضاوت نکنیم ! )

کاری نداریم اما در کل حرفتون به آدم برمیخوره و به جورای اینکه شما بهتری و داری میشونید رو کرسی البته بازم میگم من دیدم نسبت به این بن کاملا مثبت و نشون دهنده ی خیلی چیزاست !

در کل بازی ارزش کدورت و بد دلی و این چیزا رو نداره :دی

( چ قد سخن رانی کردم :دی ) ، خسته نباشید.

به امید آرساکیاای بهتر.

Rachmaninoff.png

Mahler.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Adrenaline گفته است :

با سلام.
با کمال احترام به
بازیکن عزیز و ادمین Farhan ، من قصد هیچگونه دخالتی ندارم اما با سطح کیفیت پایین فیلم و فیلمی که ادمین ما لطف کردن Cut کردن اونم ازفیلم خود شما کاملا واضحه که داستان چیست!
و خداوند همه ی ما را به راه راست هدایت کند.

! Winter is Here

بنده همون طور که خواهش کردم مطرح کردم که کل فیلم رو ببینید .

متاسفانه اف پی اس فیلم پایین هست شما خودتون با اف پ اس 10 رکورد کنید بدید بنده، من 5 قسمتشو براتون کات کنم که مثل چیت به نظر بیاد :دی ( قصد توهین ندارم :| )

ولی اون قسمت کات شده من 2 نفرو دیدم اولی که مرد موس رو بردم رو دومی دیگه عجبا : /  ( Fps10, Sensitivity High ) ( شما فیلم بازی علی تی آر یا مهران وست شوتر رو ببینید چی میگید دیگه ؟ :| )

خسته نباشیدی دوباره خدمت تیم مدیریت.

ویرایش شده توسط BigDaddy

Rachmaninoff.png

Mahler.png

لینک به دیدگاه

=)) شما از واقعیت خبر داری خوبه همینجوری پیش بری فک کنم بعد از هر Paintball بن بشی.
واقعیتتو عوض کن (داستان عوض کردن هم اگه نشنیدی من میتونم واست بگم^_^)  هم زمانی با همین Fram بازی می کردیم ولی انفدر از خودمون داشتیم که حق بقیه رو با چیت نخوریم.
اگر مهارت خودتونه که بلافاصله بعد از اینکه یکی رو میکشید صاف می پرید رو Head ی نفر دیگه (اون هم ن ی صحنه 2 صحنه همیشه) باید بگم که bravooooooooo شما خودت Terminator هستی

در در 8/28/2017 در 20:21، BigDaddy گفته است :

بنده از اولین فکشنی که رفتم یعنی لول 7 معلم مدرسه بود که لابه لاش همش پینتبال بودیم چه بعدش که اف بی ای بود و چه بعدش که تی کی و استورم . ( بنده قبل از مود زندگی واقعی ، مود های دی ام بازی میکردم مدت 1 سال)

راجع به این هم شما هم مثل اونایی که میگن ما قبلا با تیر چراغ برق تمرین میکردیم ولی کل کارشون این بود موقع جمع کردن Matertials  موتوره بقیه رو می ترکوندن که بقیه Mat جمع نکنن xD

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...