رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاهبرداری به شیوه جدید

AnSoLiN

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، iAriyaN گفته است:

هه خودم بازیو بهت یاد دادم :) سلام!

در در ۱۴۰۰/۷/۳۰ در 22:14، StoneHeart گفته است:

اولا که ریج 2021هستی من 2020 ام دوما که خودت منو اوردی تو یه خونه که کنار پینتباله گفتی بیا vla میخوام ادم بیارم شاخ کنیم vla او سوما که اقای ای اری ان ریجیسترو میتونی از ucp قسمت بازیکنان ببینی نبینمت دیگه بای ریجیستر 2021 چند روز پیشم که میگفتی ریجیستر 2019ام الانم میگی ریجیستر 2020 ام اما ucp که میگه ریجیستر 2021ای

@Universe این بازیکنان اولد پلیر هستند. آیا تایید میکنید؟

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، DANGER14 گفته است:

دا تو همون نیستی اومده بودی زار میزدی اکتو بده وار بزنم میخواستی بدزدی؟ 

من بیام از تو اک بگیرم؟

Hiner.png   

Death.png

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Power گفته است:

من بیام از تو اک بگیرم؟

خودتو به کوچه علی چپ نزن ما خودمون اینکاره ایم

بله دابشم همیشه کم حرفه

! ‌???? ??????? ????? ???? ???? 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، DANGER14 گفته است:

خودتو به کوچه علی چپ نزن ما خودمون اینکاره ایم

بله دابشم همیشه کم حرفه

AHA  

حواست به صدات باشه

Hiner.png   

Death.png

لینک به دیدگاه

اینا خیلی خوبن واسه من سرگرمی شدن میاد کال میده بد شیرینی میشه

Oppenheimer.png

Bradley.png

تنها یک چراغ است که مرا هدایت می‌کند و آن چراغ تجربه است.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، iAriyaN گفته است:

هه خودم بازیو بهت یاد دادم :) سلام!

?1سال نیم بعد من ریجیستر کردی چی میگی 

در 11 ساعت قبل، 404 گفته است:

@Universe این بازیکنان اولد پلیر هستند. آیا تایید میکنید؟

نه داش من لو ریجیسترم ریج 2020که اولد حساب نمیشه اما اینکه بیای ریجیستر 2021 باشی بیای اضافه x شعر بگی دیگه  باید یکارایی کرد یارو روش نشه بیاد حرف بزنه

همه تخممن

بعضی چشم

بعضی لا پا

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۷/۱۷ در 00:11، AnSoLiN گفته است:

TaNaFoR.png

خب سلام به همگی امروز به یه نکته برخوردم اونم کلاهبرداری با نامه اکانت هایی که بای دادن مثلا طرف میره UCP منو چک میکنه و اگر کسیو تو فرند های من پیدا کنه که بای داده باشه مثلا تاریخ انلاین شذنش ماله خیلی وقت پیش باشه بعد تو گیم میان تماس میگیرن با یه اکانت دیگه و میگن من فلانیم که مثلا شما باور کنی و فکر کنی خوده اون ادمیه که بای داده و بعد از اینکه باهاتون گرم گرفتن  ازتون درخواست میکنن که رمز اکانت و پین رو بهش بدین ویا ماشینتون و خونتون رو بهش Sell بدین و مثلا اگه بگین نمیتونم میگن اینهمه رفیق بودیم اعتماد نداری؟ 

نمونه دیروز این اتفاق برام افتاد که یکی بهم زنگ زد گفت منAliBozorg و گفت من با یه اکانت دیگه اومدمو فلانو بیثار

بعدش بهم گفت ماشینتو Sell  بده و منم بهش گفتم نمیتونم و ناراحت شد گفت مگه اعتماد نداری؟ اینه جواب رفاقت؟

خلاصه گذشت و نتونست ماشینو بگیره اخرش فحش داد رفت

که متاسفانه من اون روز عکس نگرفتم

ولی امشب باز یکی دیگه زنگ زدو گفت من Tarik هستم و بک دادم با یه اکانت دیگه اومدم در صورتی که تاریک رفیق 13 ساله من هستش و دقیقا کنارم بود و من الکی بهش گفتم اریا تویی؟ بعد سریع قطع کرد

ag-sa-0415_2juo.jpg

اینم عکسش 

خلاصه اینو گفتم که حواستون باشه به بقیه هم بگین اینو تا سری های بعدی فعلا خذاحافظ

@Mohana @SFC @ORTEGA @TaNaFoR @EnDWaY @Mahi @Norvis @Olden @OmidGH  @VARTOLU @iShayan ,...........

برای منم جدیدا اتفاق افتاده شانس اوردم فهمیدم

%5BRoozbeh%5D.pngAnanasRashti.png
%5BA%5Dnanas%5B2%5D.png
aglogo.1fc5f9b01a1f59dd1d43343d55c8b760_

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در در ۱۴۰۰/۸/۴ در 13:11، 404 گفته است:

@SFC @Meli نظری ندارید؟ طرف به همه زنگ میزنه کم مونده سر ما هم کلاه بزاره?

متصفانه این مواردی هست که خود بازیکنان باید دقت داشته باشند

همچنین از قبل اعلام شده است که ما مسئولیتی در قبال دزدی حساب های کاربری نداریم.

تیم آرساکیا برای بالا بردن امنیت حساب های کاربری نهایت تلاش خود را کرده است اما این سهل انگاری از سوی بازیکنان موجب می شود که چنین مشکلاتی پیش بیاید.

برای مثال شخصی برای شما زنگ می زند و ادعا می کند که می خواهد برای شما اسکین بازی بخرد و درخواست رمز ورود و پین شما را می کند. سهل انگاری و بی اعتنایی به امنیت حساب کاربری موجب می شود شخص کلاه بردار وارد حساب کاربری شده و تمامی اموال شما را به خود منتقل کند.

تیم ادمین های آرساکیا گیم فرد کلاهبردار را از مجموعه محروم می کند ولی تضمین بازگشت اموال به کسی داده نمی شود.

همچنین مطالعه ی 2 تاپیک زیر برای بالا رفتن امنیت حساب کاربری خالی از لطف نیست.

تاپیک 1

تاپیک 2

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، SFC گفته است:

متصفانه این مواردی هست که خود بازیکنان باید دقت داشته باشند

همچنین از قبل اعلام شده است که ما مسئولیتی در قبال دزدی حساب های کاربری نداریم.

تیم آرساکیا برای بالا بردن امنیت حساب های کاربری نهایت تلاش خود را کرده است اما این سهل انگاری از سوی بازیکنان موجب می شود که چنین مشکلاتی پیش بیاید.

برای مثال شخصی برای شما زنگ می زند و ادعا می کند که می خواهد برای شما اسکین بازی بخرد و درخواست رمز ورود و پین شما را می کند. سهل انگاری و بی اعتنایی به امنیت حساب کاربری موجب می شود شخص کلاه بردار وارد حساب کاربری شده و تمامی اموال شما را به خود منتقل کند.

تیم ادمین های آرساکیا گیم فرد کلاهبردار را از مجموعه محروم می کند ولی تضمین بازگشت اموال به کسی داده نمی شود.

همچنین مطالعه ی 2 تاپیک زیر برای بالا رفتن امنیت حساب کاربری خالی از لطف نیست.

تاپیک 1

تاپیک 2

خوشم میاد از سال دوزارو هیژده خوب یاد گرفتید چجوری اقنا کنید ادمارو

قشنــــگ با ی فونت کتابی و یک مشت از فکت هاز زنگ زده رو ی داستان رو میپوشونید ولی چاله هه ر پرش نمیکنید 

ولی بازم خوبه دستون درد نکنه بن میدی حد اقل

اینایی ک این بالا گفتم ی مقداریش از عقده ای هه که بعد از خوندن تاپیکای شکایت گرفتم

یارو میاد با گریه زاری  التماس میکنه 

اس اف سی در جواب: 

برو عمو با این مدرکات تهشو دراوردی دراوردی چند تا تاپیک در ثانیه خب میدی اه. منفجر شد. با خاک یکسان شد. به جهنم واصل شد. 

پدرش درومد + بسته شد(اشانتیون خرید) 

ولی در مل اینارو جدی نگیری اسفالتمون کنی ? ته دلم مونده بود الانم ک اومدی اینجوری با شانه های روغنی همه مسعولیت ها از رو شونه هات سر خورد ریخت 

ولی ن در کل اینکه ادمین جماعت نمتونن کمپ بشینن تا یکی پیدا ش ک بخاد اینجوری کنه. و یکسری چیزا واقعا بع عهدا خود گیمر هه.

فقط لطفا بند های قوانین رو درمورد کلاهبرداری بروز نگه دارید تا فک نکنن چون تو قوانین اضاف نشده میشه کشکی یارو به همه زنگ بزنه 

الان کم نیستن ها این همه ادم که بهشون زنگ زده از یبار تا پنج بار  این فقط و فقط باید ای پی بن بشه 

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 14 ساعت قبل، DHOOMAN گفته است:

خوشم میاد از سال دوزارو هیژده خوب یاد گرفتید چجوری اقنا کنید ادمارو

قشنــــگ با ی فونت کتابی و یک مشت از فکت هاز زنگ زده رو ی داستان رو میپوشونید ولی چاله هه ر پرش نمیکنید 

ولی بازم خوبه دستون درد نکنه بن میدی حد اقل

اینایی ک این بالا گفتم ی مقداریش از عقده ای هه که بعد از خوندن تاپیکای شکایت گرفتم

یارو میاد با گریه زاری  التماس میکنه 

اس اف سی در جواب: 

برو عمو با این مدرکات تهشو دراوردی دراوردی چند تا تاپیک در ثانیه خب میدی اه. منفجر شد. با خاک یکسان شد. به جهنم واصل شد. 

پدرش درومد + بسته شد(اشانتیون خرید) 

ولی در مل اینارو جدی نگیری اسفالتمون کنی ? ته دلم مونده بود الانم ک اومدی اینجوری با شانه های روغنی همه مسعولیت ها از رو شونه هات سر خورد ریخت 

ولی ن در کل اینکه ادمین جماعت نمتونن کمپ بشینن تا یکی پیدا ش ک بخاد اینجوری کنه. و یکسری چیزا واقعا بع عهدا خود گیمر هه.

فقط لطفا بند های قوانین رو درمورد کلاهبرداری بروز نگه دارید تا فک نکنن چون تو قوانین اضاف نشده میشه کشکی یارو به همه زنگ بزنه 

الان کم نیستن ها این همه ادم که بهشون زنگ زده از یبار تا پنج بار  این فقط و فقط باید ای پی بن بشه 

خیلی ممنون از توضیحلت ولی من چیزی متوجه نشدم.

لطفا خوانا تر و با دقت بیشتر بنویسید تا بتونم کمکتون کنم.

همچنین در نظر داشته باشید که برخی دسترسی هارو نه من و نه تیم ادمینی داریم 

لطفا قبل از قضاوت حتما راجب این مساعل اطلاعات کافی داشته باشید.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

ذ

در 2 ساعت قبل، SFC گفته است:

خیلی ممنون از توضیحلت ولی من چیزی متوجه نشدم.

لطفا خوانا تر و با دقت بیشتر بنویسید تا بتونم کمکتون کنم.

همچنین در نظر داشته باشید که برخی دسترسی هارو نه من و نه تیم ادمینی داریم 

لطفا قبل از قضاوت حتما راجب این مساعل اطلاعات کافی داشته باشید.

مرا بر ان شد تا با اندکی شوخ طبعی روح و روان سوپروایز را سیقل دهم. اما مرا از انکه ابر های سخنانم خورشید فهم شمارا ک سو نمود

پس بر ان شدم تا در رقعه ای شرح حال این غزل بر زبان اورده و از اینکه نمیتوانم متن طویلم را باز نویسی کنم مراتب پوزش و بارانی بودن حالم را ابراز کنم. چشم و دستم به سوی خداوند عزوجل است تا گیرایی زبان به متن این حال دهد تا مشکلی در تفسیر نیت به کار نیاید 

دستی در قضاوت نداشتم. تمام مقصود من از انچه شرح شد اندکی شوخی با شخص شما بود. اگر از زبانم تیری  کشیده شد منظور ناتوانی و عدم کارکرد صحیح مجلس علمای ارساکیا نبودستی. 

دیگه خودمو گذاشتم جا امیر کبیر به ناصرالدین نامه دادم خلاص شم اینه ک باو شوخی کردم 

لطفا قبل قضاوت اطلاعات بگیرید دیگه چ سمی بود اخه

چقد بین دو خط اخر و بقیش تناقض داره ? 

در 2 ساعت قبل، SFC گفته است:

ا راجب این  

راجع به

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 1 ساعت قبل، DHOOMAN گفته است:

ذ

مرا بر ان شد تا با اندکی شوخ طبعی روح و روان سوپروایز را سیقل دهم. اما مرا از انکه ابر های سخنانم خورشید فهم شمارا ک سو نمود

پس بر ان شدم تا در رقعه ای شرح حال این غزل بر زبان اورده و از اینکه نمیتوانم متن طویلم را باز نویسی کنم مراتب پوزش و بارانی بودن حالم را ابراز کنم. چشم و دستم به سوی خداوند عزوجل است تا گیرایی زبان به متن این حال دهد تا مشکلی در تفسیر نیت به کار نیاید 

دستی در قضاوت نداشتم. تمام مقصود من از انچه شرح شد اندکی شوخی با شخص شما بود. اگر از زبانم تیری  کشیده شد منظور ناتوانی و عدم کارکرد صحیح مجلس علمای ارساکیا نبودستی. 

دیگه خودمو گذاشتم جا امیر کبیر به ناصرالدین نامه دادم خلاص شم اینه ک باو شوخی کردم 

لطفا قبل قضاوت اطلاعات بگیرید دیگه چ سمی بود اخه

چقد بین دو خط اخر و بقیش تناقض داره ? 

راجع به

حقیقتا پرچام :/

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

TaNaFoR.png

خب سلام به همگی امروز به یه نکته برخوردم اونم کلاهبرداری با نامه اکانت هایی که بای دادن مثلا طرف میره UCP منو چک میکنه و اگر کسیو تو فرند های من پیدا کنه که بای داده باشه مثلا تاریخ انلاین شذنش ماله خیلی وقت پیش باشه بعد تو گیم میان تماس میگیرن با یه اکانت دیگه و میگن من فلانیم که مثلا شما باور کنی و فکر کنی خوده اون ادمیه که بای داده و بعد از اینکه باهاتون گرم گرفتن  ازتون درخواست میکنن که رمز اکانت و پین رو بهش بدین ویا ماشینتون و خونتون رو بهش Sell بدین و مثلا اگه بگین نمیتونم میگن اینهمه رفیق بودیم اعتماد نداری؟ 

نمونه دیروز این اتفاق برام افتاد که یکی بهم زنگ زد گفت منAliBozorg و گفت من با یه اکانت دیگه اومدمو فلانو بیثار

بعدش بهم گفت ماشینتو Sell  بده و منم بهش گفتم نمیتونم و ناراحت شد گفت مگه اعتماد نداری؟ اینه جواب رفاقت؟

ولی امشب باز یکی دیگه زنگ زدو گفت من Tarik هستم و بک دادم با یه اکانت دیگه اومدم در صورتی که تاریک رفیق 13 ساله من هستش و دقیقا کنارم بود و من الکی بهش گفتم اریا تویی؟ بعد سریع قطع کرد

ag-sa-0415_2juo.jpg

اینم عکسش 

خلاصه اینو گفتم که حواستون باشه به بقیه هم بگین اینو تا سری های بعدی فعلا خذاحافظ

@Mohana @SFC @ORTEGA @TaNaFoR @EnDWaY @Mahi @Norvis @Olden @OmidGH  @VARTOLU @iShayan ,...........

چند روز پیش اتفاق افتاد به دوستم گفته که من RipMohammadام این دوست ما هم یه اکانت داده بعد این امده بن اش کرده,بعد این گذشت تو پیتبال بودم این با اندروید امده میگه من Kentish ام منم گفتم خوب بعد این امد گفت اکانت میخام بعد منم گفتم اکانت زیاد داشتی که گفت رمزش یادم نیست بعد گفتم برو تو اکانت Kentish دیگ گفت نمیرم یه فحش داد و رفت بعد که رفت دیدم پیش یکی از دوستامه گفتم از/Wعتماد نکن بعد رفت پیش Radan به رادان گفت من فعلانی ام بعد به فحش داد رفت بعد یه Reportدادم امیر AlwaySباز کرد گفتم این داره همه را گول میزنه بعد banکرد تمم شد 

لینک به دیدگاه

سلام و درود

شکایت شما قبول شد.

فرد خاطی بن شد و اموالش ضبط.

برای گرفتن اموالتان در بازی با بنده در ارتباط باشید.

بسته شد.

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

?????????

در 55 دقیقه قبل، 404 گفته است:

سلام و درود

شکایت شما قبول شد.

بسته شد.

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

TaNaFoR.png

ag-sa-0415_2juo.jpg

اینم عکسش 

داش شاید بگم ولی باورت نشه 

من 2 ماه بای داده بودم بعد 2 ماه دوباره انلاین شدم

دقیقا یکی زنگم زد همینا رو گفت

بعد یهو ادمین رو تی پی شد گفت اینا کلاهبردارن

و زد طرفو بن کرد به دلیل کلاهبرداری

درکل دوستان واسه منم پیش امده این قضیه خواهشن مراقب موال خودتون باشید

?????????? ?? ????? ??? ????? ???? ?? ????? ????? ??? ???? ?????? price.png hla.png

fbi3.png.d9fd471796b34832ed115ef1c3d1d59

OverGrown.pnghla.png

MonsterS

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، 404 گفته است:

سلام و درود

شکایت شما قبول شد.

بسته شد.

بن نمیگن میگن مجازات  ?

! ‌???? ??????? ????? ???? ???? 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، DANGER14 گفته است:

ن نمیگن میگن مجازات  ?

ما خودمون گوجه باز عالمیم داداش?

اینم از شکایتی که از خودم شده بود کپی کردم?

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت

حدودا سال 2018 به همین روش اکانتم رو ازم دزدیدن و هنوزم اون اکانت رو ندارم

خیلی جدید نیست.

مراقب باشید ?

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...