رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

لیدر پلیس - بی توجهی

DEANAMBROSE77

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل :Dean_ambrose7.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ho3ein_Mz.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام ایشون نسبت با شکایت های بنده بی توجهی میکنه و هی دلیل میاره وقتی من تو اف بی ای بودم شاهد توهین یکی از اعصای پلیس بودم و یادم رفت شکایت کنم ازش و الان رفتم پیش لیدر پلیس و این موضع هارو گفتم و چند بار هم منو مسخره کرد بعدش لینکو دادم بش طرف گفته .... بعد لیدر پلیس میگه این کجاش توهینه بعد میگم ای وی گرفت میگه تو فقط شکایت کردی و این به تو مربوط نیست (یعنی مثلا طرف باش برخورد شده و اخطار یا فکشن وارن یا هرچی گرفته و اینلا به من ربطی نداره) گیریم حرفش درست باشه تو فروم وقتی کسی شکایت میکنه لیدر میگه ک طذف فکشن وارن گرفته یا ای وی حالا موضوع جالب از اینجاس بعدش من هی میپرسم ک حالا ای وی گرفت یا نه بعد از اینجاس که دلیل هاش شرو میشه اول میگه مدرک اصلا بیشتر از 3 روز اعتبار نداره بعدش میگه تو الان اف بی ای نیستی بعد کلا ک دید اینا فایده نداره گفت من اصلا اینجا شکایت بررسی نمیکنم ( خنده داره خدایی ) و دلیل هایی مثل اینکه میگه چرا اون موقع شکایت نکردی .تو ک الان اف بی ای نیستی. من بررسی نمیکنم تو بازی. و میگه اعتبار نداره مدرکت . در کل یبار میگه تو شکایت کردی و ب تو ربطی نداره که چی شده ( مطمینا ینی شکایت قبول شده ) ولی بعد دلیلارو میاره ک شکایتت قبول نیست الان ما نمیدونیم ایشون چشه ک اینارو میگه هم چنین در اسکرین ها چند جا به من طعنه میزنه و خیلی جاها برای اینکه منو از موضوع اصلی منحرف کنه میره ب حرفام مثل کلمه حاجی گیر میده و ظاهرا با من مشکل هم داره بنا ب دلایلی ک معلوم نیس تمام مدارک تو اسکرین های پایین و توهین ممبر پی دی هم جداگانه اینم بگم که اول بعش اس ام اس دادم ک این لیکو ببین لطفا که توهین یکی از ممبرا پی دی هس و بعدش که کال دادم میگه کدوم لینک یکمم تعداد اسکرینا زیاده بدلیل مکالمه زیاد منو لیدر پلیس

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8304234534/مدارک.rar.html

اینم توهین ممبر پی دی

sa_mp_040.png

• دوست دارم که 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر محمّد و آل محمّد عليهم السلام

شما زمانی که قصد شکایت داشتید عضو فکشن مقدس دپارتمنت نبودید.

و بنده به شما عرض کردم به فروم مراجعه کنید، اما شما پست شکایت نذاشتید.

بدرود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...