رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد کردن بی دلیل شکایت - Saeed_alpha

Reject

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Reject.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: saeed_Alpha.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: باسلام، سعید رفیق منه و این تاپیک در واقع شکایت نیست بلکه برای روشن شدن موضوع و رسیدن به حقمه، در شکایتی که بنده از Invisible در گزارش اعضای پلیس مطرح کردم این شکایت کلیک کنید کاملا مشخصه که ایشون بی هیچ دلیلی داره به من مشت میزنه و DM میکنه و باید مجازات بشه و FW بگیره ولی سعید اومده میگه سمپل من ریخته بود! کجای قوانین دسته نوشته وقتی سمپل من ریخته یک مامور PD میتونه بیاد به من DM کنه!!! من شاید اصلا مینی گان داشته باشم تا صبح بخوام وایسم FBI رو بزنم که نتونه بیاد سمپل منو برداره یعنی چی که چون رفیقه شکایت بی دلیل رد میشه @Ali @Meli @SFC کجای قوانینتون اینو نوشتین که وقتی سمپل یک نفر ریخته مامور پلیس میتونه بیاد اون فرد رو DM کنه بهش! این پارتی بازیا کی باید تموم بشه؟! میشه خواهش کنم بدون این که پارتی بازی در بیارید رسیدگی کنید؟ اصلا داخل مدرکی که من گذاشتم واضحه که Invisible داره DM میکنه من نه وانتد دارم نه حتی مشتی بهش زدم که بخوایم بگیم داره از خودش دفاع میکنه برای چی باید سعید بزنه در حال بررسی چیزی که واضح و مشخصه رو؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 

لینک شکایت از Invisible

فیلم DM کردن Invisible

لینک پاسخ اول سعید به شکایت

لینک پاسخ دوم و رد شدن بدون هیچ دلیل و منطق منصفانه ای!

ویرایش شده توسط Reject
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @Reject

شکایت شما تایید شد، افسر و لیدرِ مربوطه مجازات شدند.

پ.ن: لیدر ها بدون هماهنگی مسئولین شکایتی رو بی دلیل رد نمیکنن ایشون فکر میکردن برای سمپل شکایت ارائه دادید که قبل از مشت زدن شما سمپل بودید.

+ بسته شد.

• دوست دارم که 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...