رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از هلپر-FloreS

VenTuRe

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: JameSon.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FloReS.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: اول اینکه از 15ثانیه بیشتر گذشت ولی جوابی نداد که یک عدد Sv میگیرند چون که اصلا به چت توجهی نداشتند و داشتند با دوستشون مثل اینکه صحبت میکردند و مثل اینکه دنباله DNS بودند و ....

دوم اینکه هرچی بهش میگم میگه بلد نیستم و بعد اینکه بهش میگم من واقعا نمیدونم کمک کن میره تو Wiki نگاه میکنه و باز هم جواب اشتباه میده

بعد هم که میگم چرا یاد نداری؟ من الان جواب این سوال رو از کجا بدونم میگه که: من نمیدونم برو شکایت کن و ریپورت ام بدون اینکه بگه امری نیست؟ بست.

ویک سوال: اینکه هلپر ایا میتونه به پلیر بگه (تو سری خور - الاغ - چیتر - نوب - سگ و حرف های دیگه ای که اگه بگم پست مخفی میشه و وارنه فروم میگیرم) اگر مدرک خواستید بگید احتمالا دارم.

این هلپر اصلا هیچی از سرور نمیدونه و فقط میاد از [Sar/] سو استفاده میکنه و Days جمع میکنه تا ادمین بشه(دقیقا مثل ادمین Matin که تا ادمین 5رفت و سرور رو بهم ریخت و تعلیق شد).

• مدارک (فیلم یا عکس): ag-sa-9988_dizb.jpg

ag-sa-9992_t1.jpg

ag-sa-9993_jgjo.jpg

ag-sa-9997_nawf.jpg

@SFC @SaLiOne @ORTEGA @Meli رسیدگی کنید

ریکورد F3 ام دارم اگه خواستید بگید!

@SaLiOne

• مرسی 1

VenTure.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما, شکایت شما تایید شد.

هلپر مربوطه مجازات شد.

+بسته شد.

【F】【F】【F】

••¤(`× ? ?*?? ???? ??????? ? ×`)¤••

Sina.png

SaLi_One.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...