رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی - NeverDie

Reject

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Reject.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NeverDie.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: باسلام یک سوالی داشتم از سرپرست گل امیر عزیز، چرا در شرایطی که ما پلیر های معمولی باید روز های طولانی و در بعضی اوقات هفته ها منتظر تاییدیه لیدر و بعد از اون هفته ها منتظر خالی شدن فکشن و تست گرفتن لیدر محترم باشیم، چرا باید هد لیدر ها بیاد و بی هیچ دلیلی یک فرد رو داخل اقلیت اینوایت بده و بلافاصله رنک 4عش کنه و جای مارو پر کنه؟ اگر این عدالت سروره، خب لا اقل اسلات اقلیت هارو ببرید بالا که برای مایی که بی عدالتی میشه و جزو فامیل های یک سری نیستیم هم اسلات باشه و بتونیم عضو فکشن بشیم، و یکم از مجموعه لذت ببریم اگر هم نیست که درخواست برخورد با ادمین محترم رو دارم

• مدارک (فیلم یا عکس): 

screenshot_(881)_4dff.png

ویرایش شده توسط Reject
  • هاها 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی @Reject

ممنون بابت گذارش شما

قبل از گزارش تشریف ببرید UCP رو نگاه کنید ایشون در اقلیت هیتمن حضور داشته و بعد از لیدری به جایگاه خود باز گشته اند

در 2 ساعت قبل، Reject گفته است:

جزو فامیل های یک سری نیستیم

جز انجام وظیفه کاری انجام ندادم قبل از افکارِ اشتباه یکم فکر میکردید پیشرفت چشم گیری رو به سوی افق میتونستید داشته باشید.

موفق و پیروز باشید.

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Alireza گفته است:

جز انجام وظیفه کاری انجام ندادم قبل از افکارِ اشتباه یکم فکر میکردید پیشرفت چشم گیری رو به سوی افق میتونستید داشته باشید.

موفق و پیروز باشید.

نکته اول: منظور من از یک سری شما نبودید و یک سری افراد خاص و سطح بالا هست منظور من...

نکته دوم: پیشرفت یا عدم پیشرفت شما چیزی از من کم یا به من زیاد نمیکنه و برام فرقی نداره

نکته سوم: باتوجه به توجیح شدنم توسط سرپرست عزیز، شکایت رو پس میگیرم

• هاها 1
لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود فراوان:

شاکی گرامی @Reject، شکایت شما رد شد.

پ.ن: فرد مربوطه قبل از عضویت در تیم کارکنان، در اقلیت Hitman Agency حضور داشتند.

+پیروز و سربلند باشید.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...