رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بروزرسانی Payday

Ali

ارسال‌های توصیه شده

در 2 دقیقه قبل، iLeytoM گفته است:

فقط آیپی عددی سرور بدست آوردنش یکم سخته

185.112.33.99:7777 ://

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس
در 2 دقیقه قبل، iLeytoM گفته است:

کار باهاش راحته فقط آیپی عددی سرور بدست آوردنش یکم سخته، کاش پین میکردی بالای فروم.

ما خودمان بازیکنان را راهنمایی نمی کنیم که از این برنامه ها استفاده کنند و هر کس با ریسک خودش از این برنامه ها استفاده می کنند. مخصوصاً برنامه RakDroid که open-source نیست و شخص سازنده او معلوم نیست که چه کسی است.

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Ali گفته است:

متأسفانه شایعات و اطلاعات غلطی در رابطه با سیستم جدید Payday پخش شده است.

جهت دریافت payday شما باید یکی از شرایط زیر را داشته باشید:
1. 40 دقیقه در آن ساعت در بازی باشید. (حتی sleep/ هم باشید 40 دقیقه برای شما حساب می شود، حتی AFK هم باشید 40 دقیقه حساب می شود، حتی اگر چندین بار از بازی بیرون بروید و دوباره وارد بازی شوید 40 دقیقه حساب می شود و کافی است فقط در ساعت 40 دقیقه در بازی باشید)
2. از ساعت xx:28 در بازی باشید و از سرور خارج نشوید.

فقط کافی است یکی از موارد بالا را داشته باشید تا payday را دریافت کنید. شما اگر 40 دقیقه در ساعت در بازی باشید حتی اگر به هر دلیلی دقیقه آخر از بازی بیرون بی افتید و در ثانیه آخر وارد بازی شوید payday خود را دریافت خواهید کرد.

در صورتی که نظری در رابطه با این بروزرسانی دارید و پیشنهادی دارید که این سیستم را بهبود بخشیم لطفاً در این تاپیک برای ما پیشنهادات خود را ارسال کنید ❤️

قصد ما برقراری انصاف و عدالت هست و به هیچ وجه به شعار ها و شایعات افراد ضد مجموعه توجه نکنید.

زمانش رو اگه میشه کمتر کنین و اینکه ارزش گلد رو نیارین پایین 

من الان با 3160 میتونستم پرمیوم 6 ماه بگیرم ولی الان نمیتونم 

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Ali گفته است:

شرایط سخت شما برای ما قابل درک هست و متأسفیم که نمی توانید کامل بازی کنید. شما در ماه که متوسط 30 روز می باشد می توانید با 15 ساعت بازی کردن biz/house خود را حفظ کنید. اگر نمی توانید 15 ساعت به صورت ماهانه فعالیت داشته باشید پیشنهاد می کنیم biz/house خود را به بازیکنان فعال دیگر بفروشید و پول خود را در حساب کاربری خود نگه دارید تا انشالله پس از اینکه به بازی برگشتید با کمی تلاش biz/house خود را دوباره از صاحبش خریداری کنید.

دیگه چاره ای ندارم باید بفروشم?

در 31 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

شما خونه ای رو به سختی گرفتید اونم 6 میل، پس چیز با ارزشی تو سرور مال خودته، برای حفظش به نظرم باید تلاش کنی وگرنه که دیگه بهتره یخورده پلی بدی و بفروشیش

حفظ کردن خونه 20 ساعت بود، فروشش 15، جفتش شد 15؟ اینجوری که دیگه خیلی بهتره

والا علی جان نمیتونم تلاش کنم 

ینی کلا نمیشه که تلاش کنم 

شرایطم خیلی خاصه?

savaki.png

لینک به دیدگاه

سلام علی جان ببین واقعا سخت شده پاک کردن FP توی این آپدیت برای من حداقل، چرا چون باتوجه با وضعیت اینترنت ایران که هممون در جریانش هستیم و مخصوصا مخابرات، واقعا سخته چهل دقیقه بزاری روی حالت sleep داخل بازی باشه و مثلا شب تا صبح که میزارم اکثرا میام صبح میبینم Reconnect شده به دفعات زیاد و به همین خاطر در ساعت های payday من پاداششو نمیگیرم و پاک نمیشه FP هام، من با نظر دوستمون که گفتن برای FP تایم جداگونه بزاری مثلا ١۵ دقیقه به شدت موافقم

لینک به دیدگاه

سلام

اگه یه تغییر ایجاد کنید که مثلا اگه کسی ۴۰ دقیقه رو بازی کرده باشه و به عنوان مثال در ساعت ۱۲:۵۹ دقیقه کرش بخوره در ساعت بعدی تمام پوینت هارو دریافت کنه

اینجوری حس میکنم جالب بشه 

@Ali

Broker.png

try2_gru1.png

Useless.png

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، SajAli گفته است:

سلام

اگه یه تغییر ایجاد کنید که مثلا اگه کسی ۴۰ دقیقه رو بازی کرده باشه و به عنوان مثال در ساعت ۱۲:۵۹ دقیقه کرش بخوره در ساعت بعدی تمام پوینت هارو دریافت کنه

اینجوری حس میکنم جالب بشه 

@Ali

تو آپدیت جدید این مورد اضافه شده

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

اصلا چیز خوبی نیست و برای level up خیلی باید تلاش بیشتر کرد و به سختی میشه این کارو انجام داد اگه این رو بردارید و به همون شکل قبلی بشه خیلی بهتر میشه

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

زمان فعالیت در بازی: در روز های کاری تمام تایم ها به جزء ساعات 11 الی 19

:acigar:

The_Guardian.png

Drown.png

Strongest.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali گفته است:

Rakdroid کار می کند. منتهی اینکه چطور و از کجا می توانید از گوگل و از بچه های سرور بپرسید.

به زودی پس از انتشار agsamp شما می توانید با یک گوشی اندروید چند اکانت را در بازی sleep و آنلاین کنید.

تبلیغات؟? ss forum

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب خدمت تیم ارساکیا 

این بروزرسانی عالی هستش مشکلی ندارده فقط یک پیشنهاد داشتم که برای پیشرفت سرور کمک میکنه . 

درباره rob سرور  :

در سرور ارساکیا فقط میشه میشه بانک rob زد . ولی در دنیای واقعی از فروشگاه ها و پمپ بنزین ها .. میشه دزدی کرد که بیشتر سرور ها این امکان اضافه کردن . 

با اضافه کردن امکانات سرور میتونه امکان rob زدن فقط به gang ها یا clan ها بده که باعث میشه پلیر ها گلد بیشتری خرج کنن و درآمدی برای سرور هست . 

و مثلا  برای rob شاپ ۲ نفر کافی باشه و فقط ۲ تا کاپ برن برای گرفتنشون و وانتد ها ۳ تا باشه .

اضافه کردن دسته متوسط جدید و فکشن های جدید

بیشتر دسته متوسطی سرور پر هستن یا فکشن کمه و بیشتر پلیر های بدون فکشن و هیچ لذتی در سرور نیست . منظور من اینه ته این سرور اینه خونه بخری ماشین بخری و بیز و rp قشنگی ندارم و اصلا به زندگی واقعی نزدیک نیست . 

در کل بیشتر سرور های دیگه این امکانات اضافه کردن و بیشتر دوستان من رفتن اونجا پلی میدن . ولی حیف وقتی که در این سرور ها گذاشتیم بزاریم کنار و بریم . 

در کل این پیشنهاد یک پلیر سرور ارساکیا هست و میدونم بیشتر پلیر های سرور این انتظارات دارن .

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mahi گفته است:

تو آپدیت جدید این مورد اضافه شده

یعنی اینکه در ساعت بعد رسپکت و رسپکت اضافی قبلی و رسپکت و رسپکت اضافی جدید 

یعنی در مجموع چهار رسپکت دریافت میکنیم؟

Broker.png

try2_gru1.png

Useless.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mamaddark گفته است:

با سلام و عرض ادب خدمت تیم ارساکیا 

این بروزرسانی عالی هستش مشکلی ندارده فقط یک پیشنهاد داشتم که برای پیشرفت سرور کمک میکنه . 

درباره rob سرور  :

در سرور ارساکیا فقط میشه میشه بانک rob زد . ولی در دنیای واقعی از فروشگاه ها و پمپ بنزین ها .. میشه دزدی کرد که بیشتر سرور ها این امکان اضافه کردن . 

با اضافه کردن امکانات سرور میتونه امکان rob زدن فقط به gang ها یا clan ها بده که باعث میشه پلیر ها گلد بیشتری خرج کنن و درآمدی برای سرور هست . 

و مثلا  برای rob شاپ ۲ نفر کافی باشه و فقط ۲ تا کاپ برن برای گرفتنشون و وانتد ها ۳ تا باشه .

اضافه کردن دسته متوسط جدید و فکشن های جدید

بیشتر دسته متوسطی سرور پر هستن یا فکشن کمه و بیشتر پلیر های بدون فکشن و هیچ لذتی در سرور نیست . منظور من اینه ته این سرور اینه خونه بخری ماشین بخری و بیز و rp قشنگی ندارم و اصلا به زندگی واقعی نزدیک نیست . 

در کل بیشتر سرور های دیگه این امکانات اضافه کردن و بیشتر دوستان من رفتن اونجا پلی میدن . ولی حیف وقتی که در این سرور ها گذاشتیم بزاریم کنار و بریم . 

در کل این پیشنهاد یک پلیر سرور ارساکیا هست و میدونم بیشتر پلیر های سرور این انتظارات دارن .

موافقم واقعا سرور داره کسل کننده میشه و همه چی تکراری شده، مثل آپدیت دزدی از بانک که کلا سیستمشو عوض کردین و جدید کردین چنتا آپدیت بدین مثلا Boss متحرک و گردان در شهر با ماشین یا همین دزدی از مغازه ها یکم سرورو از اون حالت تکراری در بیارید خسته شدیم

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

حقیقتش باگ تایم پلی پیدا شده و ۲ ساعت تایم پلی میده @Ali

@Meli

خیلی خوبه ?

در 6 ساعت قبل، Ali گفته است:

Rakdroid کار می کند. منتهی اینکه چطور و از کجا می توانید از گوگل و از بچه های سرور بپرسید.

به زودی پس از انتشار agsamp شما می توانید با یک گوشی اندروید چند اکانت را در بازی sleep و آنلاین کنید.

بهترین خبر ??

Sometimes, the strongest people in the morning, are those who cried all night

666.png

?⚰️

Bnjamin.png

✝️?

ZakhareAsli.png

??

لینک به دیدگاه

سیستم خوبیه اما 40 دقیقه واقعا خیلی زیاده، اگر بشه این رقم رو کاهش داد خیلی بهتر میشه (مثلا 20 یا 15).

ویرایش شده توسط Olden
  • مرسی 1

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Olden گفته است:

سیستم خوبیه اما 40 دقیقه واقعا خیلی زیاده، اگر بشه این رقم رو کاهش داد خیلی بهتر میشه (مثلا 20 یا 15).

اره این خوبه

لینک به دیدگاه

آپدیت خیلی خوبی هست و خیلی بهتر شده که در دقیقه های آخر اگه Reconnect کنیم یا کرش بخوریم و... رسپکت رو میگیریم

ولی خب مثل اینکه برای بعضی از پلیر ها و حتی خود من یکم مشکل هست که لول آپ کنیم و....

چون که خونه ی من بد ترین جای ممکن هست و اصلا آنتن نمیده و سیم کشی خونه هم نویز داره و چه اینترنت گوشی چه مودم سرعت خیلی پایینی دارن و من  تا حالا توی بازی پینگم زیر 120 نیومده

و فن لپ تاپم هم سوخته و اگه بخوام رو حالت اسلیپ بزارم حدود دو ساعت بعد لپ تاپم داغ میکنه و خاموش میشه

برای همین خواهش میکنم که این چهل دقیقه ی اجباری رو کاهش بدید مثلا حداقل به 20 دقیقه

اینطوری فکر کنم این سیستم خیلی بهتر بشه

@Ali

ALIREZA_RM.png271.png

The.Second.RM.png176.png

لینک به دیدگاه

@Ali

الان من تست کردم اکانت اسلیپ نه سود بانکی میده نه گلد من با اکانت ادمینم بازی میکنم یقیه اکانت ها مهم نیست فقط اینکه اپدیت همه چیش دقیق بود فقط گلد و سود بانکی رو به ما نمیده نمیشد یک جوری برنامه ریزی میشد که راک سمپ داخل مجموعه کار نکنه؟ بخاطر این عرض میکنم که من منزل نیستم اکانت رو میزارم اسلیپ حداقلش پولی که تو بانکم هست رو بهم سود بده

یا حداقل افرادی که داخل فکشن هستند با لول + 23 دیگه سمپ براشون کار نمیکنه و لانچر اجباریه!

سیستم رو طوری تغییر بدید که تشخیص بر این باشه هر فردی با لانچر هست سود و گلد رو بگیره؟

بخاطر این فرمودم که ما هر لولمون حداقل با این شرایط یکماه زمان میبره و اسلیپ هم گلد نمیده از طرفی قیمت Shop هم رفته بالا شاید نظریه خیلی ها باشه

• دوست دارم که 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۲۰ در 15:17، Ali گفته است:

متأسفانه شایعات و اطلاعات غلطی در رابطه با سیستم جدید Payday پخش شده است.

جهت دریافت payday شما باید یکی از شرایط زیر را داشته باشید:
1. 40 دقیقه در آن ساعت در بازی باشید. (حتی sleep/ هم باشید 40 دقیقه برای شما حساب می شود، حتی AFK هم باشید 40 دقیقه حساب می شود، حتی اگر چندین بار از بازی بیرون بروید و دوباره وارد بازی شوید 40 دقیقه حساب می شود و کافی است فقط در ساعت 40 دقیقه در بازی باشید)
2. از ساعت xx:28 در بازی باشید و از سرور خارج نشوید.

فقط کافی است یکی از موارد بالا را داشته باشید تا payday را دریافت کنید. شما اگر 40 دقیقه در ساعت در بازی باشید حتی اگر به هر دلیلی دقیقه آخر از بازی بیرون بی افتید و در ثانیه آخر وارد بازی شوید payday خود را دریافت خواهید کرد.

در صورتی که نظری در رابطه با این بروزرسانی دارید و پیشنهادی دارید که این سیستم را بهبود بخشیم لطفاً در این تاپیک برای ما پیشنهادات خود را ارسال کنید ❤️

قصد ما برقراری انصاف و عدالت هست و به هیچ وجه به شعار ها و شایعات افراد ضد مجموعه توجه نکنید.

والا من دیشب تا صبح اکانتم اسلیپ بود و تایم برام حساب نشد تایم بازی

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۲۰ در 15:49، Ali گفته است:

علی جان 

خیلی وقته قراره چند تا چیز بدی هنوز که هنوزه منتشر نکردی و همونطور که همه میدونیم خیلی وقته که قرار بوده بیاد ولی نیومده ? شده مثل داستان شاید این جمعه بیاید شاید جمعه بعدی?

اگه یادت باشه گفتی اخر ماه سمپ موبایل میاد اما اخر ماه شد( اخر خرداد و اخر ماه 6 و 7 میلادی) هنوز ندادی? بعضیا واقعا شرایطشو ندارن 

و ضمنا rakdrioad میگه باید با لانچر باشی 

ویرایش شده توسط djamer

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

@Ali امیدوارم نظرم رو چک کنید:

به نظر من یک راه برای رفع مشکلی که برای داشتن خانه و بیزینس ها وجود داره برای افرادی که ساعات کافی برای پلی دادن ندارن اینه که به جای 20ساعت تایم یک پوینت جاش باشه که در /Sleep هم بشه گرفت.

واضح تر بگم که:

1 X} Point} در هر Payday جمعاً 30عدد X} Point} (حتی در اسلیپ) داشته باشد تا خانه و بیزینسش Take نشه؛ که سر هر ماه این عدد ریست بشه.

نکته: چون اسم پوینت مورد نظر مشخص نیست X گذاشتم.

یک نام فقط جهت پیشنهاد:  StayInServer Point-SIS Point

• مرسی 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، iErfaN گفته است:

@Ali امیدوارم نظرم رو چک کنید:

به نظر من یک راه برای رفع مشکلی که برای داشتن خانه و بیزینس ها وجود داره برای افرادی که ساعات کافی برای پلی دادن ندارن اینه که به جای 20ساعت تایم یک پوینت جاش باشه که در /Sleep هم بشه گرفت.

واضح تر بگم که:

1 X} Point} در هر Payday جمعاً 30عدد X} Point} (حتی در اسلیپ) داشته باشد تا خانه و بیزینسش Take نشه؛ که سر هر ماه این عدد ریست بشه.

نکته: چون اسم پوینت مورد نظر مشخص نیست X گذاشتم.

یک نام فقط جهت پیشنهاد:  StayInServer Point-SIS Point

آره این یکی واقعا ایده ی خوبی هست

خیلی به کسایی که نمیتونن تو سرور آنلاین باشن و اسلیپ میزنن کمک میکنه که  خونه و بیزشون رو از دست ندن

ALIREZA_RM.png271.png

The.Second.RM.png176.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۲۰ در 15:17، Ali گفته است:

یکی از مشکلات این به روز رسانی اینه که به عنوان مثال من اگر در ساعت (XX:30) وارد سرور بشم حتی با اینکه نیم ساعت بازی کردم و فعال بودم سر تایم هیچی دریافت نمیکنم

خودم به شخصه خیلی برام این اتفاق افتاده 

?? ???'? ???? ??? ???????, ???? ??????? ??? ?? ???? ????

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترن

لینک به دیدگاه

مشکلی نداره و به نظرم از قبل هم بهتر شده.

دیگه اون پلیرایی که بیز و خونه های مهم سرور رو دارن مجبور میشن تا بازی کنن و زحمت بکشن تا اون خونه نپره، نه اینکه ده دقیقه مونده به ساعت آنلاین بشن

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

به نظرم تا وقتی لانچر برای موبایل بیاد این قانون رو بردارید @Ali

♥️━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩ ۞ ۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━♥️

?FlutteR.png?

♣️━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━♠️

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...