رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مولتی زدایی فکشن ها

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت سازنده و سایر مسئولان سرور ارساکیا (شلوغ ترین سرور سمپ ایران) 

همونجور که مشاهده می کنید گاهی سرور تا 600 نفر پلیر هم میرسه اما کسایی که صبح بازی میکنن با کسایی که شب بازی میکنن یکی نیستن یعنی جمعیت اصلی سرور از این عدد بسیار بسیار بالاتره. 

فکشن های دسته ملایم هرکدوم 33 نفر ظرفیت دارن نمیگم تعداد رو ببرین بالا به عنوان مثال الان PD با 18 تا عضو تو اوج شلوغی و وانتد خودکار خودش یه سرور رو مدیریت کرد پس مشکلی نداریم. 

(من میگم مولتی هارو از فکشن ها ببرید)

حالا راه حلش چیه ؟ 

میتونید از روی ای پی چک کنید که اصلا این مورد بدرد نمیخوره چون ممکنه با رفیقاش سینک باشه

بهترین راهش اینه که نفرات اخر هر هفته رو ببینید (اخرین نفرات بر اساس اکتیویتی) 

به لیدر اجازه بدید سه نفر اخر رو مجازات کنه حالا FW یا AV دست خودتونه کسایی که فقط اکتیویتی سبز کردن مجازات بشن قطعا اکتیویتی سبز کردن کافی نیست

این قانون مقدار اکتیویتی استاندارد مال قدیما هست همه چند برابر اون اکتیویتی میزنن حالا شاید بگید اکتیویتی رو بالامیبریم ولی من مخالفم چون نباید پلیر رو مجبور به کار کردن کنید , عضو واقعی خودش خوب کار میکنه فقط باید مولتی هارو بندازید بیرون . 

این مجازات هارو هم میتونید اختیاری کنید که اگه لیدر دلش خواست مجازات کنه دوست نداشت هم مجازات نکنه چون ممکنه یکی نفر اخر بشه و امتحان داشته باشه و این شخص ادم فعالی بوده در قدیم . 

ظرفیت فکشن ها درحد این سرور بزرگ و پر جمعیت نیست ، حدالعقل همونایی که میان توی فکشن اکانت اصلی باشن کافیه.

@Ali @Meli @SFG @SaLiOne @OmidGH @SFC @Alireza @Farab 

Milad.ME هستم ، درود بر ارساکیا 

lumii_۲۰۲۱۰۸۰۷_۰۲۲۶۰۱۶۸۹_4gol.jpg

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 18 دقیقه قبل، MiladME گفته است:

به لیدر اجازه بدید سه نفر اخر رو مجازات کنه حالا FW یا AV دست خودتونه کسایی که فقط اکتیویتی سبز کردن مجازات بشن قطعا اکتیویتی سبز کردن کافی نیست

این روش مشکل داره چون ممکنه کسی تازه وارد دسته متوسط بشه و منفی بزنه ولی کسی که مولتی داره همونجا مثبت بزنه

یه نکته دیگه اینه که با وجود مولتی ها هنوز کمبود ممبر برا بعضی فکشن ها هست...

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

مولتی داخلِ یک سری از اقلیت ها ممنوع هست و شدیداً داریم جلوگیری میکنیم ولی خب یک شخصی هست اکانت کاپ داره و با مولتی در دسته متوسط وار میده از اونجایی که تنوع دسته متوسط زیاده روی این موضوع سخت گیری نمیشه و هفته ای دو روز وار واقعا جذابیت های خودشو داره برای بازیکنان و ملاک ورود به دسته های ویژه نیز تایم پلی هست از نظر من کاملا خوب و با کیفیت داره اداره میشه و اما چرا؟

فکشن نیوز مولتی ممنوع هست و ما همیشه در هر ساعتی شاهده فعال بودن این فکشن هستیم و فکشن Si هم در هر ساعاتی در حال فعالیت هستند و کسی بدونه مجوز نمیمونه داخل این ها مولتی ممنوع هست و اما تایم های پلی بازیکنان هم با مدیریت موسس مجموعه به بهترین شکل ممکن در اومده و دیگه Abuse تو این موارد نخواهیم دید و مطمئن باشید کسی که تایم میزنه حقش هست که بدون نیاز به پارتی وارد دسته هایی که دوست داره میشه 

پیروز و سربلند باشید.

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MiladME گفته است:

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت سازنده و سایر مسئولان سرور ارساکیا (شلوغ ترین سرور سمپ ایران)

منطق این پیشنهادت چیه دقیقا؟

طرف دوست داره و میتونه اکتیویتی بزنه

پس

میره تو هر فکشنی دلش بخواد :|

Yoda.png

CHaNoDa.png

-------------------------------------------------------

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

S.I.E

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، MiladME گفته است:

همونجور که مشاهده می کنید گاهی سرور تا 600 نفر پلیر هم میرسه اما کسایی که صبح بازی میکنن با کسایی که شب بازی میکنن یکی نیستن یعنی جمعیت اصلی سرور از این عدد بسیار بسیار بالاتره. 

فکشن های دسته ملایم هرکدوم 33 نفر ظرفیت دارن نمیگم تعداد رو ببرین بالا به عنوان مثال الان PD با 18 تا عضو تو اوج شلوغی و وانتد خودکار خودش یه سرور رو مدیریت کرد پس مشکلی نداریم. 

(من میگم مولتی هارو از فکشن ها ببرید)

حالا راه حلش چیه ؟ 

میتونید از روی ای پی چک کنید که اصلا این مورد بدرد نمیخوره چون ممکنه با رفیقاش سینک باشه

بهترین راهش اینه که نفرات اخر هر هفته رو ببینید (اخرین نفرات بر اساس اکتیویتی) 

این قانون مقدار اکتیویتی استاندارد مال قدیما هست همه چند برابر اون اکتیویتی میزنن حالا شاید بگید اکتیویتی رو بالامیبریم ولی من مخالفم چون نباید پلیر رو مجبور به کار کردن کنید , عضو واقعی خودش خوب کار میکنه فقط باید مولتی هارو بندازید بیرون . 

این مجازات هارو هم میتونید اختیاری کنید که اگه لیدر دلش خواست مجازات کنه دوست نداشت هم مجازات نکنه چون ممکنه یکی نفر اخر بشه و امتحان داشته باشه و این شخص ادم فعالی بوده در قدیم . 

ظرفیت فکشن ها درحد این سرور بزرگ و پر جمعیت نیست ، حدالعقل همونایی که میان توی فکشن اکانت اصلی باشن کافیه.

@Ali @Meli @SFG @SaLiOne @OmidGH @SFC @Alireza @Farab 

lumii_۲۰۲۱۰۸۰۷_۰۲۲۶۰۱۶۸۹_4gol.jpg

پیشنهاد اشتباهیه

Paradise.png

?Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.?

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

پیشنهاد بدیه.

هر کس میتونه فعالیت زیادی داشته باشه و در صورت نداشتن اکتیویتی مجازات میشود.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

این مورد تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...