رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

وانتد برای زیر کردن با ماشین

ارسال‌های توصیه شده

بعضی میان با ماشین از روت رد می شن و وانتد هم نمی تونی بدی و اگه بکشیشون وانتد می دن.شکایت هم بکنی خیلی طول می کشه جوابت رو بدن.درخواستی که دارم اینه که لطفا این قابلیت رو بزارید که برای زیر کردن بتونیم وانتد بدیم.

مرسی از توجهتون

نظراتون رو لطفا بنویسید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 ساعت قبل، ForgottenSoldier گفته است:

بعضی میان با ماشین از روت رد می شن و وانتد هم نمی تونی بدی و اگه بکشیشون وانتد می دن.شکایت هم بکنی خیلی طول می کشه جوابت رو بدن.درخواستی که دارم اینه که لطفا این قابلیت رو بزارید که برای زیر کردن بتونیم وانتد بدیم.

مرسی از توجهتون

نظراتون رو لطفا بنویسید

الان در صورتی میشه به زیر کردن با ماشین وانتد داد که اچ پی کم باشه و با یه برخورد کیل شی

اگه اینجوری که شما میگی بشه خیلی ها که یه کم حوصلشون سر میره و دل درد میگیرن میان میپرن وسط خیابون که ملت وانتد بگیرن

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Plato گفته است:

الان در صورتی میشه به زیر کردن با ماشین وانتد داد که اچ پی کم باشه و با یه برخورد کیل شی

اگه اینجوری که شما میگی بشه خیلی ها که یه کم حوصلشون سر میره و دل درد میگیرن میان میپرن وسط خیابون که ملت وانتد بگیرن

آره خب اونم چیزیه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۵/۱۲ در 13:03، ForgottenSoldier گفته است:

نمیشه این حرکتو اصلا زد فک کنم

تشخیص نمیده که ماشین کشتت یا آدم

البته فکر کنم اینطوری میشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

مرسی از توجهتون

نظراتون رو لطفا بنویسید

موافقم خودم خیلی اینطوری کیل شدم ولی اضافه شدن این وانتد یه سری وجه خوب داره یه سری وجه بد.

_PhanToM_.png

⚫? ??????? ?? ?????? ??????⚫

_PhanToM_.png

لینک به دیدگاه

مرسی از توجهتون

نظراتون رو لطفا بنویسید

به دلیل محدودیت های سمپ ممکن نیست

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس

با سلام. این بروزرسانی در بازی قرار گرفت. الان اگر کسی شما را زیر کند چه سوار ماشین باشد یا چه از ماشین پیاده شود call 110 می توانید بدهید.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Ali گفته است:

با سلام. این بروزرسانی در بازی قرار گرفت. الان اگر کسی شما را زیر کند چه سوار ماشین باشد یا چه از ماشین پیاده شود call 110 می توانید بدهید.

خیلی بد شده الان من دارم با ماشین میرم لول 1 میاد خودشو میندازه جلو ماشین کال میده!

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 2 دقیقه قبل، llErrorsll گفته است:

خیلی بد شده الان من دارم با ماشین میرم لول 1 میاد خودشو میندازه جلو ماشین کال میده!

نه دوست عزیز این با اون فرق داره. این زمانی هست که با ماشین زیرت می کنن نمیرن کنار. اینی که میندازن جلو ماشین رو call 110 اشو برداشتیم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ali گفته است:

نه دوست عزیز این با اون فرق داره. این زمانی هست که با ماشین زیرت می کنن نمیرن کنار. اینی که میندازن جلو ماشین رو call 110 اشو برداشتیم.

ع 1 روز نیومدیم سرور ها xD?

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۱۲ در 23:39، Plato گفته است:

توی آپدیت جدید بنابر حرف آقا علی توی فروم این قابلیت حذف شده که هر کسی خودشو بندازه جلو ماشین 

نتونه وانتد بده

savaki.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...