رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تعلیق یک ماهه توسط پشتیبان محترم Meli

mohammadbhr

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mohammad.bhr.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Meli.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

tercepin2.png

توضیحات:

من و پلیر tercepin2 دقیقا 1 ماه شده که تعلیق هستیم و باید با تیم ساپورت حرف بزنیم موضوع از این قراره که 1 ماه پیش از ما شکایتی شد در مورد گرفتن اکانت پلیر arya.1045 که ایشون بعد از اینکه شکایتشون پذیرفته شد اکانت های ما تعلیق شد و ما ایشون رو راضی کردیم و اکانتش بهش برگردونده شد و اموالش که خونه اش بود توسط پشتیبانی بهشون برگردونده شد و ایشون زیر همون شکایت نوشته بودن که شکایت رو پس میگیرم ولی خونه و ماشین پس داده نشده که روز بعدش خونه اش توسط meli بهش داده شد اما هیچ ماشینی ایشون از قبلش روی اکانت نداشته لطفا رسیدگی کنید که هنگامی که ما اکانت ایشون رو ازشون گرفتیم اصلا آیا ماشینی روی اکانت ایشون موجود بوده یا نه چون آریا توی واتساپ به tercepin2 پیام داده بود و برای پس گرفتن شکایت مقداری گلد و یک ماشین sultan درخواست کرده بود که مدارکش به SFC ارسال شده و بنده همه این ها رو روز بعد از پس گرفتن شکایت توسط آریا به meli گفتم و ایشون گفت هر 3 تاتون جلوی خودم با هم صحبت کنید و دقیقاااااا روز بعدش قرار شد همه بیایم تا جلوی meli با هم صحبت کنیم که آریا از همون روز تا الان آنلاین نشده چون توی واتساپ هم بهش گفته بودم که مدارک این چتی که گلد و sultan میخواستی اخاذی کنی رو به SFC فرستادیم و مطمئن باش که مچت رو جلوی meli میگیرم و دقیقاااا از همون روزی که قرار بود 3 تامون جلوی meli صحبت کنیم ایشون آنلاین نشده و من و Tercepin2 ببخشید لنگ در هوا موندیم که اکانت های اصلیمون تعلیق هستن.

موسس محترم همه مدارک و حرف هایی که زدم بر علیه آریا بوده لطفا رسیدگی کنید چون ایشون میخواد از سابقه ی بدی که یک بار ما داشتیم سوء استفاده بکنه و گلد و ماشین sultan از ما اخاذی بکند و در آخر این رو هم باید بگم که لطفا این رو به عنوان شکایت در نظر نگیرید بلکه فقط یک اعتراض کوچیک هست لطفا رسیدگی کنید با تشکر خدانگهدار.

مدارک(فیلم یا عکس):

untitled_cykv.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @mohammadbhr

بر اساس تاپیک ذیل: 

عرض کردم نیاز به حضور 3 نفر شما می باشد، چه بسا صاحب اکانت دیگر پیگیر ماشین خود نشدند همچنین شما نیز پیگیر اکانت خود نشدید.

طبق قانون شما برای بار دوم باید 30 روز محروم می ماندید و به دلیل آنکه این 30 روز را سپری کردید اکانت شما آنبن خواهد شد.

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

مجازات تکرار آن برای بار دوم 30 روز محرومیت و برای بار سوم محرومیت دائم می باشد.

با سپاس.

• بسته شد •

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...