رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فراموشی پسورد

MJavaD

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خسته نباشین
پسوردم رو یادم رفته 5 ساله که پلی ندادم گفتم بعد از مدت ها بیام و حالا میخوام پلی بدم یادم نمیاد پسوردشو 
هرچی میزنم میگ اشتباهه 
تو ریکاوری پسورد هم ایمیلمو میزنم با یوزرنیم میگ اشتباهه لطفا خواهشا کمکم کنید پسوردمو به ایمیلم بفرستید
اسم اکانتم: MJavaD
لول 24 هستش 
چندتا عکس از مشخصاتش براتون میفرستم: (عکس یک عالمه از اکانتم دارم که میگرفتم همش)
sa_mp_302.png

sa_mp_299.png

sa_mp_231.png

sa_mp_288.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۰/۴/۲۴ در 16:20، Farab گفته است:

شماره تلفن ست نداده بودی؟!

سلام داش خوبی
جوابتونو فرستادم ولی نمیدونم امد نیومد تو این صفحه نبود برا همین یکی دیگ فرستادم شرمنده
این اکانت ماله خیلی وقت پیشه 6سال پیش 
بعد من خاطرم نیس که شماره ای ست دادم یا نه یا اونموقع موردی بوده ک شماره ست کنیم یا نه ولی نشون به اون نشون که من تازگیا یک اکانت ساختم تو ارساکیا که شماره ازم خواست شمارمو دادم و کد ارسال شد که باید کدو وارد میکردی بعد اونموقع اصلا نبود که شماره بدی کد برات ارسال بشه وارد کنی
بعد من پین کدمو یادمه بعد من مطمعنم ک ایمیلمو دادم چون تو ایمیلم لایف فور گیم و ارساکیا ذکر شده
کلی اطلاعات از اکانتم دارم تو بازی کلی اسکرین شات دارم ازش ولی متاسفانه پسورد یام نیس خیلی وقته خیلی که بازی نکردم
نه هک شده نه دزدی کلا همش اکانت دست خودم بوده
داش گلم لطفا خواهشا پسوردمو بفرستین به ایمیلم نمیدونم دیگ باید چیکار کنم با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام من یک اکانت داشتم رمزشو فراموش کردم باید چی کار کنم

ایمیل alihosinian73@gmail.com

ویرایش شده توسط alihosinian73
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید من بعد یک سال اومدم دوباره بازی کنم ولی پسووردمو یادم رفته بود رفتم برای بازیابی پسوورد ولی ایمیلمو که میزنم میگه ایمیل اشتباهه بعد ایمیل قدیمیمو زدم و قبول کرد الان گیج شدم که چیکار کنم لطف کنید کمکم کنید و اگه میشه لطف کنید پسووردمو برام ارسال کنید ممنون نام اکانتم هم Alyrez هست لطف کنید کمکم کنید ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...