رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تنوع در سیستم event

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت همگی دوستان 

بنده رو خیلی ها به ایونت گذاشتن میشناسن و من بعد این همه ایونت هایی که گذاشتم به یک نتیجه یا پیشنهاد رسیدم 

ما میتوانیم ایونت های چالش دار و جذاب تری مثل [1_موسیقی یادت نره(مثلا من موسیقی پخش کنم اونا حدس بزنن) ]

[2_ماافیا سیتی(مثل بازی ماافیا که مینشستیم دور هم اینجا هم ماافیا بازی کنیم و برای همه نقش انتخاب کنیم. در /w همه نقش ها گفته میشه و ماافیا ها گفته میشن و شهروند ها و...) 

ایونت های جذاب تر دیگه ای که نمیخوام این تایپیک زیاد شه در نظر دارم

این رو هم بگم که ما الان هم میتونیم همین 2 تا ایونت رو بزاریم اما ادمین ها mute میکنن و مال ماافیا هم قطع میکنن چون ایونت ها مورد تایید سرور نیستن

میخوام بگم ایونت یک بخش خارق العاده و جذب کننده برای پلیر هست که باعث موندگاری بیشتر میشه، پس چرا فکری برای تنوع این سیستم جذب کننده نکنیم؟ 

متشکرم. [aliherfei]

ویرایش شده توسط aliherfei
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دادا یه فکری به حال تایم ایونت بزن

کسی که ایونت ر میزاره باید ریک بگیره حجمش میشه 20گیگ بمولا راس میگم دفعه پیش LC‌S گذاشتم 20گیگ شد?

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد❣️
و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد❣️

❤️abolfazlkermani3636.png❤️                                                                                           

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

نظرم - هست. 

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

اضافه شدن سیستم اتوماتیک نقش‌دهنده و کنترل بازی دسته متوسط در Auditorium توسط گرداننده پیشنهاد خوبیه +

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

این موارد همچنان میتوان پیاده شوند.

همچنین تنها مانع (که باز هم به مدیریت زمانی برگزار کننده بستگی دارد) میتواند زمان باشد.

موقتا تنها مسابقات ویژه (Special Events) میتوانند فراتر از زمان پیشفرض باشند.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما در راستای بهبود آرساکیا گیم هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...