رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ArSenaL - سو استفاده از دستور های ادمینی

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ArsenaL.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام خدمت دوستان عزیز ، ایشون کلن کشکی میرن یه اقلیت فقط برای اینکه وار بدن برای طرف ( این که هیچ ، ایشون ادمینی لول 5 دارند و این قابلیتو دارند اما به ادامه موضوع توجه کنید ) ایشون در وار Lm - FNF برای فکشن LM  وار میدادند و جالبیش اینجاس همون موقع اینفرنال پست عضویت برای LM میزنه و قبل اینکه لیدری تایید کنه ، آرسنال از ادمینیشون سو استفاده میکنند و ایشون رو اینویت میکنن که فک کنم خلاف قوانین باشه ، در ضمن اینفرنال ادمینم نیست که مثلن بگیم چون ادمین بوده اینویت شده ، کلن باید روال قانونی طی بشه و پسته طرف اکسپت بشه وگرنه اگر اینجوریه که تا الان نصف پلیرا بدون تایید شدن توسط لیدر اینویت میشدن. این مورد در باره ی فرحانم صدق میشد  که ایشون اینویت داده بودش اف ان اف فقط برای وار دادن ! جالبیش اینه طرفو ساب هم میکنن!. من فک کنم اصلن از ایشون تستم نگرفته!

• مدارک (فیلم یا عکس):FF.png

fps.png

ویرایش شده توسط laststorm
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.
مدارک مربوطه به مدیریت ارسال شد.
ضمنا
تو چیزی که نمیدونی دخالت نکن عزیزم

. . . Winter is Coming

• دوست دارم که 4

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...