رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قوانین عمومی

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• 6 سال بعد...
  • مؤسس

اضافه شدن قوانین زیر:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، ArSaCiA گفته است:

ایجاد مزاحمت مکرر برای یک بازیکن، از قبیل توهین های مکرر یا کشتن مکرر یک نفر و مختل کردن روند عادی بازی یک بازیکن ممنوع می‌باشد. (مجازات: 7 روز محرومیت)

شما مجاز به استفاده از نام اقلیت های بازی به عنوان نام خود یا نام کلن نیستید. (مجازات: تغییر نام کاربری/نام کلن)

اصلاح قوانین زیر:

شما مجاز به پارک کردن وسیله نقلیه خود در وسط خیابان یا روبروی خانه بازیکنان دیگر بدون کسب اجازه از آنها نیستید. (مجازات: در ابتدا Kick، سپس Warn و در صورت تکرار مصادره شدن وسیله نقلیه برای همیشه)

• دوست دارم که 1
  • چی چی 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 11 ماه بعد...
  • مدیریت

تکمیل قانون زیر:

در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

چت‌های عمومی چت‌هایی هستند که توسط عمده بازیکنان قابل مشاهده هستند (مانند نام یک تجارت، ad، /live، /e، /news، /gov و...)

• دوست دارم که 4

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

• مدیریت

ویرایش و افزایش مجازات توهین با میکروفون در اماکن عمومی:

•  صحبت با میکروفون    

توهین یا فحاشی در هر سطح و شدت یا داد زدن و ایجاد آلودگی صوتی بی مورد در اماکن عمومی (اماکن با جمعیت بالای 5 نفر) ممنوع است (بار اول: 500 دقیقه محرومیت از صحبت، بار دوم: 5 روز محرومیت از سرور، بار سوم: 20 روز محرومیت از سرور، بار چهارم: محرومیت استفاده از میکروفون برای همیشه)

• دوست دارم که 9
  • مرسی 1

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

• مدیریت

اصلاح قانون زیر:

- منظور از توهین های شدت بالا توهین هایی هستند که به خانوده باشد یا توهین مرتبط با مسائل جنسی (حتی کلمات جنسی) باشد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...