رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهادی برای اقلیت های دسته متوسط

ارسال‌های توصیه شده

با سلام،

مشخصات حساب کاربری جهت تایید کردنه پیشنهاد:

%5BE%5DrFaN..png

پیشنهاده من اینه که یک Tie/ برای دسته های متوسط اضافه شه که نه این دسته زیاد بیکار باشه و نه پلیس ها زیاد بیکار باشن

این دستور حالا چیکار میکنه؟
وقتی یه پلیر حالا اقیلتش هرچیزی میتونه باشه، سوار ماشینه یک دسته متوسط شد، اون طرفی که راننده ی ماشین دسته متوسط هست میتونه فردی که در ماشین G کرده رو Tie/ کنه و یا گروگان بگیره، این کار فقط در ماشین دسته متوسط انجام بشه و در ماشین دیگه ای انجام نشه،

بعد از اینکه Tie کرد باید با همکاراش به یه جای خوب بره و تا وقتی که اون فرد مقداری پول نداد و یا پلیس به کمک اون نیومد تا اون رو ازاد نکنه (اونم با مذاکره) بعد اون فرد بتونه ازاد بشه

در صورته شلیکه دسته متوسط ها میتونه وانتده مخصوصه Tie بگیره و پلیس ها اون هارو به زندان ببرن

اینکه گفتم پلیس ها میتونن با مذاکره انجام بدن یعنی یا پلیس ها مقداری پول رو توافق کنند و یا یه وسیله ای رو بدن به گروگان گیر ها تا اون فرد ازاد بشه،

این هم یه فعالیته باحالی برای پلیس ها میشه و هم برای دسته متوسط ها که انقدر بیکار نباشن

و اینم بگم که فردی که Tie شده نه AFK بشه که باعثه کیکش بشه و نه اگر Q/ کرد و یا خودش رو کرش کرد مثله Q/ on cuff ادمین جیل بشه با این تفاوت که زمانش کمتر از اون کاف هستش

و اینم بگم که اگر پلیس ها نتونستن فرد رو بعد از مدته 20 دقیقه مثلا نجات بدن یک چیزی حالا من اینو نمیخوام تعیین کنم اما تنها چیزی که ذهنم میرسه فعالیت (Activity) هستش

ازشون کم بشه و اگر هم تونستن نجاتش بدن حالا با هرچیزی فقط زنده بیاد بیرون از اون مخمصه به هرکی که تو این ماجرای گروگان گیری کمک کرده یک فعالیت (Activity) اضافه بشه

حتی میتونن برای اینکه اقیت H i t m an بیکار نباشه از اون ها فقط برای 1 یا 2 نفرشون کمک بگیرن که روی یه بلندی ای با اسنایپ خط بگیرن تا زمانی که شلیکی از طرف دسته متوسط ایجاد شد وقتی که این کار شد اجازه ی شلیک داشته باشن و بتونن از گروگان حفاظت کنن و اگر این عملیات کامل شد و گروگان زنده بیرون اومد به تمام کسانی که تو اون عملیات بودن یک عدد Activity اضافه بشه یا حتی 2 تا

این دیگه بستگی به خودتون داره

و تعداد دسته متوسط ها برای همکاری در گروگان گیری حداقل 5 نفر و حداکثر 10 نفر 

و تعداد پلیس ها و هی.تمن ها جمعا حداقل 4 نفر و حداکثر 8 نفر باشه

این تعداد دسته ویژه برای اینه که اونا قوی ترن و آرمور دارن و هی.تمن ها میتونن از فاصله دور با اسنایپ بقیه رو بزنن برای اینه که میگم

این پیشنهاده منه حالا هرکیم که هر پیشنهادی که داره بگه 

باتشکر.

اینم اضافه کنم دسته متوسط ها بتونن به جای پول و وسیله نقلیه مثلا متر.یال هم بگیرن که بتونن اکتیویتی خودشون رو بزنن و یا سرمایه ای داشته باشن تو این داستان

این هم به گروگان اضافه کنم که وقتی گروگان یا Tie/ میزنن مثله Cuff/ بشه با این تفاوت که بتونه موسش رو حرکت بده و صحنه رو ببینه تا یه جذابیت هم اون داشته باشه برای خودش اینم جالب میشه

حالا بازم هرجور خودتون صلاح میدونید، میخوام ببینم بقیه افراد چه پیشنهاد خوبی دارن که بهش اضافه کنیم جذاب تر بشه

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پلیس ها اصلا بیکار نیستن 

همیشه کار براشون هست

?? ???'? ???? ??? ???????, ???? ??????? ??? ?? ???? ????

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترن

لینک به دیدگاه

داش دیدم که میگم بیکارن،

چند بار دیدم از شدته بیکاری با بقیه همکارای خودشون با ماشین و آژیر ماشین میان پشت سر هم به LS :|

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

بد نیست ولی مشکل هم زیاد داره

نظری دارین بگین تا برطرف بشه هرچی مشکلی یا چیز دیگه ای داره که بهتر بشه

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

من هم مشابه اینو قبلا مطرح کرده بودم نزدیک 7 ماه پیش اما با پاسخ "این سرور رولپلی نیست" مواجه شدم

به نظرم ایده خفنیه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۱۴ در 17:57، SHaHiiN گفته است:

پلیس ها اصلا بیکار نیستن 

همیشه کار براشون هست

شما PD هستی دوست عزیز معلومه که با وانتد یک و دو حال میکنید این موضوع اگرم اضافه بشه PD نباید بتونه دخالت کنه

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، EXTReame گفته است:

شما PD هستی دوست عزیز معلومه که با وانتد یک و دو حال میکنید این موضوع اگرم اضافه بشه PD نباید بتونه دخالت کنه

فک نمیکنم  Fbi هم بیکار باشه 

شما هم اگر داخل بازی بیکار هستین مشکل از شماست

?? ???'? ???? ??? ???????, ???? ??????? ??? ?? ???? ????

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترن

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Chandler گفته است:

من هم مشابه اینو قبلا مطرح کرده بودم نزدیک 7 ماه پیش اما با پاسخ "این سرور رولپلی نیست" مواجه شدم

به نظرم ایده خفنیه

الان نمیدونم چه ربطی به رول پلی بودن سرور داره، توی سرور های RPG زیاد دیدم این موضوع رو فقط چند چیز خودم به ایده خودم اضافه کردم که یکم جذاب شه و نظر شما ها هم میخوام که به ایده خودتون چیزی اضافه کنین

در 13 ساعت قبل، EXTReame گفته است:

در 7 ساعت قبل، SHaHiiN گفته است:

من بین بقیه فرق نذاشتم، همه کاپ ها رو گفتم که بتونن شرکت کنن، و اون موضوع هم که گفتم که قطاری پشت هم داشتن میومدن رو دوباره دیدم و بار ها شده دیدم کاپ ها بجایی که دنباله وانتدی چیزی باشن میان پینت بال یا به عبارتی علاف و بیکار هستن یه جا فقط راه میرن بجایی که دنبال کسی باشن

اینجا هم دعوا نکنین سره یه موضوعه کوچیک نظرتون رو بدید دعوا به جایی نمیکشه

ویرایش شده توسط HurtHeart

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، HurtHeart گفته است:

توی سرور های RPG زیاد دیدم این موضوع رو

دوستان بیاید هلپر پیدا کردم میره سرورهای دیگه پلی میده ???

ویرایش شده توسط Chandler

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

:| 

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، SHaHiiN گفته است:

مشکل از ما نیست, شما هم فکر نکن, واقعا NG و FBI بیکار هست ما دعوا نداریم, فقط داریم بحث میکنیم.

ویرایش شده توسط EXTReame

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

عجب

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

@Ali این پیشنهاد خیلی خوب میشه اگه روی سرور بیاد
خیلی بازی رو جذاب میکنه و سرور شلوغ تر و بهتر میشه

خیلی ها هم اینجوری دوست دارن زودتر یا برن دسته متوسط یا ویژه 

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۱۴ در 19:02، HurtHeart گفته است:

با سلام،

مشخصات حساب کاربری جهت تایید کردنه پیشنهاد:

%5BE%5DrFaN..png

پیشنهاده من اینه که یک Tie/ برای دسته های متوسط اضافه شه که نه این دسته زیاد بیکار باشه و نه پلیس ها زیاد بیکار باشن

این دستور حالا چیکار میکنه؟
وقتی یه پلیر حالا اقیلتش هرچیزی میتونه باشه، سوار ماشینه یک دسته متوسط شد، اون طرفی که راننده ی ماشین دسته متوسط هست میتونه فردی که در ماشین G کرده رو Tie/ کنه و یا گروگان بگیره، این کار فقط در ماشین دسته متوسط انجام بشه و در ماشین دیگه ای انجام نشه،

بعد از اینکه Tie کرد باید با همکاراش به یه جای خوب بره و تا وقتی که اون فرد مقداری پول نداد و یا پلیس به کمک اون نیومد تا اون رو ازاد نکنه (اونم با مذاکره) بعد اون فرد بتونه ازاد بشه

در صورته شلیکه دسته متوسط ها میتونه وانتده مخصوصه Tie بگیره و پلیس ها اون هارو به زندان ببرن

اینکه گفتم پلیس ها میتونن با مذاکره انجام بدن یعنی یا پلیس ها مقداری پول رو توافق کنند و یا یه وسیله ای رو بدن به گروگان گیر ها تا اون فرد ازاد بشه،

این هم یه فعالیته باحالی برای پلیس ها میشه و هم برای دسته متوسط ها که انقدر بیکار نباشن

و اینم بگم که فردی که Tie شده نه AFK بشه که باعثه کیکش بشه و نه اگر Q/ کرد و یا خودش رو کرش کرد مثله Q/ on cuff ادمین جیل بشه با این تفاوت که زمانش کمتر از اون کاف هستش

و اینم بگم که اگر پلیس ها نتونستن فرد رو بعد از مدته 20 دقیقه مثلا نجات بدن یک چیزی حالا من اینو نمیخوام تعیین کنم اما تنها چیزی که ذهنم میرسه فعالیت (Activity) هستش

ازشون کم بشه و اگر هم تونستن نجاتش بدن حالا با هرچیزی فقط زنده بیاد بیرون از اون مخمصه به هرکی که تو این ماجرای گروگان گیری کمک کرده یک فعالیت (Activity) اضافه بشه

حتی میتونن برای اینکه اقیت H i t m an بیکار نباشه از اون ها فقط برای 1 یا 2 نفرشون کمک بگیرن که روی یه بلندی ای با اسنایپ خط بگیرن تا زمانی که شلیکی از طرف دسته متوسط ایجاد شد وقتی که این کار شد اجازه ی شلیک داشته باشن و بتونن از گروگان حفاظت کنن و اگر این عملیات کامل شد و گروگان زنده بیرون اومد به تمام کسانی که تو اون عملیات بودن یک عدد Activity اضافه بشه یا حتی 2 تا

این دیگه بستگی به خودتون داره

و تعداد دسته متوسط ها برای همکاری در گروگان گیری حداقل 5 نفر و حداکثر 10 نفر 

و تعداد پلیس ها و هی.تمن ها جمعا حداقل 4 نفر و حداکثر 8 نفر باشه

این تعداد دسته ویژه برای اینه که اونا قوی ترن و آرمور دارن و هی.تمن ها میتونن از فاصله دور با اسنایپ بقیه رو بزنن برای اینه که میگم

این پیشنهاده منه حالا هرکیم که هر پیشنهادی که داره بگه 

باتشکر.

اینم اضافه کنم دسته متوسط ها بتونن به جای پول و وسیله نقلیه مثلا متر.یال هم بگیرن که بتونن اکتیویتی خودشون رو بزنن و یا سرمایه ای داشته باشن تو این داستان

این هم به گروگان اضافه کنم که وقتی گروگان یا Tie/ میزنن مثله Cuff/ بشه با این تفاوت که بتونه موسش رو حرکت بده و صحنه رو ببینه تا یه جذابیت هم اون داشته باشه برای خودش اینم جالب میشه

حالا بازم هرجور خودتون صلاح میدونید، میخوام ببینم بقیه افراد چه پیشنهاد خوبی دارن که بهش اضافه کنیم جذاب تر بشه

دمت گرم عالیه پیشنهادت ????

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۲۵ در 00:33، VahidHafez گفته است:

دمت گرم عالیه پیشنهادت ????

?✌️

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

چیزه خوبیه دسته متوسط الان فقط وار میده با عملی شدن اینا از حالت بیکاری در میاد

???? ?? ??? ??? ???????, ??? ?? ??? ????? ???? ? ??????
? ?????? ?? ?????, ? ?????? ???? ???? ??? ?'? ??????' ?? ??????

▌│█║▌║▌║LilPeep║▌║▌║█│▌

Revolt.png

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Professional گفته است:

چیزه خوبیه دسته متوسط الان فقط وار میده با عملی شدن اینا از حالت بیکاری در میاد

والا منم همینو میگم ولی فعلا کاری نکردن
غیره متوسط ویژه هم الان یکم بیکار شده مثه هیتمن و بقیه کاپ ها

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، HurtHeart گفته است:

پیشنهاده خفنیه دمت گرم?

توی این شرایط واقعا یه آپدیت خفن لازمه

ممنون که تگ کردی?

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، xSepehr گفته است:

پیشنهاده خفنیه دمت گرم?

توی این شرایط واقعا یه آپدیت خفن لازمه

ممنون که تگ کردی?

قربونت داش ❤️
مرسی که نظر دادی ?

در 12 دقیقه قبل، Mahi گفته است:

@Ali این چیزا نگاه نمیکنه چه برسه آپدیتش 

بنظرم خوبه ولی یه تغییری باید توش ایجاد شه

این چیزا درست بشه نایسه نایسههه

مرسی بابت نظر ❤️

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۱۴ در 19:02، HurtHeart گفته است:

بعد از اینکه Tie کرد باید با همکاراش به یه جای خوب بره

آقا زشته xD

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

• Mohny قفل شد و باز شد در موضوع

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...