رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی یا ... _SFC

Pokers

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MadOo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SFC.png

Kyarash.png                                                   

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Kamyab.png

• توضیحات: طبق مدارک جمع شده از [Forum] و [Wiki] هنوز قانونی نداریم که ادمین انلاین باشه به منظور Duty بودن نیست (شاید کاری داره پشت سیستم نیست و ...) اگه جدیدا گذاشتید چه بهتر! لطفا سریع قوانین رو تغییر بدید اگر نه که یعنی در برخی موارد و فقط برای افراد خاصی این قانون هست؟ پس لطفا اینم داخل قوانین ذکر بشه!

img_20210520_175537_187_s3n.jpg

طی صحبت هایی که با ادمین قدیمی این سرور یعنی کامیاب داشتم کار ایشون اشتباه بوده و میتونستن حداقل یه اخطار لفظی که چیزی نیس به این ادمین که سابقه تعلیق شدن داشتن بدن که البته هنوز کسی در مورد رفع تعلیقی ایشون و بازگشت دوباره به ادمینی خبری ندارد و چه خوب میشه کسی بیاد در مورد این موضوع بقیه رو هم اگاه کنه!

بازیکنان حق دارن از قوانین جدید خبر دار بشن که یه وقت سو تفاهمی پیش نیاد براشون.

@Ali ممنون میشم خودت جواب بدی.

مدارک پایین ارسال شده?

• مدارک (فیلم یا عکس): 

img_20210520_174400_862_ww7o.jpg

img_20210520_174406_957_h99x.jpg

img_20210520_174352_267_a1dn.jpg

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 1
  • چی چی 1

Be a voice, not an echo

FcPoker.png

I am not a player…I’m the game

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

مدارک به مدیریت ارسال شد.

و همچنین در نظر داشته باشید که قوانین تیم ادمینی مربوط به این تیم است و نیازی به شفاف سازی برای بازیکنان که در تیم ادمینی حضور ندارند نیست.

تاپیک تا پاسخ مدیریت بسته شد.

• دوست دارم که 3
  • هاها 5
  • چی چی 2
  • ناراحت 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @Pokers

در ابتدا قوانین داخلی تیم کارکنان مختص به اعضای داخلی تیم می باشد و به بازیکنان ارتباطی نخواهد داشت.

در خصوص On-Duty بودن ادمین ها در هر شرایط باید عرض کنم، ما در این خصوص سختگیری چندانی نمی کنیم به دلیل آنکه ادمین ها هم مانند دیگر بازیکنان درحال لذت بردن از بازی می باشند

و به خاطر کمک های زیادی که به مجموعه می کنند ما نیز در برابر این ارزش ادمین را درک خواهیم کرد (در صورتی که موظف به انجام وظیفه هستند).

بد نیست به گذشته ی خودتان نگاهی بیاندازید قبل از اینکه دیگران را مورد قضاوت قرار دهید.

• بسته شد •

• دوست دارم که 1
  • هاها 5
  • چی چی 1
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...