رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ TAB

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

%5BE%5DrFaN..png

- توضیح کامل باگ: هیچی دیگه دکمه TAB رو میزنم بعد میخوام یه اسمی رو تایپ کنم که بایند میکروفونم هم توی حرف های اون اسم هستش رو میخوام بزنم نمینویسه بجاش میکروفونم باز میشه

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

https://s18.picofile.com/file/8434125684/Arsacia_Tab_Bug.mp4.html

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): 

بطور مثال بایند میکروفون رو بزارین روی "B" بعد یه اسمی که توی حرف "B" باشه رو تایپ کنین، میبینین که حرف B نوشته نمیشه و بجاش میکروفون باز میشه، توضیحات بیشتر و دقیق تر توی ویدئو.

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

:|

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

شما بخوای بیای Bind بزاری اگر CMD که میخوای بزاری یکی از حرف هاش Bind باشه اون CMD عملی میشه
مثلا شما  CMD /Materials get رو Bind کردی روی L و بخوای /Materials deliver رو Bind کنی 2 بار شما Materials get کردید چون 2 تا L داره و 2 بار L انتخاب شده و همینطور هم برای Infernus هست شما در حال چت باشید و مثلا بنویسید Zard چراغ راهنمای سمت چپ روشن میشه یا بگید Bia G kon نور بالای شما روشن/خاموش میشه

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه
در 11 ساعت قبل، Farab گفته است:

شما بخوای بیای Bind بزاری اگر CMD که میخوای بزاری یکی از حرف هاش Bind باشه اون CMD عملی میشه
مثلا شما  CMD /Materials get رو Bind کردی روی L و بخوای /Materials deliver رو Bind کنی 2 بار شما Materials get کردید چون 2 تا L داره و 2 بار L انتخاب شده و همینطور هم برای Infernus هست شما در حال چت باشید و مثلا بنویسید Zard چراغ راهنمای سمت چپ روشن میشه یا بگید Bia G kon نور بالای شما روشن/خاموش میشه

داش من مگه 2 تا بایند دارم روی یه کلید؟، من میگم بایند میکروفونم روی کلید B هستش میزنم بایندم عملی میشه بجایی که اسم مورد نظرم رو جستجو کنم و اینم بگم کلید B من 2 تا بایند نداره.

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه
در 44 دقیقه قبل، ErFaNMH گفته است:

داش من مگه 2 تا بایند دارم روی یه کلید؟، من میگم بایند میکروفونم روی کلید B هستش میزنم بایندم عملی میشه بجایی که اسم مورد نظرم رو جستجو کنم و اینم بگم کلید B من 2 تا بایند نداره.

نگرفتی :|

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

:|

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۳/۲ در 00:45، HurtHeart گفته است:

دادا بایند میکروفون رو بزار F2 بعد هیچ اسمی نمیشه با F2 سرچ کرد

به همین راحتی??

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد❣️
و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد❣️

❤️abolfazlkermani3636.png❤️                                                                                           

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...