رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

میوت کردن و اشتباه فرحان

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: %5BM.R%5D.Milad.png

• توضیحات: با سلام جایی در فروم در مورد Custom Duration ننوشته و هیچوقت این موضوع در مورد توهین به یک پلیر صدق نمیشه ! ماجرا از اینه که یکی از رفیقای بنده به پلیر نازلی توهین میکنه و ایشون جاییه اینکه Reason بنویسه توهین مینویسه بار بعدی بن !! من موندم نازلی لیدره ، تو تیمه استاف هست ، ادمینه ، چیه ؟ ! توهینیم که کرده در حدی نبودی که بن شه و توهین خانوادگی نکرده رفیقم به نازلی و بن نداره این موضوع !× رفیق منم ریپورت میده و ایشون رفیقمو مسخره میکنه و با لحن خنده گفته /sp میدونی چیه :DD  ؟ من موندم این موضوع بن داره عایا ؟ توهین به پلیر معمولی ؟ اکانت فروم دوست بنده خراب شده و بنده از طرف ایشون پستو زدم چون واقعن دیگه دارن شورشو در میارن این ادمین محترم، بنده دو سوال دارم از ایشون ایا توهین بن داره به جز اینکه پنج یا هفت بار  توهین کنیم  ؟ این رفیقه بنده که فقط دو بار میوت شده یه بارشم سال پیش بوده ، رسیدگی شه ×

• مدارک (فیلم یا عکس): sahandjp18.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، اولا که mute شدن این بازیکن چه ربطی به شما داره که شکایت کردید؟ اگر مولتی شماست که اتفاقا این کار برای اثباتش خوب شده، در ضمن کسی که فحاشی شدید کنه برخورد بدتری باید باهاش بشه، شما هم اگر ایشون رفقیته بگو خودش بیاد شکایت کنه xD در ضمن بنده مدارک رو میفرستم برای Manager امیدوارم محروم نشید از سرور.

ویرایش شده توسط FaRHaN

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، FaRHaN گفته است :

با سلام، اولا که mute شدن این بازیکن چه ربطی به شما داره که شکایت کردید؟ اگر مولتی شماست که اتفاقا این کار برای اثباتش خوب شده، در ضمن کسی که فحاشی شدید کنه برخورد بدتری باید باهاش بشه، شما هم اگر ایشون رفقیته بگو خودش بیاد شکایت کنه xD در ضمن بنده مدارک رو میفرستم برای Manager امیدوارم محروم نشید از سرور.

مولتی من نیست یه زمان دستم بود که دادمش به رفیقم علی جک و الانم دسته صاب اصلیشه !

شما به یکی فحش  خانوادگی بدی بدتره یا چیزی ک این رفیقم گفته ؟ گفتم که ، اکانت فرومش خرابه .

آدرس فرومشم برای منیجر فرستادم تا حرفم اثبات بشه.

ویرایش شده توسط laststorm
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...