رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد کردن بی دلیل شکایت Leytom

Broker

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Useless.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LeytoM.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: سلام بنده توسط یکی از پلیرا با ماشین زیر گرفته شدم و ایشون به محض زیر گرفتن من از ماشین پیاده شدن در مدارک هم کاملا واضح هست این موضوع (اگر با دقت نگاه کنید)

ولی ادمین عزیز Leytom اومدن وشکایت رو رد کردن به دلیل کافی نبودن مدرک و از من میپرسن فیلم داشتی؟ من از کجا بدونم یکی میخواد بیاد منو زیر بگیره که فیلمم on باشه؟ میگم من لحظه ای که ایشون داره میاد سمتم و لحظه ای که زیر ماشینم و لحظه ای که ایشون پیاده شده رو عکس گرفتم و میگه شاید تو ماشین نشستی و یه cop داشته بهت تیر میزده!!! مگه من وانتد دارم که کاپ بیاد و به من تیر بزنه؟ اصلا مگه من تو ماشین نشستم؟؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 

ویرایش شده توسط SajAli
  • هاها 1

Broker.png

try2_gru1.png

Useless.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام خدمت شاکی محترم،

بنده مدارک رو همینجا ارسال میکنم که سوء تفاهمی پیش نیاد و همینجا به درستی قضاوت شه،

در 2 ساعت قبل، SajAli گفته است:

ادمین عزیز Leytom اومدن وشکایت رو رد کردن به دلیل کافی نبودن مدرک و از من میپرسن فیلم داشتی؟

دلیل فیلم خواستن من همونطور که خودتون میدونید برای کامل شدن مدارک بود، شما فرض کنید که من اون فرد رو مجازات کرده باشم و اون فرد بیاد از من شکایت کنه و بگه که من این فرد رو زیر نگرفتم و الکی مجازات شدم، خب بیایم بررسی کنیم که چرا الکی مجازات شدم،

- من داشتم رانندگی میکردم و برای چند ثانیه از ماشین پیاده شدم تا دنبال یک Quest بگردم و ناگهان Useless رو دیدم که کنار ماشین من دستور Car 1/ رو زده و دوست من که جزو اعضای پلیس هست بخاطر این کار Useless را بی دلیل کُشت. (اعضای کاپ اگر کیل بدن وارنش نمیاد مگر با Whokill/)

خب، الان من چجوری باید با چند تا اسکرین شات ثابت کنم که اینجور نبوده و شما زیر گرفته شده اید؟!

به مثال های زیر توجه کنید:

- لینک

در این اسکرین شات ظاهراً من زیر ماشین ام اما من راننده ام، و یا در مثال زیر:

- لینک

من ظاهراً زیر ماشین هستم اما در واقع کنار ماشین وایسادم: لینک

- در مثال زیر هم به همین شکل:

لینک

اما من کنار ماشین هستم: لینک

پ ن: من کاملاً بصورت منطقی و از همه دید تصمیم گرفتم اگر هم اشتباهی کرده باشم با مجازاتش هیچگونه مشکلی نخواهم داشت،

یاعلی...

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

در حال بررسی شکایت شما هستیم.....

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، iLeytoM گفته است:

باسلام خدمت شاکی محترم،

بنده مدارک رو همینجا ارسال میکنم که سوء تفاهمی پیش نیاد و همینجا به درستی قضاوت شه،

دلیل فیلم خواستن من همونطور که خودتون میدونید برای کامل شدن مدارک بود، شما فرض کنید که من اون فرد رو مجازات کرده باشم و اون فرد بیاد از من شکایت کنه و بگه که من این فرد رو زیر نگرفتم و الکی مجازات شدم، خب بیایم بررسی کنیم که چرا الکی مجازات شدم،

- من داشتم رانندگی میکردم و برای چند ثانیه از ماشین پیاده شدم تا دنبال یک Quest بگردم و ناگهان Useless رو دیدم که کنار ماشین من دستور Car 1/ رو زده و دوست من که جزو اعضای پلیس هست بخاطر این کار Useless را بی دلیل کُشت. (اعضای کاپ اگر کیل بدن وارنش نمیاد مگر با Whokill/)

خب، الان من چجوری باید با چند تا اسکرین شات ثابت کنم که اینجور نبوده و شما زیر گرفته شده اید؟!

به مثال های زیر توجه کنید:

- لینک

در این اسکرین شات ظاهراً من زیر ماشین ام اما من راننده ام، و یا در مثال زیر:

- لینک

من ظاهراً زیر ماشین هستم اما در واقع کنار ماشین وایسادم: لینک

- در مثال زیر هم به همین شکل:

لینک

اما من کنار ماشین هستم: لینک

پ ن: من کاملاً بصورت منطقی و از همه دید تصمیم گرفتم اگر هم اشتباهی کرده باشم با مجازاتش هیچگونه مشکلی نخواهم داشت،

یاعلی...

سلام

عزیز من من اسکرین گذاشتم طرف داره میاد سمت من و توی عکسا و با توجه به تایم استمپ و پیام سرویس مدیک و.... معلومه که من توسط ایشون زیر گرفته شدم ، شما دارید محال ترین ممکنات رو در نظر میگیرید.

Broker.png

try2_gru1.png

Useless.png

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، SajAli گفته است:

سلام

عزیز من من اسکرین گذاشتم طرف داره میاد سمت من و توی عکسا و با توجه به تایم استمپ و پیام سرویس مدیک و.... معلومه که من توسط ایشون زیر گرفته شدم ، شما دارید محال ترین ممکنات رو در نظر میگیرید.

حرف شما درست اما شما فقط یک طرف قضیه رو میبینید!

شاید داشته میرفته عقب،

شاید وارنِ Medic بخاطر این بوده که یکی داشته به شما تیر اندازی میکرده.

ما وظیفمون هست که همه ی احتمالات رو در نظر بگیریم که حق کسی ضایع نشه!

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

شکایت شما طبق درخواست خودتان بسته شد.

+بسته شد.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...