رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بروزرسانی Buff ها!

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

• مؤسس

تمامی باف ها برای زمان محدود قابل استفاده می باشند.

بازی از حالت زندگی مجازی خارج نمی شود و این آیتم ها شبیه به معجزه می باشند و از طرف کلیسا به شما داده می شوند، به دست آوردن آن ها بسیار سخت می باشد و طول می کشد.

قابل توجه که این باف ها باف های Special می باشند و باف های معمولی هم به زودی معرفی خواهد شد که مثلاً 20 درصد به Damage اصلحه ها اضافه می کند و به دست آوردن این باف آسان تر می باشد.

از باف های Special چون به سختی به دست می آیند فکر نمی کنم کسی سوء استفاده کند!

• دوست دارم که 2

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خيلي خوبه ولي كاش ميشد يه شغل ايجاد شه كه بتونن افرادي كه باف دارم رو كنترل كنن و مثل si باف ها رو از طريق اون افراد به دست بياريم ولي holy hidden wings از همشون بهتره

لینک به دیدگاه

خوب نیست !

ببینید بازی مسخره میشه ی جورایی هم تخیلی .

به نظر من این کار رو نکنید ممنون.

رهـــــNitrooــــــام

ویرایش شده توسط mrSHADOW
.
  • دوست دارم که 1

Dr.Roham

لینک به دیدگاه

فقط جوری نباشه با گلد بشه خرید باف رو چرا که پولدار هارو قدرتمند تر میکنه و کسی که وضعیت مالی بهتری داشته باشه دیگه کسی جلودارش نیست...

لینک به دیدگاه

در در 7/14/2017 در 16:57، mrSHADOW گفته است :

خوب نیست !

ببینید بازی مسخره میشه ی جورایی هم تخیلی .

به نظر من این کار رو نکنید ممنون.

رهـــــNitrooــــــام

شما بازیتو کن کاری به این کارا نداشته باش تصمیم فاندره و اکثریت پسندیدن

• دوست دارم که 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

ممکنه بعضی بازیکنا ازش بیشتر بهره ببرن معلوم نیست چطور بشه گرفت ولی اگه گولدی باشه خیلی از بازی کنان توان خرید رو ندارن و سخت هست

You don't know me there is no relation
Why you pray for someone that you knew its not real
#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

@Aliسلام اینجوری یکم بازی خیالاتی تر میشه یعنی چند تا از گزینه هاشو بردارین بهتره | مردم تو این سرور سو استفاده میکنند از این ها پس هواستون باشه

من با نظر @petervice موافقم یک فکشن برای دفاع بگذارین

ویرایش شده توسط Simon
توضیحات بیشتر
لینک به دیدگاه

شاید به یک مورد دقت نکردید، مینیگان و آر پی جی هر دوتاش یک Slot داخل اسلحه ها میگیرن، پس نمیشه همزمان هر دوتاش رو داشت، یک فکری برای این موضوع بکنید

لینک به دیدگاه

سرور RPG مگه نیست ؟ تو زندگی مگه از اینا داریم ؟ اگه این کارو کنید میشه مثل سرور های freeroom دیگه از حذابییت سرور کم میکنه ، همین الان نمیشه جلو DM رو  تو سرور گرفت با این چیزا هرکی هر کاری بخواهد میکنه . بعدشم حال سرور RPG به واقعی بودنشه با این کار فضای سرور عوض میشه 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

@Ali خب پس بهتره که هر بازیکن پس از دریافت Buff حتما اسکرین شات یا مدرکی تهیه کرده تا سو استفاده نشه.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

خیلی هیجان انگیزه من کاملا خوشم اومد از این ایده بسیار جالب 

فقظ ما بچه مدرسه ای ها بد به حالمون میشه همینجوری معتاد این بازی شدیم وای به حالمون که این همه امکانات باحال جدید ام اضافه شده.

علی جون کارت بیست ه بیست

لینک به دیدگاه

با سلام . همه چی خوبه به نظر من به جز دراگز اسکیل چون همه ی افراد به صورت یکسانی میتوانند دارگز بفروشند و خریداری کنند  اون کسایی که زحمت کشیدن و اسکیل خودشونو آپ کردن زحماتشون هدر میره و من با اپدیت بخش دراگز کاملا مخالفم و احساس میکنم مسخره شده . 

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 11 ساعت قبل، WolVeRiNe گفته است :

سرور RPG مگه نیست ؟ تو زندگی مگه از اینا داریم ؟ اگه این کارو کنید میشه مثل سرور های freeroom دیگه از حذابییت سرور کم میکنه ، همین الان نمیشه جلو DM رو  تو سرور گرفت با این چیزا هرکی هر کاری بخواهد میکنه . بعدشم حال سرور RPG به واقعی بودنشه با این کار فضای سرور عوض میشه 

دوست عزیز لطفاً پست رو درست بخونید!

بازی از حالت زندگی مجازی خارج نمی شود و این آیتم ها شبیه به معجزه می باشند و از طرف کلیسا به شما داده می شوند، به دست آوردن آن ها بسیار سخت می باشد و طول می کشد.

• دوست دارم که 2

لینک به دیدگاه

کسی که مینی گان یا RPG میگیره، میتونه Kamikaze یا کشتار دست جمعی کنه؟
بدونه انکه خبری از مجازات باشه
(suspend, Ajail و....)

و در صورت نداشتن مجازات، تمامیه هزینه های از جمله kill و insurance ماشین ها به عهده کسی نیست؟!

و ادمین متوجه میشود که این ها buff هست؟!
یعنی وارن یا... برای ادمین ها یا icon برای بازیکن به نمایش میاد؟
البته RPG و Mini Gun معلومه که یا کارِ ادمین یا buff هست، ولی در کل برای بقیه ایتم ها چطور؟

ویرایش شده توسط POK3R
بهتر شدن نوشته ها

.Vertigo..png

لینک به دیدگاه

چیزه جالبیه ولی بهتره محدود باشه!

ما 1ساله منتظریم تا AG:SA بیاد که کسی چیت نتونه بزنه اما الان همون چیتا مثل FastRun یا LessDamage رو مجاز کردید و اسمشو گذاشتید معجزه,

معجزه هم نمیشه بهش گفت چون همیشه میشه استفادش کرد,شاید جای سلیبا تو نقشه متنوع باشه اما زیاده و خیلی راحت پیدا میشه

بعد کسی که تو وار ها یا مسابقات ازش استفاده میکنه مگه میشه فقط اون زمان براش معجزه اتفاق بیوفته؟ خیلی غیر عادیه ¬¬

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

@Ali خواهشان یه سری قوانین برای زدن Buff ها در رقابت های دسته متوسط بزارید!

خیلی از دوستان مقدار زیادی Buff High Level خریداری کرده اند و هر وقت در وار ها عقب می افتند GodMode میکنند و با MiniGun حمله میکنند! خب ما چی کار کنیم میشه شما نظر بدید؟! رقابت ها خیلی بی مزه شدند!

لطفا فروش Buff ها رو متوقف کنید یا زدن Buff در رقابت های دسته متوسط فقط با هماهنگی با ادمین وار با توافق دو لیدر انجام بگیرد!

با تشکر

• دوست دارم که 4
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ‏۰۵‏/‏۰۸‏/‏۱۳۹۶ در 17:35، SamaNBrave گفته است :

@Ali خواهشان یه سری قوانین برای زدن Buff ها در رقابت های دسته متوسط بزارید!

خیلی از دوستان مقدار زیادی Buff High Level خریداری کرده اند و هر وقت در وار ها عقب می افتند GodMode میکنند و با MiniGun حمله میکنند! خب ما چی کار کنیم میشه شما نظر بدید؟! رقابت ها خیلی بی مزه شدند!

لطفا فروش Buff ها رو متوقف کنید یا زدن Buff در رقابت های دسته متوسط فقط با هماهنگی با ادمین وار با توافق دو لیدر انجام بگیرد!

با تشکر

با نظرت موافقم سامان رقابت ها ی دسته متوسط خیلی بی مزه شده یارو میره با MiniGun و GodMode میاد وار آخه اینطوری حق یه فکشن دسته متوسط زایع میشه هرکس Buff آن کنه قطعاً یا تورف رو میگیره یا نمیزاره که ما اون تورف رو بگیریم یا یه دفعه میبینی یه نوع Buff آن میکنه میتونه پرواز کنه میاد مثل ماست میزننت لطفا یه کاری کنید میشه کاری کنید که کسی نتونه تویه رقابت ها Buff آن کنه؟ با تشکر.

ویرایش شده توسط MrZiX
  • دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

هیجان انگیز و عالی ممنون

از اینکه اینقدر به فکر ما پلیر هایید

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...