رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سیستم Boss

Horny

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

خب همونطور که همه شما ها میدونید امروزه مقام اوردن تو ایونت Boss کار سختیه.

علاوه بر این سختی که داره بعضی از بازیکن ها کرمشون میگیره و میان الکی به ما مشت میزنن تا ما نتونیم Boss رو بزنیم که این خیلی رو مخه و جالبیش اینجاست که انگار مجازاتی نداره!

پیشنهاد من راجع به این موضوع این هست که مثل زمانی که ما چتر نجات دستمون هست و باهاش به ماشین اینا مشت میزنیم بهمون از طرف سرور هشدار میاد که به این کار ادامه نده، و بعد 3 بار مشت زدن کیک میشیم. این سیستم رو برای ایونت Boss بیارن خیلی خوب و پرکاربرد میشه.

• دوست دارم که 1

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در کل با تاپیکت موافقم اما مجازات این کار Kick به درد نمیخوره فیلم میگیریم بار اول Warn بدن بار دوم 3 روز بن و بار سوم 3+3 که میشه 6 روز بن به این ترتیب بره جلو از مدیریت و سوپروایزر تقاضای اضافه کردن این قانون رو دارم یکم سخت گیری حتما نتیجه بهتری رو خواهد داد تا Kick بخاطر داشته باشید فقط مشکل من نیست مشکل افراد دیگیری هم نیز هست

@SFC @Meli 

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، AlirezZza گفته است:

در کل با تاپیکت موافقم اما مجازات این کار Kick به درد نمیخوره فیلم میگیریم بار اول Warn بدن بار دوم 3 روز بن و بار سوم 3+3 که میشه 6 روز بن به این ترتیب بره جلو از مدیریت و سوپروایزر تقاضای اضافه کردن این قانون رو دارم یکم سخت گیری حتما نتیجه بهتری رو خواهد داد تا Kick بخاطر داشته باشید فقط مشکل من نیست مشکل افراد دیگیری هم نیز هست

@SFC @Meli 

موافقم.

لینک به دیدگاه

حتی یادمه زمان لیدری خودم رضا هم همین مشکل رو داشت ازش شکایت هم شده بود که وانتد داده بود اون موقع من مرد بودم شکایتت رو رد کردم داداچ الان میگن نباید Mz/ بدی 

@ORTEGA

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، AlirezZza گفته است:

@SFC @Meli 

مجازات برای این کار در نظر گرفته بشه ولی برای اون لحظه یه کیک بدن تا رنکمون عقب نیوفته بعد تموم شدن ایونت Boss بریم شکایت و برای راحتی کار هم میشه وارن کیک این موضوع رو یه چیز خاص گذاشت تا وقتی که کیک شد یدونه اسکرین شات از وارن کیک بگیریم و تو فروم شکایت کنیم، و اگه وارن کیک متفاوت باشه ادمین های انلاین می تونن بدون نیاز داشتن به شکایتی در فروم مجازات رو اعمال کنن در اون لحظه

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Angelips گفته است:

مجازات برای این کار در نظر گرفته بشه ولی برای اون لحظه یه کیک بدن تا رنکمون عقب نیوفته بعد تموم شدن ایونت Boss بریم شکایت و برای راحتی کار هم میشه وارن کیک این موضوع رو یه چیز خاص گذاشت تا وقتی که کیک شد یدونه اسکرین شات از وارن کیک بگیریم و تو فروم شکایت کنیم، و اگه وارن کیک متفاوت باشه ادمین های انلاین می تونن بدون نیاز داشتن به شکایتی در فروم مجازات رو اعمال کنن در اون لحظه

وقتی قانون بیاد کسی نمیاد جلوت پس با Kick مخالفم صحبت از Ban باشه دیگه اعضای کلن واو نمیان جلو کسی که من بخوام بهشون وانتد بدم خیالت تخت?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، AlirezZza گفته است:

وقتی قانون بیاد کسی نمیاد جلوت پس با Kick مخالفم صحبت از Ban باشه دیگه اعضای کلن واو نمیان جلو کسی که من بخوام بهشون وانتد بدم خیالت تخت?

اکانت مولتی همیشه در دسترس هست

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Angelips گفته است:

اکانت مولتی همیشه در دسترس هست

با اینم موافقم دیگه باید یک قانون اساسی بیاد که تصمیمش با مدیریته محترم سروره 

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

فقط با مشت زدن نمیشه کرم ریخت

میشه وایسی جلو طرف و همین داستان میشه

پیشنهاد من اینه که مثل منطقه ی جلوی Spray باشه که ماشینا میتونن توی هم رد شن. 

واسه باس هم همینطور باشه بتونیم توی هم  مثل حالت روح رد بشیم با این کار نه میتونیم جلوی کسی وایسیم  نه به کسی مشت بزنیم.

همچنین باس یه مشکل دیگه داره :توی 95 درصد مواقع وقتی باس بهمون باف Suffer میزنه دیگه کیلمون نمیده و باعث میشه تا اخر باس با مشت توی منطقه تاب بخوریم لطفا فیکس کنین. 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، AlirezZza گفته است:

حتی یادمه زمان لیدری خودم رضا هم همین مشکل رو داشت ازش شکایت هم شده بود که وانتد داده بود اون موقع من مرد بودم شکایتت رو رد کردم داداچ الان میگن نباید Mz/ بدی 

@ORTEGA

خب این درست نیست که نباید Mz/ بدیم،طرف داره میاد جلومون نمیزاره Boss بزنیم،اگه این ایجاد مزاحمت نیست پس چیه؟

میگن چون Boss هم یه نوع اونت نباید CMD های کاپ زده بشه.

درسته اونت هست اما ارگانیزری نداره که مدیریت کنه.

بعد گفتن اگه کسی اومد جلوتون فیلم بگیرین همون لحظه ریپورت بدین

خب Boss میریم ک رنک بیاریم اون لحظه تا بخوایم ریپورت بدیم کلی رنک عقب میفتیم.

پس حداقل یا قانونی واسش تعیین کنین یا بزارین اگه جلوی کاپ اومدن Mz/ بدیم

• مرسی 1

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ORTEGA گفته است:

خب این درست نیست که نباید Mz/ بدیم،طرف داره میاد جلومون نمیزاره Boss بزنیم،اگه این ایجاد مزاحمت نیست پس چیه؟

میگن چون Boss هم یه نوع اونت نباید CMD های کاپ زده بشه.

درسته اونت هست اما ارگانیزری نداره که مدیریت کنه.

بعد گفتن اگه کسی اومد جلوتون فیلم بگیرین همون لحظه ریپورت بدین

خب Boss میریم ک رنک بیاریم اون لحظه تا بخوایم ریپورت بدیم کلی رنک عقب میفتیم.

پس حداقل یا قانونی واسش تعیین کنین یا بزارین اگه جلوی کاپ اومدن Mz/ بدیم

خب در این مورد منم هم نظر توام اما سره همین شکایت اکسپت شد داری درست میگی منطقشم همینه اما Mz/ نباید تو مکان های عمومی استفاده بشه طبق گفته ی مدیریت

فیلمم بگیری فایده ای نداره چون اینکار مجازاتی نداره در کل برای همین تاپیک رو زدن هر کی اومد جلوت رنک نمیاری پس سعی کن بری جلوش 

در 44 دقیقه قبل، Shxyan گفته است:

فقط با مشت زدن نمیشه کرم ریخت

میشه وایسی جلو طرف و همین داستان میشه

پیشنهاد من اینه که مثل منطقه ی جلوی Spray باشه که ماشینا میتونن توی هم رد شن. 

واسه باس هم همینطور باشه بتونیم توی هم  مثل حالت روح رد بشیم با این کار نه میتونیم جلوی کسی وایسیم  نه به کسی مشت بزنیم.

همچنین باس یه مشکل دیگه داره :توی 95 درصد مواقع وقتی باس بهمون باف Suffer میزنه دیگه کیلمون نمیده و باعث میشه تا اخر باس با مشت توی منطقه تاب بخوریم لطفا فیکس کنین. 

با شایانم موافقم در کل باف رو از Buffer بگیرن نتونه رو کسی باف بزنه این مورد هم درست میگی دقیقا اگه این اتفاق بیفته که تیر بخوره و از هم رد بشیم نیازی به مجازاتم نیست اینکار قشنگه اگه عملی بشه

@Ali Check This Please

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ در 01:28، Alireza گفته است:

@SFC @Meli 

نظرم + هست.

کیک کردن جایی ثبت نمیشه و نمیشه فهمید دفعه قبل کیک شده سر این کار یا نه مجبوریم دوباره کیک کنیم.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

نظرم + هست

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در در ۱۴۰۲/۳/۱۰ در 09:33، Omid گفته است:

نیازی نیست قوانینش اضافه شده!

+

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

قانون اضافه شده...!

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهادتون.

در این رابطه قوانین جدیدی تنظیم شده.

مشتاق پیشنهادات ارزشمند شما در آینده نیز هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...