رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا عدالتی در جواب Kiyarash

LiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Somyri.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kyarash.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: آقای کیارش من report دادم داخل Game شما گفتید @Meli جواب شکایت رو میدن

دوما من میدونم که شکایت اون زمان را با مسئول لیدر وقت @Pokers مطرح کرده بودم و الآن خواستار برگشت به فکشن و عدالت را دارم واقعا اینکار ظلم که پس از 1 ماه FW میدید آقای کیارش شما میگید FW ها, اون FW سر یک داستان دیگه بوده ما این FW رو کار داریم 

@Ali و @Meli لطفا در صورتی که آنلاین بودید بنده را TP بدید تا به صورت شفاحی موضوع را برایتان شرح دهم

پستی که 15 دقه پیش از kiyarash کرده بودم را  هاید کردن @Ali و @Meli خودتون قضاوت کنید که من نمیتونم شکایتم رو بیان کنم تنها چیزی میخوام تصمیم گیری خودتون طبق حرف ادمین مربوطه

• مدارک (فیلم یا عکس): phb_bandicam_2021-03-16_19-16-10-345.jpg

• هاها 1

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @Somyri

شکایت شما رد شد.

دلیل: 

08gr_wfwf.png

شما یک عدد FW داشتید:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۶ در 18:21، Ali گفته است:

خطارهای اقلیت (FW) پس از 2هفته و اخطارهای لفظی (AV) بعد از یک هفته بعد از آخرین اشباهی که در اقلیت کردید پاک خواهد شد.

پس از دریافت FW شما 9 روز از آن را گذراندید سپس به دلیل درخواست شما برای عضویت در تیم کارکنان برای مدتی از فکشنتان خارج شدید

در در ۱۳۹۸/۲/۱ در 18:59، Glares گفته است:

• Leader پس از انتقال آن به تیم هلپر، ادمین یا اخراج از تیم لیدری به صلاحدید مسئول، می تواند به اقلیتی که قبل از لیدر شدن در آن بوده با همان رنک برگردد.

این قانون به معنای آن هست که شما ادامه ی رنکتان در اقلیت قبلی را میگذرانید.

9hk1_egeg.png

همچنین شما در تاریخی که هنوز داخل فکشن بودید باید Faction Warn دریافت میکردید که با برگشت شما این مجازات اعمال شد (حتی اگر همان زمان هم اعمال می شد به دلیل دریافت 2FW در کمتر از 10 روز همچنان FP80  می شدید)

• بسته شد •

ویرایش شده توسط Meli
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...