رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ban بی دلیل از ادمین Royaaa

RepSoL

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ArMaN_Pro.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Royaaa.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام اول که ایا Cmd بر روی ادمین بن داره بدش من کجا به ایشون فوش دادم که میگن و اسپم Slap میدن و ایشون که به پارتی ادمین میشه و قوانین سرور 280 نفره رو به هم میریزه وقعا .......

• مدارک (فیلم یا عکس:sa_mp_212.pngsa_mp_211.pngsa_mp_210.pngsa_mp_209.png

ویرایش شده توسط ArMaN1398
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

اولا از ادمین شدن من موسس و مدیریت سرور اطلاع دارن و همین کافیه و نیاز نیست همه بدونن.

ثانیا صحبت های شما توهین به موسس و مدیریت هم محسوب میشه.

شما مدرکی که گذاشتید علیه خودتون هست. کاملا داخل عکس مشخص هست که شما حرف هایی زدید که من مجبور به این کار شدم. اول respawn و بعد slap دادم و شما باز هم اومدید سمتم و شروع به تمسخر و توهین کردید که این کار ۷-۵ روز محرومیت داره. که من حداقل مجازات ۵ روز را برای شما در نظر گرفتم.

مدارک برای مدیریت ارسال شد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام .

درسته اول ادمین شدند رفتین ولی نشد که هر وقت دوست دارید بیایید ادمین شید مگه سرور  بی در پیکر هست

بنده گفتم فرار نکن شما فرار کردید میخاستم Cmd. بزنم

و به اطرافیان گفتم بگیرش

و بعدشم هیچ گونه توهین در ss نکردم 

وشما بسیار زیاد slap دادین و یه بار Respawn دادی 

بی دلیل

شما دارید نظم مجموعه سرور را به هم میزنی

هـــمـــــــون گرگــــــــــیـــــم کــــہ تـــــــن بــــــــہ قـــلـــاده ندادم

ویرایش شده توسط ArMaN1398
لینک به دیدگاه

درود!

* چه طرز صحبت با تیم مدیریت هستش نه به شما نه به کسی دیگه مربوط میشه چه کسی ادمین میشه چه کسی نمیشه ایشون برای موارد خواسته شده از تیم رفتند و برگشتند!

* شما به ادمین مورد نظر توهین کردید حتما نباید با حرف باشه با نوعی CMD هم میشه توهین کرد و این لطف ادمین بوده که اول به شما با Slap اخطار داده و محروم نکرده است ( شما به کار اشتباه خودتان هم اعتراف کردید)!

شکایت رد شد. 

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...