رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

AlirezZza | جریمه

Partisan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Partisan.png 

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

alirezzza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

Big.Rik.png

• توضیحات: با سلام , من Service medic داشتم و از ورودی اتوبان LV به سمت 4 راه و Paintball با سرعت 130 کیلومتر بر ساعت و با آژیر روشن میرفتم , Duty هم بودم , در 4 راه AlirezZza , دوربین سرعت گذاشته بود و من رد شدم , دوربین سرعتمو ثبت کرد , وقتی به Panitball رسیدم و Service رو انجام دادم , AlirezZza اومد و منو جریمه کرد , به ایشون گفتم Service medic داشتم و من میتونستم قوانین رانندگی رو بشکنم , در جواب به میگه : چه ربطی داره . و من چون نزدیک بود Wanted بگیرم جریمه رو پرداخت کردم.

طبق قوانین اقلیت Medic بند قوانین فوق العاده فقط در مواقعی میتونیم آژیر ماشین خودمون رو روشن کنیم و قانون محدودیت سرعت رو بشکونیم که مورد اورژانسی (درخواست Heal) پیش اومده باشه

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1irv_ag-sa-0001.jpg7iz5_ag-sa-0002.jpgoy9h_ag-sa-0003.jpgq9zf_ag-sa-0004.jpg

در 2 ساعت قبل، Partisan گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Partisan.png 

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

alirezzza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

Big.Rik.png

• توضیحات: با سلام , من Service medic داشتم و از ورودی اتوبان LV به سمت 4 راه و Paintball با سرعت 130 کیلومتر بر ساعت و با آژیر روشن میرفتم , Duty هم بودم , در 4 راه AlirezZza , دوربین سرعت گذاشته بود و من رد شدم , دوربین سرعتمو ثبت کرد , وقتی به Panitball رسیدم و Service رو انجام دادم , AlirezZza اومد و منو جریمه کرد , به ایشون گفتم Service medic داشتم و من میتونستم قوانین رانندگی رو بشکنم , در جواب به میگه : چه ربطی داره . و من چون نزدیک بود Wanted بگیرم جریمه رو پرداخت کردم.

طبق قوانین اقلیت Medic بند قوانین فوق العاده فقط در مواقعی میتونیم آژیر ماشین خودمون رو روشن کنیم و قانون محدودیت سرعت رو بشکونیم که مورد اورژانسی (درخواست Heal) پیش اومده باشه

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1irv_ag-sa-0001.jpg7iz5_ag-sa-0002.jpgoy9h_ag-sa-0003.jpgq9zf_ag-sa-0004.jpg

نکته : زمان اتفاق در 29 بهمن 1399 بوده و در ساعت 22:34 دقیقه اتفاق افتاده 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شکایت شما به دلیل های زیر رد شد.

1) مدارک باید توسط خودتون جمع آوری شود.

2) Timestamp/ شما خاموش است.

3) باید تو گذارش اعضای دپارتمانت پلیس این شکایت رو اعمال می کردید.

‌+ بسته شد.

??

• هاها 4
  • چی چی 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

با سلام و وقت بخیر خدمت شاکی محترم.

شکایت شما رد شد.

1.مدارک باید تمام صفحه باشد (نام بازیکن و نام سرور مشخص نیست).

2./Timestamp خاموش است.

3.شکایت شما باید در قسمت اقلیت مربوطه صورت گیرد.

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...