رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییر سیستم عضویت فکشن ها

N0B0DY

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

ی پیشنهادی دارم اینکه سیستم عضو شدن توی فکشن ها اتوماتیک بشه اینجوری که مثلا یا از توی UCP یا از خوده بازی مثلا توی City Hall یک کامپیوتر باشه و اعضای فکشن Mayor درخواست هارو ثبت کنن (میدونم الان این فکشن نهایتا فقط یک شهردار داره ک همونم در حال حاضر نیست میگم ک ینی راه بیفته) یا کلا اونم اتوماتیک باشه اونو دیگه دوستان نظر بدن

بحث اصلی اینه که مثلا یک سری از لیدر ها حوصله ی تست گرفتن ندارن یا پارتی بازی میکنن با دوستاشون کلا نمیخوام زیاد باز کنم موضوعو ک کسی ب خودش بگیره ولی این تست گرفتن یجورایی برای خوده لیدر ها هم عذابه هم برای پلیر ها 

همون سوالات رو سیستم بصورت خودکار بپرسه و بعد از قبول شدن مثلا لیدر فقط تایید کنه ورود رو اینجوری هم پارتی بازی کم میشه هم همه میتونن توی فکشنی که میخوان برن و یک سال منتظر لیدر نمیمونن .

لطفا نظر بدید 

ویرایش شده توسط N0B0DY
  • دوست دارم که 2
  • مرسی 1

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 12 ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

سلام دوستان

ی پیشنهادی دارم اینکه سیستم عضو شدن توی فکشن ها اتوماتیک بشه اینجوری که مثلا یا از توی UCP یا از خوده بازی مثلا توی City Hall یک کامپیوتر باشه و اعضای فکشن Mayor درخواست هارو ثبت کنن (میدونم الان این فکشن نهایتا فقط یک شهردار داره ک همونم در حال حاضر نیست میگم ک ینی راه بیفته) یا کلا اونم اتوماتیک باشه اونو دیگه دوستان نظر بدن

بحث اصلی اینه که مثلا یک سری از لیدر ها حوصله ی تست گرفتن ندارن یا پارتی بازی میکنن با دوستاشون کلا نمیخوام زیاد باز کنم موضوعو ک کسی ب خودش بگیره ولی این تست گرفتن یجورایی برای خوده لیدر ها هم عذابه هم برای پلیر ها 

همون سوالات رو سیستم بصورت خودکار بپرسه و بعد از قبول شدن مثلا لیدر فقط تایید کنه ورود رو اینجوری هم پارتی بازی کم میشه هم همه میتونن توی فکشنی که میخوان برن و یک سال منتظر لیدر نمیمونن .

لطفا نظر بدید 

فکر کنم تو PYL گفته شده بود همچین امکاناتی در نظر گرفته میشه ولی تو داخل سمپ نه.(چون دیگه کلا لیدر بیکار میشه و کار خاصی نمیتونه کنه)

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

فکر کنم تو PYL گفته شده بود همچین امکاناتی در نظر گرفته میشه ولی تو داخل سمپ نه.(چون دیگه کلا لیدر بیکار میشه و کار خاصی نمیتونه کنه)

??

rsz_5356237.png

Mepogent

لینک به دیدگاه

خب در باره این موضوع باید بگویم که در آپدیت ها قرار است یک سیستم تست بیاد که لیدر و یا ادمین مسئول لیدر ها می تونن اون رو بده به شما و سرور از شما تست میگیره که معلوم هست سخت تر هم میشود تست ها اما دیگه راحت تر میشه کار لیدر و پارتی بازی در تست دیگه نیست 

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Dignity گفته است:

خب در باره این موضوع باید بگویم که در آپدیت ها قرار است یک سیستم تست بیاد که لیدر و یا ادمین مسئول لیدر ها می تونن اون رو بده به شما و سرور از شما تست میگیره که معلوم هست سخت تر هم میشود تست ها اما دیگه راحت تر میشه کار لیدر و پارتی بازی در تست دیگه نیست 

سخت تر بشه ولی حداقل توی بازی دیگه پارتی بازی نباشه 

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در 18 ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

میتونم بپرسم کجاش عجب داره ؟!

بله بگو?

در 18 ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

میتونم بپرسم کجاش عجب داره ؟!

عامو اگر تو چیز بهتری میدونی بنویس نمیخواد دیگه خودتو ازار بدی

در در ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ در 22:13، N0B0DY گفته است:

سلام دوستان

لطفا نظر بدید 

من میگم اگر بخوای بری پلیس نخواد بری دسته متوسط و فکشن دسته ملایم

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

بله بگو?

کجاش ؟!

عامو اگر تو چیز بهتری میدونی بنویس نمیخواد دیگه خودتو ازار بدی

من دقیقا همین کارو کردم تو داری خودتو ازار میدی !

من میگم اگر بخوای بری پلیس نخواد بری دسته متوسط و فکشن دسته ملایم

همینجوریش ک اینها رو میخواد پارتی بازیه دیگه اونجوری طرف الان اکانت میزنه مستقیم میره دسته ویژه

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

همینجوریش ک اینها رو میخواد پارتی بازیه دیگه اونجوری طرف الان اکانت میزنه مستقیم میره دسته ویژه

خودم میدونم چه جور پارتی بازی هست شاید به خاطر پست زیادی پارتی بازی شده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خیلی خوب میشه اگر همون تستی که مثلا لیدر ها میخوان بگیرن رو خود سرور بگیره بعد بهمون امتیاز بده و طبق اون امتیاز لیدر ها بیارن مون تو فکشن 

KARLO.png

سفید عین کف بهشت، اما هنو بغض تو گلو منه چه زشت! 🙁

11228

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ در 22:13، N0B0DY گفته است:

سلام دوستان

لطفا نظر بدید 

من میگم برای هر فکشنی هر لولی میخواد همون کسایی که همون لول دارن بیارن توی فکشن....... اقای ب ل ک ی

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ در 10:17، 83mehrdad83 گفته است:

اره خیلی بیکار میشه اونقدری بیکار میشه که از بازی کردن هم ضده میشه عزیزم این چه حرفیه میزنی اخه دلبندم

ترا...!!

الیمشی عدل..!!

اتعشگه حتی الگاع❤️....!

leader.pngVARTOLU.png leader.png

BelieF.png

لینک به دیدگاه

عالیه?

من خودم پست تاگسی که گزاشته بودم ۳ هفته بعد لیدره تست گرفت??

My friends always teased me for playin' Minecraft, but they're the one who wasted their diamonds on a HOE.

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

نظرم + است

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

اتوماتیک شدنش شاید یکم دردسر درست کنه چون مثل taketest میشه

بنظرم اگه قرار هست همچین اتفاقی بیوفته 

پیشنهاد بنده این است که پنلی از طریق ucp طراحی شود و لیدر اون فکشن وارد اونجا شه و صفحه ای که باز میشه به این صورت باشه:

نام فکشن

نام لیدر

نام ممبر 

سوالات

که سوالات متفاوت باشه و نسبت به هر شخص بتوان سوالات متفاوت با یک سطح ایجاد کرد 

و

در نهایت 

آخر کار فرد مربوطه بره داخل ucp اگه اشتباهی کرده جواب سوال توی ucp نوشته شده

و طریقه دسترسی به این تست بعنوان مثال

وقتی وارد بازی میشید یک پیغام بیاد برای شما بگه تست فکشن داری با دستور 

/ftaketest استارت شه

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

نظرم - هست

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در در ۱۴۰۲/۳/۸ در 18:08، Omid گفته است:

اتوماتیک شدنش شاید یکم دردسر درست کنه چون مثل taketest میشه

بنظرم اگه قرار هست همچین اتفاقی بیوفته 

پیشنهاد بنده این است که پنلی از طریق ucp طراحی شود و لیدر اون فکشن وارد اونجا شه و صفحه ای که باز میشه به این صورت باشه:

نام فکشن

نام لیدر

نام ممبر 

سوالات

که سوالات متفاوت باشه و نسبت به هر شخص بتوان سوالات متفاوت با یک سطح ایجاد کرد 

و

در نهایت 

آخر کار فرد مربوطه بره داخل ucp اگه اشتباهی کرده جواب سوال توی ucp نوشته شده

و طریقه دسترسی به این تست بعنوان مثال

وقتی وارد بازی میشید یک پیغام بیاد برای شما بگه تست فکشن داری با دستور 

/ftaketest استارت شه

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

پیشنهاد خیلی خوبیه

منم میخواستم همچین پیشنهادی بدم که سرچ زدم و دیدم ارسال شده.

به نظر من :

مثلا : پلیر داخل انجمن درخواست عضویت بزاره، وقتی لیدر تایید کرد، داخل سرور لیدر به طرف مجوز تست بده و با یک دستور مثل /taketest ، تست طرف شروع بشه و اگر تست رو قبول شد یا لیدر اینوایت بده یا خودکار اینوایت شه. اگر هم رد شد که مشخصه ...

همچنین یه پنلی برای تست داخل سرور باشه که پلیر تست رو شروع کنه، و لیدر برای نظارت داخل پنل تست باشه ( مثلا جواب های غلط طرف رو ببینه و اسکرین شات بگیره و ... )

کلی میشه ایده خوب داد در این رابطه، اگر این آپدیت بیاد خیلی خوب میشه، همه میتونن عادلانه تست بدن و برن داخل فکشنی که بهش علاقه دارن.

به نظر من باید تمامی تست ها به صورت خودکار گرفته بشه که عدالت رعایت بشه بعضی از لیدر ها یا تست سخت میگیرن یا پارتی بازی میکنن ( تکرار میکنم بعضی از لیدر ها، به کسی بر نخوره ) . البته تست خودکار هم راه و روش و قوانین خودشو داره.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهادتون.

لیدر، رهبر یک اقلیت هست و موظف به مدیریت کردن و مسئولیت پذیری است.

همچنین ایجاد چنین سیستمی، باعث رفع 1 مشکل و ایجاد هزاران مشکل دیگر میشود.

بسته شد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...