رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Ghostman

Chanleo

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Chanleo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GhosTMaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: نیازی به شاهد نیست.

• توضیحات: ایشون به عنوان ناظر اونت در اونت بودند. بنده در دوعلی که دادم حریفم قبل از این که اورگانیزر شمارشش تموم شه تیر اندازی کرد و بنده به نا حق کشته شدم و بعد دوباره به اونت برگشتم تا به اورگانیزر بگم که این اتفاق افتاده اورگانیزر به حرفای بنده گوش نکرد و تلاش کرد منو بکشه ولی من اونو زود تر کشتم بعد زنگ زدم بهش و براش توضیح دادم و ایشون به اونت برگشت و ما قرار شد دوباره دوعل بدیم. همون لحظه که اومد بشماره این ادمین منو جیل داد و وقتی ازش دلیل جیل دادن رو پرسیدم گفت مشکلی داری برو فروم. ایشون منو بدون درخواست اورگانیزر جیل کرد و در اونت قبل که نیم ساعت قبل این اونت بود هم فکشنیه خودشونو که اونتو خراب کرد و اورگانیزر درخواست جیل کرد جیل نداد و پارتی بازی کرد که در مدارک اراعه شده و میگویند که اسکرین داده نشده از dm ولی منو بدون شکایت اورگانیزر جیل دادن(در ظمن هم فکشنیه ایشون جلو همین ادمین dm کرد و نیازی به اسکرین نبود).ایشون به من گفتن من ادمین ناظزم برا همین جیل دادم اما وقتی که من تو دوعل به اشتباه کشته شدم هیچ عکس العملی نشون ندادن.از منیجر مکاول درخواست دارم با حوصله مدارک رو چک کنند.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8299769950/gta_sa_2017_07_06_14_20_08_916.avi.html فیلم دوعل بنده.

اسکیرین های چت ادمین مربوطه: sa_mp_183.png

sa_mp_184.pngsa_mp_185.pngsa_mp_186.pngsa_mp_187.pngsa_mp_188.pngsa_mp_189.pngsa_mp_190.pngsa_mp_191.pngsa_mp_192.pngsa_mp_193.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

بنده اسکرینی که شما در آن در حال DM و خراب کردن Event هستید را به منیجر ارسال کردم.(این اسکرین به دلیل مسائل امنیتی و Warn های ادمینی نمیشد اینجا بزارم.)

شما در شرح شکایت خودتون دروغ گفتین که امید وارم منیجر پیگیری کنن.

همچنین Organizer ریپورت شما رو دادن بعد بنده شمارو Admin Jail کردم.

مسئله بعدی در مورد هم فکشنی خودم هستش که شما فرمودید ایشون رو من Admin Jail  نکردم و پارتی بازی شده...

من ایشون رو حتی نمیشناسم و از Organizer همون لحظه درخواست مدرک کردم که ایشون دارن Event رو خراب میکنن.

اما ایشون هنوز مدرکی به من ندادن که پیگیری کنم.

اگر سوالی دارید باز هم من در خدمتم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...