رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از FCPoker ( بن بی دلیل )

LORDMohammad

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: YaMaZaKi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FCpoker.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: LORD.Mohammad.png

• توضیحات:  با سلام خدمت دوستان عزیز والا من ساعت ۱۰ شب بود اومدم گیم با لانچر و خب اینترنتم ضعیف بود به یه باگ قدیمی از سمپ بر خوردم که خب توی لانچر هم متاسفانه هستش.
لینک گزارش باگ : 

ولی متاسفانه ادمین محترم FCPoker به دلیل اینکه از وجود چنین باگی خبر نداشتن منو به اشتباه بن کردن. این باگ خیلی رایج هست و هر چند دفعه که ایشون بخوان مثل پست بالا می تونم براشون بسازم. 
@FcPoker من نمی دونم پلیر با سابقه ای مثل شما چطور هنوز فرق یک باگ و چیت رو نمی دونه با اینکه به گفته خودتون Spec هم بودید ولی اینو نفهمیدید. اگر هنوز هم فکر می کنید که چیت هست بفرمایید تا با چک PC و Live براتون این باگ رو ایجاد کنیم.
خلاصه باگ : وقتی اینترنتتون ضعیف باشه و ماشین آتیش بگیره و توش بمونین در اصل نمی میرید و بعد از reSpwan شدن ماشین هنوز هم برای اون شخصی که اینترنتش خوبه داخل ماشین می مونید. 
توی این قضیه کسی که اینترنتش خراب بود YaMaZaKi و کسی که خوب بود FCPoker و LORD.Mohammad بودن.
شکایت دوم بنده از ایشون به دلیل Check PC نکردن هست : از اونجا که من به خودم مطمئن هستم که چیت نزدم همون لحظه که بن شدم به ایشون گفتم که بیایید چک PC کنید و همه LOG هارو هم بررسی کنید. خیلی جالب هست که ایشون خودشون هم میگفت میام چک PC ولی به سادگی از این موضوع گذر کرد ( این رو کاملا در فیلمی که خودشون گرفتن می تونید ببینید که من چند بار بهشون گفتم بفرمایید Check PC  کنید و نیومدن.
از SuperVisor محترم @RealSlimShady و موسس عزیز @Ali تقاضا می کنم که عادلانه قضاوت کنن. کسی که میره Sbiz با Stan 60Mil میخره نمیاد سابقشو با یه چیت خیلی مزخرف و بی فایده اونم تو لانچر و در حضور ۱۰ ادمین آنلاین خراب کنه.
• مدارک (فیلم یا عکس): 
http://agsa.arsacia.ir/players/banlog/YaMaZaKi

LORD.Mohammad.png 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @LORDMohammad

محرومیت شما، به گزارش باگی که ارائه دادید، ربطی ندارد.

گزارش باگی که شما دادید، مربوط به ترکیدن ماشین میباشد.

لذا، مجازات شما صحیح بوده است، شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...