رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناحقی Aspirin.

Dragon1

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Qual.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AspiriN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ThoMsoN.png

• توضیحات: من واس فکشن PDپست گذاشتم تقریبا ۲ هفته پیش.من شکایت کردم از اقای اسپیرین چون هم خودشون هم ساب لیدرشون پارتی بازی میکنن و حق خوری پلیرارو میکنن.با توجه به عکسی که میبنید من در 4 january پست گذاشتم و اقای Libertyدر 6January یعنی ۲ روز بعد پست من و با توجه به تاریخ پستا اول باید از من بگیره بعد از اقای لیبرتی  و الان دیدم از ایشون گرفته و هیچ تستی از نفراتی که زودتر پست  گذاشتن نیست. و این اقا در ۳ ص قبلشم نگاه کردم پستی نذاشته و این ناحقی به حساب میاد بلکه من و پلیرای دگ که از من زودتر هم گذاشتنو اذیت میکنه . و این هم اضافه کنم که لیدر PD اصن تایم پلی کافیرو نداره ففط میاد اکتیویتی میزنه میره.

ممنون میشم رسیدگی کنین.?

• مدارک (فیلم یا عکس): 8rmh_20210115_012313.jpg

k38b_20210115_012259.jpg

Dragon.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام،

وقتی ظرفیت اقلیت محدود باشه، این حق به ما داده شده که بهترین بازیکن از نظر سطح، سابقه و فیلتر های تعیین شده انتخاب میشه و اینکه پست ها هر ۷ روز منقضی میشه.

پیروز باشید.

این که طرفدار صلحیم دلیل نمیشه جنگیدن بلد نباشیم

AspiriN.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Qual

لیدر @AspiriN شفاف سازی کامل این موضوع را عنایت بفرمایید.

زمانی که نوبت بازیکن Qual بوده است، فکشن شما اسلات داشته؟

(شفاف سازی کامل این موضوع)

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AspiriN گفته است:

با سلام،

وقتی ظرفیت اقلیت محدود باشه، این حق به ما داده شده که بهترین بازیکن از نظر سطح، سابقه و فیلتر های تعیین شده انتخاب میشه و اینکه پست ها هر ۷ روز منقضی میشه.

پیروز باشید.

معمولا هر هفته فکشنPDخالی میشه و شما نباید برین از کسی که دیرتر پست گذاشته تست بگیری حالا سطح من کم باشه نفرات قبل من که سطحشون بالا بوده رو چی؟و من هر ۵ روز از دوباره پست میذاشتم.

Dragon.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم @Qual

لیدر @AspiriN شفاف سازی کامل این موضوع را عنایت بفرمایید.

زمانی که نوبت بازیکن Qual بوده است، فکشن شما اسلات داشته؟

(شفاف سازی کامل این موضوع)

بله همین دیروز فکشن خالی شد به من گفتن فکشن خالی بشه میام ازت تست میگیرم رفته از این اقا تست گرفته.

یا حق.

Dragon.png

لینک به دیدگاه

بسم الله رحمان رحیم 

لیست افراد وارد شده از تاریخ 2021/01/04 تا به امروز در اقلیت پلیس دپارتمنت و فیلتر های ورود آنها به شرح زیر می باشد:  Saman559 تاریخ ورود: 2021/01/05 Level: 36 بدون داشتن سابقه بن.  بدون داشتن سابقه fw در اقلیت های دسته ملایم و متوسط  Arshia  تاریخ ورود: 2021/01/05 Level: 36 بدون داشتن سابقه بن داشتن سابقه ی قبلی در اقلیت پلیس  Crazyzombie  تاریخ ورود: 2021/01/07 Level: 80 بدون داشتن سابقه بن در چند سال اخیر(آخرین بن متلعق به سال ۲۰۱۷ می باشد) داشتن سابقه متعدد و طولانی در اقلیت پلیس  Liberty Level:68 بدون داشتن سابقه ی بن داشتن سابقه قبلی در اقلیت پلیس داشتن سابقه لیدری اقلیت های FBI و NG  حالا سابقه ی بازیکن Qual Level:31 داشتن سابقه بن از سرور در تاریخ 2020/11/05  داشتن سابقه fw در اقلیت های دسته ملایم و متوسط  قابل ذکر است تمامی بازیکن های وارد شده در اقلیت هم از لحاظ سابقه و هم لول از الویت بیشتری نسبت به سایر بازیکنان برخوردار بودند.  حالا باتوجه به مقایسه سابقه بین این عزیزان و قرار دادن فیلتر ها آقای Liberty در الویت بیشتری در مقابل دوست عزیزمان آقای Qual قرار گرفتند  احسان جان من تمام سابقه را از 2021/01/04 برای شما آوردم تا شفاف سازی کامل درمورد افراد وارد شده در اقلیت برای شما انجام دهم. با تشکر

• دوست دارم که 2
  • هاها 1

این که طرفدار صلحیم دلیل نمیشه جنگیدن بلد نباشیم

AspiriN.png

لینک به دیدگاه

با سلام

ما طیِ قانونِ وضع شده که باید بر اساس پست عضویت، عضوگیری شود، عمل خواهیم کرد، اما بین نفراتی که پست قرار داده اند، اولویت بندی خواهد شد، این اولویت بندی شامل مواردی همچون: لول، سابقه، تجربه، اخلاق و ... خواهد بود که بهترین نفر برای تست آماده خواهد شد.

عملکردِ لیدر صحیح بوده است، از شما در روزهای آتی تست گرفته میشود.

توجه: از هرگونه ایجاد مزاحمت برای لیدر و ساب لیدر برای تست گرفتن خودداری کنید!

+بسته شد.

• دوست دارم که 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...