رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جواب اشتباه Sever

SoheiI

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _%5D%5B_TyleR_%5D%5B_.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SeveR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ندارم

• توضیحات: من از ایشون ی سوال پرسیدم که تو مدارک هست و ایشون جواب دادن. من به جوابشون شک داشتم . خودم نگاه کردم ک دیدم جواب ی چیز دیگست?

• مدارک (فیلم یا عکس): Sever_Javab_Eshteb.pngAG_SA_0341.jpg

My friends always teased me for playin' Minecraft, but they're the one who wasted their diamonds on a HOE.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم
هلپر مربوطه
24 ساعت فرصت جهت ارائه دفاعیه و مدارک را دارا هستند.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، BiG گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم
هلپر مربوطه
24 ساعت فرصت جهت ارائه دفاعیه و مدارک را دارا هستند.

با سلام خدمت ادمینBiG@ بنده این سوال رو از همکاران داخل چت hc/ پرسیدم گفتن خیر منم به ایشون گفتم که هیچی.

ویرایش شده توسط SeveR
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، TylerSTyler گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _%5D%5B_TyleR_%5D%5B_.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SeveR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ندارم

• توضیحات: من از ایشون ی سوال پرسیدم که تو مدارک هست و ایشون جواب دادن. من به جوابشون شک داشتم . خودم نگاه کردم ک دیدم جواب ی چیز دیگست?

• مدارک (فیلم یا عکس): Sever_Javab_Eshteb.pngAG_SA_0341.jpg

با سلام خدمت شاکی محترم فکر کنم من و بیشتر هلپر های عزیز شمارو میشناسیم کلا وقتی وارد سرور میشید شروع میکنید به هلپ می دادن و سوالاتی مپرسیدن و تیم استف رو آزار و اذیت میکنید نمیدونم چی بگم والا من از بقیه هلپر ها این سوال شمارو پرسیدم ولی بهم جواب دادن خیر. و درضمن خدمت شما بگم من در طول روز ۱۲ساعت فعالیت دارم در کار هلپری و منو درک کنید بین این همه هلپ می یکیش هم ممکنه اشتباه باشه درسته ما هلپریم ولی همه چیز را نمیدانیم با تشکر.

ویرایش شده توسط SeveR
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم
شکایت شما
پذیرفته شد، هلپر مربوطه مجازات خواهد شد.

نقل قول

پ.ن: همچنین در اینجا اعلام میکنم با دوستانی که جهت آزار و اذیت تیم کارکنان از دستوراتی مانند [Helpme/] و غیره استفاده میکنند به شدت برخورد خواهد شد.

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...