رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر carroll

TraMaDoL

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ax1m.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Carroll.png
AliAgent.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: درخواست رنک آپ داشتم از ساب لیدر نیوز ریپورتر لیدر نبودن ایشون بی دلیل fp80کردن بعد میتینگ 

• مدارک (فیلم یا عکس): lqat_ag-sa-0076.jpg

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @TraMaDoL

لیدر @Carroll 24 ساعت فرصت برای ارائه مدرک دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام و وقت بخیر خدمت شاکی گرامی و مدیر پاسخگویی به شکایت عزیز.

از آنجایی که بنده اخراجتون را انجام دادم با اجازتون پاسخگو باشم

در 23 ساعت قبل، TraMaDoL گفته است:

درخواست رنک آپ داشتم از ساب لیدر نیوز ریپورتر لیدر نبودن

بنده اطلاع نداشتم که اون روزشما در میتینگ حضور داشتید یا خیر، بهتون هم اعلام کردم صبور باشید تا لیدر تشریف بیاورند که شما باز اصرار داشتید (حتی گفتید مدرک حضور در میتینگ رو براتون ارسال کردم اما متاسفانه مدرکی دریافت نکردم)

در 23 ساعت قبل، TraMaDoL گفته است:

ایشون بی دلیل fp80کردن بعد میتینگ 

میتینگ ساعت 17:00 بود و شما طبق تصویرتون حدودا ساعت 23:58 متاسفانه اخراج شدید.

خب، با اجازه بریم سراغ اصل مطلب:

شما تقریبا 1 ساعتی اصرار به رنک آپ داشتید، بنده نیز 1 ساعتی اصرار به اینکه "صبر کن بذار لیدر بیاد" داشتم، متاسفانه صبر شما به اتمام رسید و شروع به توهین/تمسخر بنده کردید، بنده سعی داشتم این مشکل را دوستانه به اتمام برسانم، ولی شما اصرار داشتید این مشکل را با جنگ جهانی سوم به اتمام برسانید، آنجا بود که متاسفانه چاره ای جز فکشن وارن نداشتم (به علت بحث/تمسخر رنک بالاتر) پس از این مورد طبق قانون شما میبایست بحث را خاتمه دهید و سکوت اختیار کنید، اما متاسفانه باز ادامه دادید، سعی کردم قانعتون کنم تا مجبور به روی آوردن مجدد به قانون نشیم اما انگار داشتم با دیوار سخن میگفتم، باز بحث و تمسخر کردید و من در نهایت گفتم "چت آف لطفا" که باز هم برای حرفم تره خرد نکردید و اصرار به ادامه ی جنگ جهانی سوم داشتید و تمسخر کردید (حتی در مدرک خودتون نیز موجود میباشد) و مجازات ادامه ی بحث/تمسخر پس از دریافت فکشن وارن مستقیما اخراج از اقلیت با 80 اف پی میباشد و بنده با تاسف مجبور به اعلام قانون شدم.

باز هم امیدوارم ناراحتی برای شما دوست عزیز پیش نیامده باشد، انتخاب بنده اخراج نبود، شما خودتون تمایل شدیدی به اخراج داشتید. موفق و پیروز باشید.

+مدارک به صورت کامل به مسئول عزیز ارسال گردید.

شب شیک.

لینک به دیدگاه

با سلام

طیِ بررسی های انجام شده، شما به فکشن باز خواهید گشت، اما با مجازات اعمالی زیر:

1- دریافت یک عدد اخطار لفظی بابت:

نقل قول

- تمسخر، بی احترامی و موارد این چنینی (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

2- دریافت یک عدد Faction Warn بابت:

نقل قول

- جر و بحث (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

در صورت دریافت یک عدد اخطار لفظی دیگر، طیِ 10 روز آینده شما از فکشن اخراج خواهید شد، همچنین در رفتار و کردار خود مهربانی را رواج دهید.

همچنین از ساب لیدر، تقاضای کنش و واکنش خوب را خواستاریم.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...