رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Fw بی دلیل Carroll

Crysis

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Failure..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Carroll.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات "  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایشون با دلیل که من جلسه هفته نبودام Faction warn داد اما من هنوز 72ساعت از Invite شد رد نشوده بود و ساب لیدر هم بعد تست گفت میتونی نیای اما بهم لیدر Faction warn داد @Mary    @Carroll

• مدارک (فیلم یا عکس): در UCP اکانت همه چی هست

• چی چی 1

❈❴- اڰِه ټُ خَټمِ ایـטּ ګآݛایۍ مآ؏ سٖاݪڰَړډِشٖیمٖ حٰجے???            Crysis.png              TheStranger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام 

@Crysis میشه به من بگی کجای فروم نوشته شده "اگه 72 ساعت قبل از میتینگ اینوایت شده باشی نباید میتینگ بیای؟"

Carroll.png

Nw

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم

بایستی مطرح کنم که این مشکل تقصیر من بوده و لیدر تنها به قوانین دسته ی ملایم عمل کردند.

متأسفانه همانطور که به شما توضیح داده شد قوانین کامل نیستند و ما قربانی این کامل نبودن قوانین خواهیم شد تا قوانین به روز شوند. متأسفانه تا فردی در موقعیت آن قرار نگیرد متوجه مبهم بودن قوانین نخواهد شد.

طبق قوانین دسته ی ملایم:

نقل قول

نکته: افرادی که تازه وارد اقلیت شده اند، اگر اولین جلسه هفتگی خود را زودتر از 72 ساعت داشتند، آن جلسه هفتگی محسوب نمی شود.

نقل قول

نکته: اعضایی که در وسط هفته وارد اقلیت شوند و یا اعضای تازه واردی که به تازگی وارد اقلیت شدند (72 ساعت قبل از شروع جلسه هفتگی) از داشتن فعالیت معاف هستند.

طبق این قوانین مطرح شده، انتظار بر این میرود که چنانچه فردی به تازگی وارد اقلیت شده به دلیل شرکت نکردن در جلسه ای که نه جزء رنک آپ و نه حقوقی دریافت میکند حاضر نشود با او برخوردی انجام نشود.

به طور مثال؛ فردی یک ساعت قبل از جلسه ی هفتگی به اقلیت وارد خواهد شد. فرد مورد نظر اطلاعی از زمان جلسه ی هفتگی ندارد (زیرا که برای اطلاع از این موضوع باید مجدداً به سرور وارد شود.)

و یا عجله داشته و با دلیل موجه نمیتواند برای جلسه هفتگی حاضر شود. طبق این قانون:

نقل قول

اعضای تازه وارد که به تازگی اولین هفته خود در اقلیت را سپری می کنند اجازه گرفتن مرخصی را ندارند.

وی اجازه ی قرار دادن درخواست مرخصی را نیز ندارد.

آیا برای فرد استثناء قائل خواهید شد یا خیر؟

اگر برای همچین فردی استثنائی قائل شویم بایستی برای کسانی که کمتر از 72 ساعت قبل از جلسه ی هفتگی وارد اقلیت شدند نیز بصورت یکسان برخورد انجام دهیم.

برای بهتر متوجه شدن این موضوع یک مثال دیگر که در قوانین نیست ولی هر راهبر اقلیتی با این موضوع کنار میاید این است که طبق قوانین:

نقل قول

افرادی که حداقل در ماه 20 ساعت آنلاین نشده باشند مشمول عدم فعالیت قرار گرفته و بدون توجه به مرخصی آنها مشمول مجازات قرار می گیرند. (مجازات: Rank Down برای اعضای با رنک +2 و اخراج از اقلیت با 30FP برای افراد رنک 1)

یعنی اگر این فرد:

s8bc_-1-.png

20 ساعت در ماه تایم آنلاین نداشته بود طبق قوانین انجمن میتونست با مدرک از فکشن با 30 FP اخراج شود؟

از مسئولین محترم درخواست رسیدگی به این موضوع و اصلاح قوانین رو دارم.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

شکایت شما تایید شد.

• تذکرات لازم به رهبر مربوطه داده شد.
  • برای پاک شدن اخطار اقلیت خود در داخل سرور با ادمین SFC در ارتباط باشید.
  • قوانین جدید به زودی اضافه و بروز رسانی خواهند شد.

+بسته شد.

ویرایش شده توسط SFC

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...