رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر Insanity

mirana

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mirana77.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Insanity.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: سلام بنده از یکی از اعضای ng شکایت کردم به این علت ک من در حین رانندگی میخورم دیوار  وارن ramming میاد و اعضای ng داخل ماشین دیگری بودن (ب ایشون کوچک ترین برخوردی نکردم) بمن وانتد دادن و تو قوانین هس برای این کار مدرک میخان و تقریبا محکم هم باید کوبیده باشم ب افسر و من شکایت کردم و لیدر ng سریعا شکایت منو رد کردن حتی بعید میدونم ایشون از عضوشون مدرک گرفته باشن واقعا این عجیبه ... سوابق بنده رو ببینین من چندین دوره پلیس بودم و قوانین حفظم حتی خیلی بهتر از لیدر ها...من مدرک فیلم افسر مربوطه رو میخام تا مطمعن بشم عادلانه بوده و کار ایشون درست بوده وگرنه با بی قانونی باید برخورد بشه حتی اگه لیدر باشن... با تشکر از ادمین لیدر ها

• مدارک (فیلم یا عکس): این مدرکی ک افسر مربوط به من وانتد دادن https://uupload.ir/files/utze_sa-mp-110.png  اینم مدرک اینکه لیدر بسیار سریع شکایت من رو رد کردن https://uupload.ir/files/eitx_untitled.jpg

من حتما مدرک افسر ng رو میخام همینجا برام ارسال کنند با تشکر از پیگیری

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @mirana

طبقِ بررسی فیلم، شما لاین خلاف رفته و به ماشین افسر برخورد کردید که این کار، منجر به دریافت وانتد شد.

اما این برخورد عمدی نبوده،  افسر میبایست کمی انصاف و برخورد مناسب از خود نشان میداد.

لذا افسر به دلیل اینکه اعلامیه Wa/ را مشاهده کرده وانتد رو داده است.

بنابراین هیچ یک از افراد خطاکار نبوده اند، نه شما، نه افسر و نه لیدر، زیرا که  این افراد به وظیفه خود عمل کرده اند.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...