رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

به هم زدن نظم سرور deadpool

DEANAMBROSE77

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dean_ambrose7.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28%28%28DEADPOOL%29%29%29.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام ایشون اومده 4 راه و بی دلیل همرو میزنه مشاین منفجر میکنه و در کل نظم سرورو خراب میکنه و همچنین به من توهین میکنه و میگه که با اقلیت tk لج هست بی دلیل تیر اندازه ب دلیل ایشون یک یا 2 بار نیست فیلما مشخصه لطفا بررسی کنید و در اسکرینی  هم ک گزاشتم گفته ک امروز میخام اینجارو بترکونم یعنی سرورو تمام مدارک در لینک پایین هست. بنده این شکایت رو قبلا هم کردم اما بررسی نشد لطفا بررسی کنید فیلم ها یکی دوتا نیست زیاده حجمشون کمتر نمیشه تمام مدارم داخل فایل زیپ رو بیینید

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8296800784/به_هم_زدن_نظم_سرور.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینم یادم رفت بگم ک در فایل زیپ مدارک توهین های این شخص هم موجوده که بازم اگه سابقه ucp رو چک کنید میبینید ک 7 بار mute شده و ازم باید بین 5 تا 7 روز بن بشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، DEANAMBROSE77 گفته است :

اینم یادم رفت بگم ک در فایل زیپ مدارک توهین های این شخص هم موجوده که بازم اگه سابقه ucp رو چک کنید میبینید ک 7 بار mute شده و ازم باید بین 5 تا 7 روز بن بشه

با سلام.

شما من رو تهدید کردید و بهم گفتید اگه به شما پول بدم (به عبارتی رشفه) شکایت نمیکنید گفتید 100k پول بهم بدید شکایت رو پس میگیری . مدرک :

اینم مدرک ها ک منو تهدید کردی و گفتی بهتون پول بدم به منظور پس گرفتن شکایت :

aaa.png

_.png

bbb.png

Dr.Roham

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما در مورد به هم ریختن نظم سرور رد شد.

بازیکن مورد نظر به دلیل Dm های مکرر و بی توجهی به قانون 5 روز از سرور محروم میشوند.

بسته شد.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...