رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کمبود ظرفیت اقلیت ها و کمبود موتور برای اجاره کردن

ارسال‌های توصیه شده

در 57 دقیقه قبل، AMiREpiCure گفته است:

چه حرکتی?

منم این حرکتو باید بزنم 3 تا درخواست فشکن دادم 2 ماه شده هیچکدوم برای تست زنگ نزدن

آره روشیه که جواب میده یک هفته بری بشینی جلو LSPD ولی حرفی از تست نزنی تا ازت تست بگیرن آخرسر?

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 ساعت قبل، Original گفته است:

آره روشیه که جواب میده یک هفته بری بشینی جلو LSPD ولی حرفی از تست نزنی تا ازت تست بگیرن آخرسر?

???

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

شما یه جا را نشون بدین که کلا پارتی بازی یه بار هم نشده، نمیدونم چجوری میشه طرف ۱ هفته پست میزاره میره فکشن FBI ولی کسی که 2 ماه داره پست میزاره هنوز تو صف هستش.

در در ۱۳۹۹/۵/۲۷ در 00:08، Royaaa گفته است:

سلام و خسته نباشید
ممنون میشم این ها عملی بشن چون تقریبا مشکل همه بازیکنان هست.

وقتی جمعیت بازیکنان زیاد شده و از 100 نفر به 500 نفر رسیده قاعدتا باید خدمات و همه چیز هم بیشتر و 5 برابر بشه.

1. وقتی تعداد بازیکنان بالا رفته نیازشون برای رفتن به اقلیت هم بیشتر شده و همه نیاز به شغل دارن تا از بازی لذت ببرند و وقتی لذت نبرند خسته میشن و میرن. پس ظرفیت اقلیت ها بالا بره بهتره تا لیدرها دستشون بازتر باشه و مجبور نشن فقط دوستای خودشونو ببرن فکشن و اون بیچاره ای که پارتی نداره بدون شغل بمونه. 

2. همیشه جلوی Rent موتور LS بازیکنان برای برداشتن موتور صف وایسادن و این به دلیل کمبود موتور هست و بازیکنان از این مسئله ناراضی هستند و من از طرف بسیاری از اون ها اومدم این پست رو گذاشتم چون تازه واردها و اکثر بازیکنان میتونن اجاره کنن و پول خریدن ندارن و بخاطر موتور دعوا میکنن.

مسائل زیاده ولی همینا هم رسیدگی شه خیلیه ممنون.

مواقفم.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

وقتی جمعیت بازیکنان زیاد شده و از 100 نفر به 500 نفر رسیده قاعدتا باید خدمات و همه چیز هم بیشتر و 5 برابر بشه.

1. وقتی تعداد بازیکنان بالا رفته نیازشون برای رفتن به اقلیت هم بیشتر شده و همه نیاز به شغل دارن تا از بازی لذت ببرند و وقتی لذت نبرند خسته میشن و میرن. پس ظرفیت اقلیت ها بالا بره بهتره تا لیدرها دستشون بازتر باشه و مجبور نشن فقط دوستای خودشونو ببرن فکشن و اون بیچاره ای که پارتی نداره بدون شغل بمونه. 

2. همیشه جلوی Rent موتور LS بازیکنان برای برداشتن موتور صف وایسادن و این به دلیل کمبود موتور هست و بازیکنان از این مسئله ناراضی هستند و من از طرف بسیاری از اون ها اومدم این پست رو گذاشتم چون تازه واردها و اکثر بازیکنان میتونن اجاره کنن و پول خریدن ندارن و بخاطر موتور دعوا میکنن.

درود 

مورد اول

برای فکشن ها بار ها و بار ها زمانی که استف بودم گفته شده و گفتند تا زمانی که همه فکشن ها اسلاتشون فول نشه اقدام به اضافه کردن اسلات نمیکنیم

مورد دوم

برای اضافه شدن موتور پیشنهاد خوبیه ولی وقتی اینم اضاف شه دیگه کسی نمیره nrg و... بخره به دلیل اینکه طرف میره 100 دلار میده nrg رنت میکنه دیگه نیازی به خریدن موتور نداره دیگه! 

رنت موتور ls تقریبا 5 یا 6 تا اگه اشتباه نکنم nrg داره و lv هم nrg free داره به همین تعداد وقتی من خودم شخصا رفتم lv همیشه nrg بوده 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

@Amir9389

بله متاسفانه چیزی که حرف اولو میزنه پارتیه

@djamer

واقعا موتورها کمه برای این جمعیت سرور. وقتی جمعیت زیاد شه همه چیز باید زیاد شه ولی نشده‌. بارها خواستیم راب بریم موتور هیچ جا نبوده.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

اره انصافا من الان 3 هفته است میخوام برم فکشن دسته متوسط نمیشه، رنک 2 یدک کش هم گرفتم اگه رسیدگی کنند عالیه دیگه از بازی نا امید شدم خیلی کمتر از قبل بازی میکنم ?

KARLO.png

سفید عین کف بهشت، اما هنو بغض تو گلو منه چه زشت! 🙁

11228

لینک به دیدگاه

با سلام!

بله فکر خوبیه که تعداد فکشن ها بالا بره 

ولی من میگم که علاوه بر افزایش تعداد فکشن بعضی از فکشن ها که قابل تجزیه هستن رو بیارن تو قسمت فکشن و حتی فکشن های جدید بیارن تا یکم تنوع بشه 

الان آتشنشانی بعد نیست و حتی میشه Call 125/ اضافه کرد بهش برای خبر دادن اتش سوزی یک مکان یا بیز یا خونه .

یا اگه خیلی برنامه نویسی قوی دارن گزاشتن حیوانات در سرور و درست کردن فکشن شکارچیان ! Hunters

بعد هم این که قایق معلم ها به قسمت اجاره قایق ها اضافه شده و فقط 4 تا قایق میشه استفاده کرد و این هم باید در نظر گرفته بشه که تعداد قایق های اجاره خیلی کمه

VAHIDM.png

ykc2_ezgif.com-gif-maker_(2).gif

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zZzVDzZz گفته است:

با سلام!

بله فکر خوبیه که تعداد فکشن ها بالا بره 

ولی من میگم که علاوه بر افزایش تعداد فکشن بعضی از فکشن ها که قابل تجزیه هستن رو بیارن تو قسمت فکشن و حتی فکشن های جدید بیارن تا یکم تنوع بشه 

الان آتشنشانی بعد نیست و حتی میشه Call 125/ اضافه کرد بهش برای خبر دادن اتش سوزی یک مکان یا بیز یا خونه .

یا اگه خیلی برنامه نویسی قوی دارن گزاشتن حیوانات در سرور و درست کردن فکشن شکارچیان ! Hunters

بعد هم این که قایق معلم ها به قسمت اجاره قایق ها اضافه شده و فقط 4 تا قایق میشه استفاده کرد و این هم باید در نظر گرفته بشه که تعداد قایق های اجاره خیلی کمه

در مورد موضوع آتش نشانی:آتش باگه کلن باگه مثلا یک جا داره تو آتیش میسوزه میری تو یک خونه بیز یا هر کوفتی میای بیرون میبینی خاموش شده

یا مثلا یک جا برای تو آتیش گرفته سه نفر مثله گنگسترا از وسط آتیش رد میشن نه خودشون نه ماشینشون دست شما مرسی ام نمیگه(در واقع اونجا فقط تو سیستم تو آتیش گرفته و فرد مقابل توانایی دیدنشم نداره پس دمیجشم نمیگیره)پس تا وجود این باگ آتش نشانی بای بای

حالا بگذریم که مورد آتیش سوزی مگه چی بشه که یه جا آتیش بگیره

۲. فکشن باید یک چیزی باشه که یک فرآیند سود آوری مهمی بدی شکارچیان بیشتر میتونه یک شغل باشه یا مثلا معدن که من توصیه میکنم من پیشنهادتو اینطوری تصحیح میکنم که بهتره شغل معدنچی بیاد بسیار هم جذابه من یک جایی اینو دیدم آیتماشم تو سمپ هست لوکیشنم موجوده.

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

نظرم + هست

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

@Royaaa عزیز، با پیشنهادت موافقم منتها بیشتر با بخش Motorcycle rent چون پلیر های تازه وارد توان پرداخت هزینه هنگفت برای خرید موتور از DS یا شخص حقیقی رو ندارن. برای افزایش ظرفیت، برای تمامیِ اقلیتها امکان پذیر نیست. مگر فقط یک دسته و یا همه اونها و یا یک/دو و یا چند دسته باهم به صورت پلکانی و دوره ای افزایش پیدا کنن.

+

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد - می باشد.‬‎

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد دوم شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز

در صورت تاییدیه موسس اعمال خواهد شد.

در حال حاضر نیاز شما توسط سیستم های مشابه برطرف شده است

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۶/۷ در 22:37، AmirDaei گفته است:

چه حرکتی?

منم این حرکتو باید بزنم 3 تا درخواست فشکن دادم 2 ماه شده هیچکدوم برای تست زنگ نزدن

هه من همین کارو کردم دیگه اهمیت نداد بلاکک

لینک به دیدگاه

وقتی بیزت‌ در امدش میاد پایین ??

ویرایش شده توسط TheRespecT
گل بابونه

Good Game

167b01_24InShot-۲۰۲۴۰۶۰۱-۱۵۲۷۴۲۸۰۶.gif

I think nothing is permanent

VENOM.png

CentralCee.png

Mobtaker.png

Chars.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام و درود پیشنهاد میشه این گذینه هم مثل ماشین های فکشن حال حاضر بشه که یکی برمیداری یکی اسپاون شه

در در ۱۴۰۲/۶/۶ در 00:30، AmirRespecT گفته است:

وقتی بیزت‌ در امدش میاد پایین ??

دابل حق

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...