رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم نشدن FPunish در صورت آنلاین بودن اکانت

lilitachi

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض ادب.امروز من از فکشن ساعت 15 اومدم بیرون و مشعول بالا بودن لول کاراگاه بودم.اما fpunish هیچ تغییری نکرده و 80/60 مونده.این مورد برا یکی دوتا بچه های دیگم بوده . repect هم در یافت نکردن.

@Ali @Mohny

در 12 دقیقه قبل، Amino گفته است:

سلام و عرض ادب.امروز من از فکشن ساعت 15 اومدم بیرون و مشعول بالا بودن لول کاراگاه بودم.اما fpunish هیچ تغییری نکرده و 80/60 مونده.این مورد برا یکی دوتا بچه های دیگم بوده . repect هم در یافت نکردن.

@Ali @Mohny

زمان اخراج از فکشن رو اصلاح میکنم 2020-08-05 16:55:33

در 25 دقیقه قبل، Amino گفته است:

@Ali @Mohny

زمان اخراج از فکشن رو اصلاح میکنم 2020-08-05 16:55:33

Ahmad1994.png

ویرایش شده توسط Amino

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما اگر با Rakdroid بودید که برای منم امروز پیش اومد، نتم قطع بود ولی در rakdroid زده بود "Bot connected to the server" درصورتی که من off بودم،

اگر که در بازی بودید باید با Stats/ چک کنید و از UCP بعضی مواقع اشتباه نشان داده میشود که ایشالا در آپدیت رفع میشه احتمالاً، 

دوباره چک کنید.

@Amino

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، LeytoM گفته است:

شما اگر با Rakdroid بودید که برای منم امروز پیش اومد، نتم قطع بود ولی در rakdroid زده بود "Bot connected to the server" درصورتی که من off بودم،

اگر که در بازی بودید باید با Stats/ چک کنید و از UCP بعضی مواقع اشتباه نشان داده میشود که ایشالا در آپدیت رفع میشه احتمالاً، 

دوباره چک کنید.

@Amino

سلامی دوباره.نه با سیستم بودم چندتا از بچه ها هم رسپکت اضاف نشده فقط من نبودم که این مشکلو داشتن.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

شما نباید از UCP بررسی کنید، تغییرات شما در UCP زمانی ذخیره می شود که از بازی خارج شوید و به Stats/ اتکا کنید.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...