رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا حقی در گرفتن تست فکشن AmirReza

Cherry

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Cherry.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AmireReza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام خدمت مدیران محترم

بنده یکی دو هفته پیش درخواست عضویت برای فکشن خبرنگاران گذاشتم اما از من هیچ تستی گرفته نشده با اینکه من موقعیت بهتری نسبت به بقیه اعضا جدید داشتم مانند Potato و LTblue و nima_kimura با اینکه موقعیت من از این افراد بهتر بوده و ساعت بازی کردن و فعالیت من از آنها بیشتر بوده، چگونه شده که درخواست آنها قبول شده و سریع تست گرفته شده

من حتی ایجاد مزاحم برای گرفتن تست نکردم اگه ایجاد مزاحمت کردم لطفا مدارک رو بفرستند

لینک درخواست عضویت من: 

درخواست رسیدگی دارم، با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): دیدن UCP های اکانت های تازه وارد فکشن شده.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم بنا به دلایل کم بودن فضای اقلیت خبرنگار و بالا بودن درخواست های شما، با صلاحدید لیدر و یا ساب لیدر با شما تماس میگیریم و دقیقا میخواستم از شما تست بگیرم که الان شکایت کردید!

این موقعیت بهتر رو بهتره در درخواست های عضویت حتما چک کنید که لول 100 هم درخواست عضویت دادن!

ویرایش شده توسط AmirT

amirt.png

Andranik.png

Onion.png

لینک به دیدگاه

سلام

با توجه به اینکه بنده سابلیدر فکشن هستم، دیروز قبل از اینکه از هر کسی تست بگیرم دیدم آنلاین هستید با شما در بازی تماس گرفتم اما نه پاسخ دادید نه بهم زنگ زدید.

حتی تا آخر بوق خورد جوری که اسمم بیوفته براتون بعداً دیدید تماس بگیرید.

وقتی درخواست عضویت میذارید لیدر بهتون میگه که خودشون یا سابلیدر در بازی باهاتون تماس میگیرن اینکه شما تلفنتون رو جواب نمیدید یا وقتی آنلاین هستید بهش توجهی نمیکنید یا حتی سعی نمیکنید که بیاید دوستانه سوال بپرسید یا اسمس بدید که چرا تستتون گرفته نشده مستقیم میاین پست شکایت میذارین؟

من عذرمیخوام که شما تلفنتون رو جواب ندادید. ولی لیدر مربوطه هیچ تقصیری ندارند.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم @Cherry

با توجه به صحبت هایی که صورت گرفته شد، لیدرِ مربوطه در اولین فرصت با شما در رابطه با تستِ ورودی اقلیت تماس خواهند گرفت.

موفق باشید.

+بسته شد.

Hadi NT

Hadi.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...