رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل و اشتباه

XaPhaN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: XaPhaN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ZombieRanger.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام خدمت کارکنان عزیز.اقای والور هاستر لول 2 سرور اومدن سیستم بنده کنترل کنن بنده هیچ مود غیر مجازی تو کامپیترم نداشتم یه فایل وینرار که روش نوشته بود وال هک از هفته پیش اون رو دانلود کرده بودم و همون لحظه دیلیت کردم دقیقا ماله 1 هفته پیش ایشون تو تو سیستم چیتی پیدا کرده نه تو فایل های جی تی ای بنده اگر به شکایتم درست رسیدگی نشه بنده از راه قانونی اقدام میکنم بدون هیچ دلیلی بنده رو بن داده.ممنون تشکر از کارکنان محترم

• مدارک (فیلم یا عکس): 

البته یک سری توضیحات راجع به اون فایل باید داده شه:<< یکی از رفیق های بنده خیلی دنبال چیت لانچر میگشت من هم برای اینکه سر به سرش بذارم گفتم چیت لانچر دارم بعدش یک فیلم مستهجن رو فشرده کردم و در قالب چیت لانچر براش فرستادم ولی این حرفمو چون نمیتونم ثابت کنم توضیحاتم فایده نداره به هر حال کسی که بن میده باید مدرک داشته باشه و بدونه که داخل اون فایل چه چیزی بوده مثلا شما توی سیستمتون حالا چه موبایل چه کامپیوتر یه سری فیلم های مستهجن داری و چون نمیخوای کسی بفهمه اسمشو تغییر میدی اینم قضیش همونه!

• هاها 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

سلام و درود

@ZombieRanger لطفا اگر مدرکی هست ارائه دهید.

شکایت شما تایید شد.

تایم بنتون به ۲۹ روز کاهش پیدا کرد.

به ادمین مربوطه اخطار های لازم داده شد.

بسته شد.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...