رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد SFPD محلی برای وسایل NG

ارسال‌های توصیه شده

سلام همین جور که میدانید اقلیت National Guard (گارد ) HQ خاصی ندارد ولی FBI و PD برای خودشان HQ دارند FBI=LVPD    .PD=LSPD پس پیشنهاد من این هست که شهر SF را راه اندازی کنید و HQ گارد را در انجا قرار دهید با ماشین هایی بهتر و سرعتی  و HQ گارد بشود NG=SFPD  و اینکه بانک ان را راه اندازی کنین و همچنین بیز هایی در انجا و  Rentvehicel mavarick  va  voodo در فرودگاه SF قرار دهید 

اگر پسند کردید لایک کنید :) ?@LockDown@? عزیز این پیشنهاد رو بهم یاد آوری کرد

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، WachDogs گفته است:

سلام همین جور که میدانید اقلیت National Guard (گارد ) HQ خاصی ندارد ولی FBI و PD برای خودشان HQ دارند FBI=LVPD    .PD=LSPD پس پیشنهاد من این هست که شهر SF را راه اندازی کنید و HQ گارد را در انجا قرار دهید با ماشین هایی بهتر و سرعتی  و HQ گارد بشود NG=SFPD  و اینکه بانک ان را راه اندازی کنین و همچنین بیز هایی در انجا و  Rentvehicel mavarick  va  voodo در فرودگاه SF قرار دهید 

همین الان هم HQ NG خیلی مهمه، وسایل هوایی همش HQ NG هست

مشکل اصلی این هست که تمامی وسایل نقلیه رو در HQ PD جمع کردن یعنی موقع راب یکی باید باشه هی [FVR/] بده برای FBI و NG

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، WachDogs گفته است:

برای اینکار نیاز به راه اندازی شهر سن فیرو هست و حداقل تعداد خانه ها باید ۴ ۵ برابر بشه بانک اضافه بشه  تجارت های مهم اضافه بشه

مخالفم چون گارد ملی در همین جایی که هست بهش میخوره.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، WachDogs گفته است:

تو شهر SFاون ته یه کازینو هست و تو بعضی سرور های RPG اون کازینو فعاله و کیف پول تو گاوصندوقش هست و مثلا میرن دزدی اونم خوبه فعال شه?

• دوست دارم که 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...