رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بازگشت جزیره ها

ارسال‌های توصیه شده

به نظر من اگع دوباره جزیره ها برگردن خیلی خوب میشه مخصوصا واسه کسایی که تازه واردن و نیاز به پول دارن من خودم به شخصه هم واسم سخت بود هم اینکه در امد کمی از /jobs بدست میاوردم ولی وقتایی که میرفتم ماهی گیری واقعا تونستم پول خوبی در بیارم اینجوری کسی گدایی هم نمیره { بعید میدونم نرن :| } ولی در کل خیلی بد شد که جزیره ها برداشته شد و اگه دوباره اضافه بشن خیلی خوب میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا جای که من دمیدونم اون جزیره ها که پاک شدن بخاطر این بوده که صاحبهاشون طلای شارژ رو ندادن. ولی خوب می شه که جزیره عمومی هم بیاد که متعلغ به سرور باشه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، wolfe گفته است:

تا جای که من دمیدونم اون جزیره ها که پاک شدن بخاطر این بوده که صاحبهاشون طلای شارژ رو ندادن. ولی خوب می شه که جزیره عمومی هم بیاد که متعلغ به سرور باشه.

اره دقیقا چند تا جزیره بسازید که عمومی باشه و برای باز کردن در و بالا رفتن بالن از یه cmd  استفاده کنیم مثلا og/ ولی واسه همه باشه چون مپ تکراری شده و جایی نیست که دیگه نرفته باشیم و رای عکاسان اقلیت news   هم خوبه یه جاییی پیدا کنن که تا به حال کسی ندیده باشه

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...