رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ گان های اونت

mamadch

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Violent.png

- توضیح کامل باگ: این باگ به این صورته که تو اونت گان های ایدی 38رو متلا به خودمون میدیم بعد ایدی 35 رو میدیم  گان ایدی 38 پاک میشه یا برعکس با گان دیگه چک کردم اوکی بود تو فیلمم معلومه

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): http://uupload.ir/view/eiuc_film.avi/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): فیلم ببینین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 دقیقه قبل، mamadch گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Violent.png

- توضیح کامل باگ: این باگ به این صورته که تو اونت گان های ایدی 38رو متلا به خودمون میدیم بعد ایدی 35 رو میدیم  گان ایدی 38 پاک میشه یا برعکس با گان دیگه چک کردم اوکی بود تو فیلمم معلومه

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): http://uupload.ir/view/eiuc_film.avi/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): فیلم ببینین

باگ نیست!

مثلا تفنگ Deagle و SDpistol یا Shotgun و CombatDhotgun یا AK47 و M4 را نمیشه همزمان با هم داشت.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

باگ نیست!

مثلا تفنگ Deagle و SDpistol یا Shotgun و CombatDhotgun یا AK47 و M4 را نمیشه همزمان با هم داشت.

این که باگ نیست ولی یه باگ هست تازگیا واسه من اتفاق میفته که دلیل اتفاقش هم پیدا نکردم که گزارش کنم وقتی بعضی مواقع به خودمون یه گانی میدیم و بعد میخوایم یه گان دیگه بگیریم بجای اینکه اون گان قبلیمون حذف شه همون گان میمونه و گان جدید رو نمیده بهمون?

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • مؤسس

این باگ نیست. تفنگ های بازی هر کدام در یک Slot قرار دارند و به طور مثال شما فقط می توانید همزمان یک نوع تفنگ Pistol داشته باشید. بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...