رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر FBI - Mamad

AliExpert

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   AliBozorg.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Mamad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  - 

• توضیحات:  

• مدارک (فیلم یا عکس): 

من شخصی رو گزارش کردم که در گزارشم مشخص هست که بعد از /frisk دادن میخواستن با استفاده از دستور /handsup به من دستبند بزنن  که من نتونم از بازی خارج شم و برن ماشین پلیس بیارن و من رو ببرن زندان در حالی که این کار مجاز نیست طبق فروم و مشورت با ادمین های عزیز که من از این شخص شکایت کردم اما جواب لیدر محترم چیز دیگری بود

دستگیری:

مضنونینی که شما اقدام به دست بند زدن به آنها کردید باید دستگیر شده و به زندان فرستاده شوند (مجازات: اخطار لفظی)

زمانی که یک مجرم را بازداشت میکنید همیشه باید او را cuff/ کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

قبل از دستگیری یک مجرم، از داشتن حق تسلیم او مطمئن شوید (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

AG_SA_0004.jpg

AG_SA_0003.jpg

AG_SA_0006.jpg

نقل قول

@AliBozorG درود بر شما.

1. Frisk کردن ایشون بعد از راب مشکلی ندارد.

2. ایشون به شما اخطار MS دادند که شما رو تا وسیله نقلیه پلیس ببرند و بعد /Cuff کنند که این کار ایشون هم مشکلی ندارد.

3. ایشون از دستور /Handsup سو استفاده کردند؟ شما به درخاست ایشون گوش نکردید و ایشون سعی داشتن با این دستور شما را دستگیر کنند.

کار افسر مورد نظر صحیح بوده, شکایت شما رد شد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شکایت دوم 

و بعد یک مورد دیگر مگر هر FW بعد از دو هفته پاک نمی شود ؟ و باید به هنگام میتینگ پاک شه؟ چطور است که بازیکن 

http://agsa.arsacia.ir/players/faction/Xx_Crysis_xX

2020-06-05 11:14:02FBIMamad[HG]         Received FactionWarn (1/3)

فکشن وارن میگیرن بعد از گذشت یک روز فکشن وارن ایشان پاک می شود ؟

2020-06-06 10:18:10FBIMamad[HG] Received a FW clear (0/3)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شکایت سوم

همین حالا که ما در حال نگاه کردن به این ریپورت هستیم در این تاریخ بازیکن Despyt تاریخ آخرین ورودشان

http://agsa.arsacia.ir/players/general/Despyt

تاریخ آخرین ورود به سرور2020/05/27 20:59:36

بوده است و طبق قانون سه روز آفلاین نشدن بدون درخواست مرخصی کیک با فکشن پانیش 80 به همراه دارد

http://agsa.arsacia.ir/players/faction/Despyt

اما در اینجا متوجه میشویم که بعد از گذشت 

2020-06-02 12:16:38FBIMamad[HG]      Left the faction (80FP) (R3)

6 روز ایشون از فکشن کیک شدن ! 

با نهایت احترام درخواست رسیدگی دارم

با تشکر و احترام فراوان AliBozorg

Expert.png

AliExpert.png

TheExpert.png

DashExpert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

سلام و درود لیدر مربوطه ۲۴ ساعت حق دفاع از خود را دارند...

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

با سلام و درود فراوان.

در مورد شکایت اول شما باید بگم که بنده قبلا جواب شمارو دادم که کار افسر مورد نظر صحیح بوده

در 14 ساعت قبل، AliBozorG گفته است:

دستگیری:

مضنونینی که شما اقدام به دست بند زدن به آنها کردید باید دستگیر شده و به زندان فرستاده شوند (مجازات: اخطار لفظی)

زمانی که یک مجرم را بازداشت میکنید همیشه باید او را cuff/ کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

قبل از دستگیری یک مجرم، از داشتن حق تسلیم او مطمئن شوید (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

افسر مورد نظر شما رو در ماشین شخصی /cuff نکرده پس مجازاتی ندارد و منظور از همیشه باید /cuff کنید زمانی که در ماشین پلیس هستید و میخواید از /arrest استفاده کنید است.

شما همچنین حق تسلیم داشتید.

من شخصی رو گزارش کردم که در گزارشم مشخص هست که بعد از /frisk دادن میخواستن با استفاده از دستور /handsup به من دستبند بزنن  که من نتونم از بازی خارج شم و برن ماشین پلیس بیارن و من رو ببرن زندان در حالی که این کار مجاز نیست طبق فروم و مشورت با ادمین های عزیز که من از این شخص شکایت کردم اما جواب لیدر محترم چیز دیگری بود

آیا ایشون از دستور /handscuff سواستفاده کردند؟ قصد ایشون از دستبند زدن به شما اوردن ماشین پلیس نبود ایشون قصد داشت شمارو با ماشین شخصی تا ماشین پلیس ببرد.

در مورد شکایت دوم شما:

و بعد یک مورد دیگر مگر هر FW بعد از دو هفته پاک نمی شود ؟ و باید به هنگام میتینگ پاک شه؟ چطور است که بازیکن 

2020-06-05 11:14:02FBIMamad[HG]         Received FactionWarn (1/3)

فکشن وارن میگیرن بعد از گذشت یک روز فکشن وارن ایشان پاک می شود ؟

2020-06-06 10:18:10FBIMamad[HG] Received a FW clear (0/3)

از افسر مورد نظر شکایت شد و بنده متوجه نشدم که بازیکن شکایت خود را پس گرفته برای همین FW دادم و وقتی متوجه این قضیه شدم FW رو پاک کردم

شکایت سوم شما:

شکایت شما درست است و بنده به دلیل شلوغ بودن اقلیت اشتباه کردم ولی فکر نمیکنم این اشتباه به شما ضرری رسونده باشه که بیاین و شکایت کنید فکر کنم دلیلش یه چیز دیگس.

کسی از پایین کشیدن بقیه به جایی نرسیده و نخواهد رسید, باشد تا عاقل و رستگار شویم.

74ce02_24ezgif-com-optimize-1-.gif

MmliX.png

MohammadAli.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام فراوان خدمت @LearninG  و  @MohammadMedi عزیز

با تشکر از ارسال دفاعیه شما

بدینوسیله در جواب شما خدمت شما عرض کنم

نقل قول

افسر مورد نظر شما رو در ماشین شخصی /cuff نکرده پس مجازاتی ندارد و منظور از همیشه باید /cuff کنید زمانی که در ماشین پلیس هستید و میخواید از /arrest استفاده کنید است.

شما همچنین حق تسلیم داشتید.

شما مگه لیدر FBI نیستید ؟ یعنی شما اطلاع ندارید که پلیس نمیتواند از دستور /cuff در ماشین شخصی استفاده کند ؟ یعنی پلیسی که به دنبال مجرم هست و او را دستگیر می کند نمیتواند از دستور /Cuff استفاده کند و به پلیس مورد نظر میگوید که شما در ماشین شخصی هستید و اجازه این کار را سرور به او نمیدهد ( آموزشات اولیه :) ) 

نقل قول

آیا ایشون از دستور /handscuff سواستفاده کردند؟ قصد ایشون از دستبند زدن به شما اوردن ماشین پلیس نبود ایشون قصد داشت شمارو با ماشین شخصی تا ماشین پلیس ببرد.

آموزش دوم : با اینکار تمامی پلیس ها دیگر از ماشین های رنک 1 مانند 

596.png

523.png

استفاده نمی کند و می رود و با NRG اجاره ایی یا شخصی خودشان مجرمی را میگیرن و میگن تسلیم شن ( با توجه به آموزشات بالا دستور /cuff که ندارن که بخوان استفاده کنن تا زمانی که در ماشین پلیس نباشن ) بعدش مجرم رو به HQ میرن و به او میگن که سوار ماشین پلیس شود و از دستور /Cuff استفاده می کنن بعد /Arrest :)  به همین سادگی رنک 1 تبدیل به رنک 5 میشود که این کار مجاز نمی باشد 

در 3 ساعت قبل، MohammadMedi گفته است:

از افسر مورد نظر شکایت شد و بنده متوجه نشدم که بازیکن شکایت خود را پس گرفته برای همین FW دادم و وقتی متوجه این قضیه شدم FW رو پاک کردم

در مورد متوجه نشدن که شخص مورد نظر با فونت بسیار بزرگ هم نوشته که شکایتم رو پس میگیرم شما گفتید ندیدم 

Shekayat_FBI.png

بعد در صورت ندیدن شما سوال من این است که چطور بعد از گذشت یک روز از فکشن وارن ایشان شما اقدام به استفاده از دستور /fuw کردید و همون لحظه چرا نکردید ؟ روز بعد متوجه شدید ؟ بعد چطور شده که شما فکشن وارن دادید بعد روز بعدی پاک هم کردید اما جواب شخص شاکی رو توی فروم ندادید ؟ 

نقل قول

شکایت سوم شما:

شکایت شما درست است و بنده به دلیل شلوغ بودن اقلیت اشتباه کردم ولی فکر نمیکنم این اشتباه به شما ضرری رسونده باشه که بیاین و شکایت کنید فکر کنم دلیلش یه چیز دیگس.

شلوغ بودن اقلیت؟ ( آموزش سوم :) )  دوست عزیز سرور یه قابلیت داره به اسم UCP که در آن تاریخ های آخرین ورود کاربران فکشن خودتان را میتوانید به سادگی در ثانیه ببینید و این مورد هیچ ربطی به شلوغ یا خلوت بودن فکشن شما نداره و من به عنوان یک کاربر وظیفه شناس وظیفه دونستم که این رو اعلام کنم

weeeew.png

نقل قول

کسی از پایین کشیدن بقیه به جایی نرسیده و نخواهد رسید, باشد تا عاقل و رستگار شویم.

سوال یا دفاعیه شما نامفهموم هست و متاسفانه به سوالات یا دفاعیه هایی که مفهومی نداشته باشن نمیتونم جوابی بدم

با تشکر و احترام 

Expert.png

AliExpert.png

TheExpert.png

DashExpert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

• مدیریت

سلام و درود

شکایت اول: وقتی که ماموری ماشین همراهش نباشد می‌تواند از دستور Handscuff استفاده کند. رد شد.

شکایت دوم: کاملا درست بوده و لیدر بعد از متوجه شدن این موضوع FW رو Clear کرده. رد شد.

شکایت سوم:‌ شخصی که ۳ روز آنلاین نبوده از فکشن کیک شده. رد شد.

موفق باشید.

بسته شد.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...